televizorius

Dashboard Update (2011m. pavasaris)

Rekomenduojami pranešimai

Tai cia tik 2009 pro 60gb, taip? Jei 2009 arcade, tai viskas ok bus?

 

Taigi jeigu neis persiflashinsit ir viskas... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tie kam pareina xbox gaus tokius email. atrodo kad tai gali nutikt daugumai pirmos kartos xbox 360 dvdromu.

 

Nuotrauka

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu jiems nusiunti savo seną xbox 360, o jie tau už jį duoda 1 metų gold live? Aš teisingai supratau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nusiperki seną xbox 360 per skelbimus jiems nusiunti ir gauni naują geras bizniukas būtų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu jiems nusiunti savo seną xbox 360, o jie tau už jį duoda 1 metų gold live? Aš teisingai supratau?

 

duoda nauja xbox 360 Slim 250gb + metam gold.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu jiems nusiunti savo seną xbox 360, o jie tau už jį duoda 1 metų gold live? Aš teisingai supratau?

 

Nusiunti sena, gauni slima 250gb ir dar gold metams, nu man kaip nepiratui gundantis pasiulymas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nusiperki seną xbox 360 per skelbimus jiems nusiunti ir gauni naują geras bizniukas būtų :D

 

tai juk ne visi seni uzluz,vieni jo ,kiti ne ,tai nusipirksi sena , ir jis veiks normaliai ir bus po bizniuko. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tarkim mano 2008-08-08 ir po update bus ragas? Ir jeigu mano konsole flashinta jie vistiek atsius kita ar kaip? Parasykit smulkiau kas kaip. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tarkim mano 2008-08-08 ir po update bus ragas? Ir jeigu mano konsole flashinta jie vistiek atsius kita ar kaip? Parasykit smulkiau kas kaip. :D

 

Ne į temą

tu gal rimtai trenktas ar kas tau yra?paskaityk ką pries tai rase.gi rase,kad net nevisiem uzlus.ir is vis is kur mum zinot kurie uzlus ,o kurie ne.iseis tas dashboardas ir pats pamatysi
Redagavo eNus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kol jiem nusiusi kol atsius tai puse metu taip iseina be x'o sedesi? Beto kaip su nulauztom konsolem, neuzbanins ju updatinant?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kol jiem nusiusi kol atsius tai puse metu taip iseina be x'o sedesi? Beto kaip su nulauztom konsolem, neuzbanins ju updatinant?

 

puse metu ar tris ne tau sprest cia. neuzbanins jei sedi su lt visvien po update stovesi su ofw dvd rome, o jie backupo nedaro buvusio fw.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

MJ patvirtino, kad su nauju disko formatu tas konsolių keitimas niekaip nėra susijęs. Tad nesitikėkite, kad kas nors Jums po šių dienų update nustos veikti.

 

Clarification time! The console replacement plan that is the subject of some of today’s headlines is related to a previous update, NOT the system update that has been in public beta and will be deployed shortly.

 

The new disc format that is part of the beta has been rigorously tested across all Xbox 360 models and there are no known compatibility issues.

 

Hope that clears a few things up.

 

Šaltinis: http://majornelson.com/2011/05/18/clearing-up-some-confusion/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

koks skirtumas kad ir neveiktu tas xbox , paziurejau as ta puslapi kur Request a repair . Tai i Lietuva nesiuncia. Tai net jei ir neveiktu turetum sedet su neveikianciu xbox'u

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

koks skirtumas kad ir neveiktu tas xbox , paziurejau as ta puslapi kur Request a repair . Tai i Lietuva nesiuncia. Tai net jei ir neveiktu turetum sedet su neveikianciu xbox'u

 

Arba išsiųsti draugui į UK.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.