televizorius

Dashboard Update (2011m. pavasaris)

Rekomenduojami pranešimai

Buvau matęs video kur visiškai naują xbox jasper iš dežės ištraukė ir be jokių probe 3 nulaužė, tiesiog prijungė, padarė half open tray ir fsio, dvd drive nuflashintas.

 

Ne į temą

Nu tai update gal nedares ir yra modelis kurem nereike probe ,bet po update'to visi lite-onai flashinasi taip pat ir rakto istruakimuj reike probe 3.
Redagavo Starscream

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu tai update gal nedares ir yra modelis kurem nereike probe ,bet po update'to visi lite-onai flashinasi taip pat ir rakto istruakimuj reike probe 3.

 

Ne į temą

Aišku, ačiū už atsakymus
:kede: Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sveiki, iskilos problema, kai buvo naujas xbox live updeitas apie birzeli as ji pasigavau ir nejo lost neorginaliu zaidimu, siunciau i vilniu man ten nuflesino, sake kad visus gamuis su ap25 apsauga reikes persirasyt sutvarkant su abgx. Nu visi veike iskyrus su ap 25, siandien as isirasiau MW2 sutvarkiau tvarkingai su abgx. ir kai pasijungiu game man rodo juoda ekrana ir viskas, ir taip jau su visais, is drg pasemiau nfs hot pursuit irgi taspats, brotherhood irgi tas pats. kame problema ka reiketu daryt, is anksto dekui uz patarimus

 

Labai reikia jsu pagalbos

Galit padet?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.