televizorius

Dashboard Update (2011m. pavasaris)

Rekomenduojami pranešimai

FW LT +1.9v =bus galima zaisti zaidimus su AP apsauga,bet nepalaikys naujo formato (XBG3) disku kopiju.

 

FW LT+2.0v=bus galima zaisti zaidimus su AP apsauga + palaikys naujo formato (XBG3) disku kopijas.

 

Tokie ''c4eva'' planai...

 

Tu tik nenusisnekek.. AP apsauga visai nesusijusi su fw versija paprasciausei atsinaujino ap pachai ir nebegalima zaist del to reikes vel naujus ripus daryt su 0800 fw kuri nukopijuos tuos naujus ap pachus ir eis zaidimai.

 

O kas cia per formatas tas XBG3?Cia apsauga ar kas,jis veliau eis su naujais zaidais?

 

Cia naujas zaidimo failu isdestymas diske . (man taip atrodo)

Su LT v2.0 jau bus galima zaisti zaidimus kurie bus XBG3 formate.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu tik nenusisnekek.. AP apsauga visai nesusijusi su fw versija paprasciausei atsinaujino ap pachai ir nebegalima zaist del to reikes vel naujus ripus daryt su 0800 fw kuri nukopijuos tuos naujus ap pachus ir eis zaidimai.

 

 

Niekas nenusisneka ..Wolwerine klause: Ar bus galima zaisti zaidimus su AP apsauga isirasius LT+1.9v ,as jam atsakiau: kad bus galima...

 

 

 

Cia naujas zaidimo failu isdestymas diske . (man taip atrodo)

Su LT v2.0 jau bus galima zaisti zaidimus kurie bus XBG3 formate.

 

Redagavo Akysa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip supratau bus galima su LT1.9 zaist zaidus su AP2.5?Cia gincai vyksta,kad nebesusigaudau.

Redagavo Wolwerine

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip supratau bus galima su LT1.9 zaist zaidus su AP2.5?Cia gincai vyksta,kad nebesusigaudau.

 

Taip bus galima. Ir gal baigem neitema diskusijas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O, kad veiktu zaidai su AP2.5 vel reikes is naujo praleist pro abgx360 ir perrasyt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O, kad veiktu zaidai su AP2.5 vel reikes is naujo praleist pro abgx360 ir perrasyt?

 

paprastai kai iseina naujausia firmware, kad ant jos veiktu seniau irasyti zaidimai nieko nereik per naujo irasineti, turetu eit tie patys, kaip pvz, mano draugas vis dar dabar sedi su LT 1.6 o pas mane LT+ ir jis su vawepacheriu praleidzia kad pas eitu tai pas mane visi zaidimai be problemu, tai manau tas pats bus ir su zaidimais turinciais AP2.5 apsauga paleidziant ant naujausios firmwares.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O, kad veiktu zaidai su AP2.5 vel reikes is naujo praleist pro abgx360 ir perrasyt?

 

tokiu nesamoniu nei but negali

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tokiu nesamoniu nei but negali

 

Tu bent turi pats xboxa kad tokias nesamones pats rasai gi taip ir reikes daryti . Per abgx praleisi iso ir irasys naujus fixus i faila ir vsio . Kita karta pamastyk pries rasydamas .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu bent turi pats xboxa kad tokias nesamones pats rasai gi taip ir reikes daryti . Per abgx praleisi iso ir irasys naujus fixus i faila ir vsio . Kita karta pamastyk pries rasydamas .

 

tu gal pats pamastyk ar nenusikalbi. as juk aiskiai parases kad ant naujausios firmwares jokio zaidimo perrasyt nereikia, nes zaidimai rasyti kad pasileistu ant senesniu firmware veiks ir ant naujausios... o tu su tokiom kalbom gali suklaidinti zmones, jie imtu perrasytu zaidimus, sugadintu be reikalo diskus... taip kad pats pirma pamastyk ir isitikink ar neklysti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu gal pats pamastyk ar nenusikalbi. as juk aiskiai parases kad ant naujausios firmwares jokio zaidimo perrasyt nereikia, nes zaidimai rasyti kad pasileistu ant senesniu firmware veiks ir ant naujausios... o tu su tokiom kalbom gali suklaidinti zmones, jie imtu perrasytu zaidimus, sugadintu be reikalo diskus... taip kad pats pirma pamastyk ir isitikink ar neklysti.

 

Prisimeni kai reikejo perasyt Black ops ir kitus zaidimus del AP pachu updaito ? Tai va dabar vel atsinaujino AP pachai ir vel reikes perasyt kaip ir tada..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O reikes naujos abgx360 versijos, kai reikes perasinet zaidimus, kurie turi AP2.5 apsauga, ar tiks ir ta, kuri dabar yra?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisimeni kai reikejo perasyt Black ops ir kitus zaidimus del AP pachu updaito ? Tai va dabar vel atsinaujino AP pachai ir vel reikes perasyt kaip ir tada..

 

Nepamenu nes mano visa patirtis siaip tik nuo x360 slimo, jo savarankisko nulauzimo ir taip toliau... o del zaidimu su AP2.5 perrasymo tai kazkodel nesitiki kad reiks... na bet mes juk ne telepatai, bent jau as... tik siaip manau kad ant naujausios firmwares turetu eiti visi zaidimai pachinti senesniosioms... nes nelogiskai butu jei reiktu kaskart po rimtesnio updato perrasineti zaidimus... na bet kaip is tiesu bus pamatysim kai iseis naujoji fw, paciam net idomu, nes jau du kartus perflashines, dabar ateis trecias kartas, kas kart vis lengviau ir idomiau :fedup:

Redagavo Sharasi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu bent turi pats xboxa kad tokias nesamones pats rasai gi taip ir reikes daryti . Per abgx praleisi iso ir irasys naujus fixus i faila ir vsio . Kita karta pamastyk pries rasydamas .

 

tai gales visi kas originalus geimus nusipirke pirkt dar karta, as tai zaidziau ir zaisiu kaip anksciau :) krc pieva

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gales visi kas originalus geimus nusipirke pirkt dar karta, as tai zaidziau ir zaisiu kaip anksciau :) krc pieva

 

Pirmai rasydamas turejau omenyje ta kad reikes kaip ir su ankstesniais AP patch daryt . O tu cia apie originalius prikolus skladai ne cia papuolei norejai pasirodyt keitas bet ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na va rasiau kad benq man dvd romo nenuflashino ir siandien isijungiu ir ziuriu kad neina zaisti tad pasitikrinu ir is tikro jau pas mane stovi 0443 OFW dvd rome taip kad ziurekit atsargiai su updatais nes bus kaip man :mellow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.