televizorius

Dashboard Update (2011m. pavasaris)

Rekomenduojami pranešimai

hitachi dvd-rom

 

hitachi

 

gal kas dare su hitachi dvd-rom, nujausia update noriu paklausti ar neatflesino i originalia

 

nors man sake kad neatflesins bet atsarga gedos nedaro, tai parasykit kas bande ir kaip gavos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau paklausti jei aš dabar pasidarau update šį ant savo xbox 360 slim nulaužto ir vėl nusilaužiu jį. Ar aš galėsiu iš naujo praleides žaidimus kurie turi ap 2.5 apsaugą pro abgx360 juo žaisti ant savo xbox 360?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau paklausti jei aš dabar pasidarau update šį ant savo xbox 360 slim nulaužto ir vėl nusilaužiu jį. Ar aš galėsiu iš naujo praleides žaidimus kurie turi ap 2.5 apsaugą pro abgx360 juo žaisti ant savo xbox 360?

 

Jei perflashinsi i LT+ 1.9 tada taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hitachi dvd-rom

 

hitachi

 

gal kas dare su hitachi dvd-rom, nujausia update noriu paklausti ar neatflesino i originalia

 

nors man sake kad neatflesins bet atsarga gedos nedaro, tai parasykit kas bande ir kaip gavos

 

Hitachi romai nebuvo paliesti per updeita.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei perflashinsi i LT+ 1.9 tada taip.

 

O jeigu su LT+1.1 veiks su ap 2.5 apsauga žaidimai iš naujo praleisti per abgx360

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu su LT+1.1 veiks su ap 2.5 apsauga žaidimai iš naujo praleisti per abgx360

 

Jei update padarytas, tada neveiks, reikia LT+ 1.9. Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar atsirado fw1.9 ant hitachi. Koks tikslas ,jeigu nebuvo hitachi paliesti po update?

 

Visu pirma parodyk man kur atsirado, o tikslas toks, kad butu saugiau zaisti LIVE.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma parodyk man kur atsirado, o tikslas toks, kad butu saugiau zaisti LIVE.

 

 

Hitachi - iXtreme LiteTouch Plus dar žinoma kaip LT+ 1.9. Su ja veikia visi žaidimai, net ir tie žaidimai, kurie turi AP25 apsaugą*. Galima saugiai žaisti XBOX Live!**

PLM parduotuve.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, jei isirasyciau Dirt 3 dabar ir isideciau i savo X'a ar nepareitu update'as kartu su juo? Pas mane Slimas, flashintas tik kaip atsirado FW, balandzio 9d. berods.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pas tave irgi toks pat slimas? 9504 fw?

 

ir beje is kur zinot ar isirasius nauja geima nepareis tas update'as? gal yra kokia data nustatyta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

koks skirtumas koks xbox'as. Pries paleidziant zaidima papraso update daryti. dirt 3 neprase. Man update su crysis 2 parejo. negaliu zaisti keliu zaidimu ir fsio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idejus zaidima, kuris tures nauja update, ismes, kad reikia update, kitaip nepasileis zaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.