T3rror

patarimas del naujo firmware.

Rekomenduojami pranešimai

Taigi kaip zinome pasirodys greitai "stebuklingas" update kuris perasys visus dvd-rom firmware.

 

Klausimas. Jei aš dabar turiu sena firmware ir noriu peflashinti i nauja tai man geriau palaukti ta savaite ? Nes speju jei dabar nesiu perflashinti po update reiks vel is naujo flashinti ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi kaip zinome pasirodys greitai "stebuklingas" update kuris perasys visus dvd-rom firmware.

 

Klausimas. Jei aš dabar turiu sena firmware ir noriu peflashinti i nauja tai man geriau palaukti ta savaite ? Nes speju jei dabar nesiu perflashinti po update reiks vel is naujo flashinti ?

 

 

Šis updeitas rimtesnis nusimato,tai nežinia kada bus naujas fm ,jei išvis sukurs beje kiek žinau jis prasidės 19gegužės ir bus keli etapai iki 30gegužės tai manau gal palauk dar tą savaitę ir gal kasnors parašys ar bus imanoma nauja fm arne

Redagavo mikizs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

padarius update visi ne ap 2.5 zaidimai uzdust turi tokie gandai, o tiesa ta kad palaikys nauaj failu sistem xgd3 naujas fw, jei turi dvd key galesi perflashint atgal i cfw ir lost toliau savo backupus bet sakau neaisku kaip ten su tuo ap2.5 gandu yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.