fflexas

Call Of Duty 4

Rekomenduojami pranešimai

Tai va. Ką manot? Bandėt? Nebandėt? Įspūdžiai? Perėjot? Viskas čia.

Nuo savęs. Žaidimas įtruakiantis, bet tarpais užknisantis kai tų teroristų begalybė. Neina išnaikint. Pvz dabar užstrigau {ir man rodos jau mesiu į šoną COD4} Chernobily prie apžvalgos rato. Tie loxai neišnaikinami. Reik sulaukt sraigtasparnio o jų ten milijonas. Juolab dviese o mano draugas su trauma - nevaikšto. Juolab išsisprogdinau visus C4, gal bus pagalbos?

 

Na ok, dabar apie patį žaidimą. Teroristai nors ir užknisa, bet juos pašaudyt linksma, tikrai daug ginklų, kuriuos galite pakeisti, deja, ginklų ešiosimės tik po 2 + 4 frag granatos ir 4 flashbang. Praždia žaidimo kaip visad - nuo apmokymų. Pirma misija - laive. Beje, teks pabuvot įvairiose pasualio vietose. Kas man labai patiko. Galima kvest oro pagalbą {ne visur}, tokia galimybė kaip Night Vision bei dėt C4 {jėga čia didžioji}. Beje visada einat su komanda kuri anaiptol nėra tokia durna. Aišku jei išsprogdinsim savišius teks pradėt iš naujo.

 

Taigis žaidimą vertinu 9.5/10, jei nebūtų tų nesamonių 9.7/10 drąsiai. Grafika stulbinanti.

 

Tai tiek, galit šitoj tmeoj man padėt bei diskutuot apie COD4.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūrau, kad daug kas apturėjo problemą su CoD 4 X360 versija, jei tiksliau su Call_Of_Duty_4_USA_XBOX360 relyzu (iš BC forumo: "this is the first time i've ever encountered this on my 360, says the disc is bad or dirty. looks like others are having this issue too...eagerly awaiting another release"): 2 act'e 2-aj misijai (iškart po Al-Hasad'o nužudymo) load'inantis išmeta lentelę Disc unreadable ir siūlo pasirinkti iš kelių variantų kaip su tuom kovoti:

1. Pravalykit diską su minkštu skuduraičiu.

2. Restartuokit konsolę.

 

Num, kadangi disko valymas minkštu skuduru nepadėjo ir po restartavimo, eisiu bandyt su švitriniu popierium .. Palinkėkit man sėkmės :lol:

 

Ar dar kasnors turėjo toje vietoje problemų?

Redagavo ZeaLot

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O su xbox'u zaidet ar PS3? ant kurio geriau eina?

Taigi cia xbox 360 zaidimu tema , beto ant ps3 nebandziau (ir ar isvis jis isejas ant ps3 ?) bet betkokiu atveju COD4 tikrai vertas demesio zaidimas :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as losiau demo ant PC... aisku,grafika viskas ten yra gerai,grafika grazi ir ginklai geri.. krc viskas ok.Tik kazkaip ... nu ka zinau,losei ir praejai ta demo :lol: taip,be jokiu oba !! ar nu na B) .krc emociju nebuvo kazkaip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūrau, kad daug kas apturėjo problemą su CoD 4 X360 versija, jei tiksliau su Call_Of_Duty_4_USA_XBOX360 relyzu (iš BC forumo: "this is the first time i've ever encountered this on my 360, says the disc is bad or dirty. looks like others are having this issue too...eagerly awaiting another release"): 2 act'e 2-aj misijai (iškart po Al-Hasad'o nužudymo) load'inantis išmeta lentelę Disc unreadable ir siūlo pasirinkti iš kelių variantų kaip su tuom kovoti:

1. Pravalykit diską su minkštu skuduraičiu.

2. Restartuokit konsolę.

 

Num, kadangi disko valymas minkštu skuduru nepadėjo ir po restartavimo, eisiu bandyt su švitriniu popierium .. Palinkėkit man sėkmės :)

 

Ar dar kasnors turėjo toje vietoje problemų?

as turejau problema,siunciausi is LM isirasiau jau su nauju rekorderiu,ir kagi nejo,net neuzkrauna,idedi i boxa tai jokios lenteles neismeta bet visalaik buna reading ir nieko daugiau,ar cia ta versija bloga imesta ar kaip,ka daryt tokiu taveju kas zino?

jau galvojau akd cia kazka blogai irasiau ,galvoju mano rekorderis kaltas bet jei ir kitiem taip buvo tai tada man palengvejo

,tik aisku noretusi kita versija issikept jau gera,kur tokia rast?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sita praleisiu.

 

linkomanija deda geimus is bcg, tai ten ta pati versija.

Redagavo ZZ1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sita praleisiu.

 

linkomanija deda geimus is bcg, tai ten ta pati versija.

nu tai gaila,bet LM tarp komentaru visi tik giria zaidima ir nieks ten neraso kad jis nejo ar kazka :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

sita, o kas tas bcg?

torrentu trackeris, Black Cat Games
Redagavo nnemo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Super žaidimas, duočiau 9.8 ;) Single Player smagus, tik gal kiek per daug linijinis, nenustębinantis. Bet Multiplayer tai tik vienas žodis: Nerealu. Labai daug ginklų (5 klasės ir kiekvienai klasei po ~5 ginklus), ginklus galima keisti (tarkim pridėt Granade Laucher'į), taip pat yra tokie dalykai kaip Perks kurie prideda kulkom jėgos, padidina gyvybę, leidžia tau iššauti dar iš pistoleto paskutinį šūvį, po to jau kai guli ant žemės ir t.t. Visas tas gėris atrakinamas renkant XP ir kylant laipsniais. Taip pat žaidime daugybė mapų lyginant, tarkim su CoD2. Žaidžiau virš 10 mapų ir dar nei vienas nepasikartojo ;) Best MP ever.

 

Beje, ZZ1, dėl ko praleisi žaidimą? Nes MP negali žaisti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.