Chuck Norriss

League of Legends

Rekomenduojami pranešimai

Taigi,ką geriausiai siūlot nusipirkt AD už 6300 ? Arba gal karthus pirkt ?

 

 

Aš rankeduose lošiu su Brand... Nesveika damage daro...

 

Pabandyk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai nepatariu išvis pirkt 6300 champų, juk yra dahuja charų 450-3150 gerų tokių kaip UDYR'as pvz su kuriais tikrai galima žaist tiek low elo tiek high elo ranked ir panašiai, ir šiaip aš pvz turiu 45 champus, o yra tokių čiuvų kurie 30lvl +500 wins ir turi vos 10-15 champų, tai ir žiauriai gerai lošia su jais, ir runas turi susipirkę MAGE/TANK/PHYSICAL DPS 3 page, aš tai teturiu Armor pen Hp/lvl ir cooldown/lvl runas, kitų neturiu, bet tikrai reiktų, ypač AP runų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau koks tolkas prisipirkt tu champu belekiek jei tu su jais nelosi geriau nusipirkt kelis pasidaryt kokybiskai runas, masteries ir ismokt gerai uz juos lost o uz 6300 tikrai yra champu kuriuos apsimoka pirkt pvz nocturne ar vayne ar tai caitlyn

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau koks tolkas prisipirkt tu champu belekiek jei tu su jais nelosi geriau nusipirkt kelis pasidaryt kokybiskai runas, masteries ir ismokt gerai uz juos lost o uz 6300 tikrai yra champu kuriuos apsimoka pirkt pvz nocturne ar vayne ar tai caitlyn

 

Pritariu, nusipirkau Nocturne tai jau pora savaičių vien už jį ir žaidžiu. :whistling: Labai linksmas champion, iš pradžių sunkiai ėjosi, bet praktika daro savo. Ypatingai jeigu gerai prisifeedini, prisiperki itemu, tai 1v1, beveik nenugalimas. Crit dmg po 1000+. Fear užmeti ir ate. O nuo Paranoe nieks nepabegs. Nu jeigu kas svarstėte ar apsimoka pirkti Nocturne, tai siūlau jį 100%. Svarbiausia iš pradžių nepasiduoti po kelių nesėkmingų match'u (Kokių tikrai bus). :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkau Ad carry Vayne,bet dėkui visiems už atsakymus.

 

Vayne irgi kieta, su ja galima paownint neblogai ypač jei turit gerą tanką/iniatorių kuris gali pavaikyt priešus o tu su ulčiu ir speed buffu +120 speed ir nehujovu tikria dmg sunešiot juos :D pats ją turiu, kartais su ja labai Owninu o kartais malku gaunu :D nuo feedo priklauso man

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dwėsk ną su tuo,kad už 6000 napsimoka pirkt gal ir tiesą sakei,dabar nuo 19 lvl iki 30 lvl vien taupysiu ip.kaip manot kiek susirinksiu ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as taupydamas nuo 1 iki 20 lvl sutaupiau apie 25k ip, tavo vietoi dabar visada pasilikciau runom nes kartais pritrunka naujom ir sedi be ju. O charus galima ir uz rp pirkt. uz 50 lt gauni beveik 10k rp tai tikrai visiem norimiem charam uztektu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kiek aš maždaug susitaupysiu nuo 19 lvl iki 30 ? Tapau runom,daabr 19lvl turiu 1350.

 

Chuck o kaip ten jiem nusiust tuos 50 lt,bandei kada ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kiek aš maždaug susitaupysiu nuo 19 lvl iki 30 ? Tapau runom,daabr 19lvl turiu 1350.

 

Chuck o kaip ten jiem nusiust tuos 50 lt,bandei kada ?

 

per paypal galima susimoket, galima ir sms, bet sms 10 kart maziau gauni tai su paypal tik ir apsimoka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai bus mano pirmas žaidimas ant kurio padėsiu litų. Visai sakyčiau neblogai už 50lt. pasiimti 10k RP. Šnekant apie champ pirkimą už 6300IP, tai mano list'e pirmas bus "Kog'Maw" ir runu page reikia dar vieną nusipirkti, dvieju kaip pastebėjau man permažai. Kogero prasisukčiau ir su IP, bel velnias kaip užknisa taupyti ir rinkti juos kaip kokias ašaras. Gal dar koki skin'a Nocturne pasiimti, bet žvelgiant iš kitos pusės n* jis reikalingas, suprantu jei koki boost'a duotu, o dabar tik dėl vaizdo.

 

Dar turiu tokį kvailą klausimą!!!

Pas mane darbe kompe stovi k=kokia nesamon4, kad blokuoja kaip kuriuos saitus, neduoda nieko instaliuoti ir pan. Bet jeigu as iš savo nešiojamo kompo, persikelčiau visą LOL žaidimo papkę į flešiuką, yra variantas, kad darbe be instaliavimo galėčiau pasileisti? Ar čia reikia gudriau kažką sumastyti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negaleso, bus uzdeta proxy ir neleis prisijungti. Mes darbe speciailiai prasem kad mum portus atidarytu ir proxy isjungtu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vadinasi reikia atkirsti admino slaptažodį ir pasijungus per jį, normaliai instaliuoti patį žaidimą. Dabar pats tas būtų, nes darbe pastatė naujas dėžes ir žiauriai didelius led'inius monikus. b** net seilė varva kaip norisi išbandyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.