Chuck Norriss

League of Legends

Rekomenduojami pranešimai

pirk, vienas galingiausiu ir lengviausiu charu

 

Pilnai su tavimi sutinku. Pats daug ismeginau champ'u, bet pasirinkau ir nusikirtau Nocturne. Nesigailiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar apsimoka pirkti Tryndamere? Ar geriau pataupyti ant konors kito?

 

jo trynda epiškas :) aš kai junglinu su juo ir geri teammates tai labai lengva su juo gankint yra ir ownint

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As uz tryda nezaidziu ir negaliu jo pakest :thumbsup4: tas jo undying rage taip nervuoja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padėkit: Atsisiunčiau ir įsirašiau LOL, bet kai noriu jį paleisti, išmeta tą LOL užrašą, ir tada error'ą, o errore rašo Could not load direct3d. Ką daryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi mastau pirkt nauja champa renkuosi tarp nocturne, lee sin ir swain siaip labiausiai linkstu prie swain ka manot apie ji? Siaip dabar su olafu arba master yi lakstau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na swain,yra stiprus championas,žiūrint už kokią rolę nori žaisti. Jei jungleri tai imk lee sin,nocturne,jei nori ap carry imk Swain. ;)

 

Aš tai už shaco dabar taip įsižaidžiau,nesveikas jis man. Bet už jį reik išmokt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš išvis pastebėjau, kad ilgiau savaitės už tą patį sunkiai išžaidžiu, vis ieškau naujo. Vakar netyčia išvis pradėjau žaisti už "Kog'Maw". Iš pradžių keikiausi, po to nustebau ką jis sugeba. O dar kai masteries susimečiau ir runas susikėliau tai išvis žaidžiasi nepakeičiamai.

Iš "Swain", "Lee Sin" ir "Nocturne" - vienareikšmiškai siūlau rinktis NOC. Siūlau todėl, kad pats labai dažnai už jį žaidžiu.

Kita vertus, geriau bandyk visus tuos kuriuos duoda nemokamai, galbūt atrasi paslėpta talenta. Nes iš patarimų nedaug naudos, juk pirksi vistiek tą kuris tau labiau patinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Kog'Maw" runas tokias naudoju - MARK OF INSIGHT - GLYPH OF ALACRITY - SEAL OF POTENCY - QUINT OF POTENCY .. Na nzn ar normaliai jos cia, bet man zaidziasi puikiai. Sunku tik pradzioje, nes kapeiku daug reikia ant atack speed, ability power, critical strike ir pan. Na bet mazdaug 15 - 16 lvl. du champus padeti i pavesi, tai galima be vargo. Viskas aisku priklauso nuo zaidimo stiliaus. Su kirminu is 14 patyriau du pralaimejimus. Kaip per dvi pirmas zaidimo su juo dienas, tai manau visai normaliai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man tai patinka fidelstikas, runas dar ability power susidedi tai 1 lvl gali drasiai verst jai teamas geras. Seip patinka akali.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.