Chuck Norriss

League of Legends

Rekomenduojami pranešimai

Nu pritariu laumius.

 

Chebra,nervai nelaiko su tais stupid polakais,man atrodo grįšiu į north america. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai cia gal tik skin'as naujas? anyway, chebra patarkit. Turiu IP ir planuoju stverti nauja chara, arba nocturne arba ta gaidiska bezdzione. ka patartumete? nes pamacius, kad reiks kovoti pries viena is ju, tiesiog dingsta nuotaika. ketinu pasiziureti kuo jie tokie ispudingi. tad...gal esat kas zaide ir zinot konkreciai kas ir kaip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau beždžionę griebk,su ja mirt skaityk neįmanoma,bet nuo jo pabėgt taip pat. Bet visada atmink,su juo į teamfightus,eik gale,nes jei focusins tave,tu dead. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tavo vietoi palaukciau kitos savaites free cham rotation'o, turetu duot ir bezdzione isbandyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tavo vietoi palaukciau kitos savaites free cham rotation'o, turetu duot ir bezdzione isbandyt

 

Būtent apie tą ir aš masčiau. Bet kažkaip giliai abejojiu, kad taip greit numes tokį kąsnį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai taupau iki 6300 IP ir jauciu pirksiu Vayne labai jau atitinka mano norus.

1. Range arba dual blade tai ji range

2. Stealth

3. Assassin

4. Ne mage

5. Grazi

taigi labai jau ji man patiko ;D o kaip zaisis ziuresiu nusipirkes <_< beje kol jos neturiu visalaik uz katarina losiu ir taip prie jos prisirisau :///

toki builda sau gera radau pvz vakar sulosiau 22 killai 0 mirciu. ahhh sunku rinktis. Jauciu su abiem zaisiu. Nu tai vienu zodziu kas norit kartu pazaist rasykit IGN - Extrimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gin,vayne ir over pover championas,bet reik palost truputuka ilgiau,kad apsiprastai. Nera sunkus champ

 

O apie katarina,tai zodziu neturiu,jos ulti teamfightuose zudantis. :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Low elo , arba low lvl ultis yra nesveikas , kuo tuo labiau zmones ismoksta counterint ji , meta cc i katarina , taigi jis buna greit nutildomas. Del pasirinkimo tarp nocturne ir wukongo , siulyciau imti nocturne del to kad jis gali geriau junglinti , lengviau carrina teama bei geresni jo gankai. Beabejo jei labai patinka bezdzione imk ja.

Redagavo Magnumas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.