isstatu1

Kuri is siu laikrodziu pasirinktumete?

Rekomenduojami pranešimai

Patinka pirmo varianto antras ir trečias iš dešinės (baltai juodi ar juodai balti), o antro - vidurinis (patinka geltonos ir juodos spalvos derinys).

Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Antra geltona :thumbsup4:

EDIT:

Ne į temą

Is kur ivairus pasnekesiai skilty atsirado pliusiukai minusiukai?
Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai spalvos pofik pritariu kad gumine apyranke geriau ir pabandyk pasiziuret casio(gali rast gan nebrangu) nu jie netokie pigus bet ir tarnautu ilgiau turiu viena treti metai po stroikes duoduos vinis kalu ir traukiu:) ir jis vis dar gyvas kartais su plaktuku ir kirstuku betona atidauzau teko kelis kart miegot su juo nes neatsisege(mano apyranke metaline) per visus tuos cementus

Redagavo auksinis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai spalvos pofik pritariu kad gumine apyranke geriau ir pabandyk pasiziuret casio(gali rast gan nebrangu) nu jie netokie pigus bet ir tarnautu ilgiau turiu viena treti metai po stroikes duoduos vinis kalu ir traukiu:) ir jis vis dar gyvas kartais su plaktuku ir kirstuku betona atidauzau teko kelis kart miegot su juo nes neatsisege(mano apyranke metaline) per visus tuos cementus

 

Jo, Casio tikrai geri, as irgi jau 2 metus naudoju, jei yra WR(Water Resistant) tai galima laisvai kisti i vandeni, kokybiskai pagamintas, patogus ir t.t., yra sviesele pasisviest tamsoj, chronometras, zadintuvas, dvi laiko juostos, cia viskas skaitmeniniam laikrodi aisku, ko nesitikejau, nes kur tik skaitmeninis, tai nera svieseles ir WR, o cia viskas yra ko man reikia :) Bet tai tu pagalvok vistiek nera tokiam pigiam laikrodi WR, numesi ant slapios zoles ar ikris i vandeni ir viskas, bet jei jau renkiesi is tokiu, kad negaila butu pamest ar panasiai tai gali pirkt, vistiek uz tokia kaina nieko geresnio nerasi.

Tik jei dar kitokiu ieskosi, tai nepirk tokiu kur buna paciam laikrody mazos rodykles kurios yra nupiestos, juokingai atrodo tiesiog :)

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nice! Ir pats tokio norėčiau :D kur ir už kiek galima tokį gauti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nice! Ir pats tokio norėčiau :D kur ir už kiek galima tokį gauti?

 

Amazon.co.uk pardavineja uz £43.95 http://www.amazon.co...h/dp/B001CZXB8A

Jei idomu gali sita dar paziuret :D

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=he8cc-nrgbQ

Dabar irgi turiu Casio laikrodi, tai galiu pasakyt tikrai verta uz toki laikrodi 44 svarus sumoket :D

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.