isstatu1

Kuri is siu laikrodziu pasirinktumete?

Rekomenduojami pranešimai

Gal kiek ir kvailoka tema, bet man idomu butu isgirsti jusu nuomone. Kadangi, vasara einant i lauka nepatogu (nesinori pamesti, ir koki krepsini zaidziant maisosi), nusprendziau nusipirkti pigu, kinietiska laikroduka, kurio bus negaila ar jam nukritus, ar jei kas sumanytu ji nusvilpti. Atradau du, man patinkancius, tik dabar neapsisprendziu kuri pirkti :D Galbut jus man padesite.

 

1. 16$

Nuotrauka

Nuotrauka

 

 

 

 

 

2. 25$

Nuotrauka

Nuotrauka

Redagavo isstatu1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal linka gali numest ? Pats visai noreciau tokio pigesnio.

O seip tai man '2. baltas' grazus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei būtent iš šitų, tai aš rinkčiausi antrą. Atrodo dirželis patogesnis ir galbūt net gražesnis. Šiaip manim labai pasitikėt nelinkėčiau, nes pats ne tokio stiliaus laikrodžius mėgstu. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal dar kam yra teke pabandyti laikrodi su gumine apyranke ir odine (ne butinai tikra) su kuria labiau prakaituojama?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal dar kam yra teke pabandyti laikrodi su gumine apyranke ir odine (ne butinai tikra) su kuria labiau prakaituojama?

 

Yra man visokių tekę nešiot, tai manau labiausiai prakaituoja su odine, nes kai karšta, oda sutraukia saulę ir labai karšta būna. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patikla antrasis varijantas :D bet siaip noreciau moterisko laikroduko kaskada budama 19 m buvau toki vyriska laikroduka nusipirkus sidabrini visai fainas buvo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal dar kam yra teke pabandyti laikrodi su gumine apyranke ir odine (ne butinai tikra) su kuria labiau prakaituojama?

 

Odinė apyrankė vasarą labai prakaituoja ir poto nemaloniai trinasi, geriausiai guminė. Čia mano nuomonė. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.