RealEfect

Interneto veikimas, siuntimas, prievadai

Rekomenduojami pranešimai

Taigi daug galvojau apie tai ir tiesiog idomu buvo suzinoti, kaip visa tai veikia, tiesiog pasakysiu savo pamastymus, o jus man tada padesite suvokti :D Taigi as kalbu pavyzdziui apie toki atveji, kai atsidarau narsykle savo kompiuteryje ir paspaudziu ant kokio nors .torrent failo, kad ji atsisiusciau.Tai kaip suprantu tada .torrent failiukas suranda man skleidejus, siuntejus.Tuomet pirmiausia mano prievadas jeigu atvertas, tai uzklausa eina iki skleideju kiek ju surinko.Ta uzklausa, tai yra ip adresas, tcp protokolas ir prievado numeris, ar ne?Ip adresas skirtas velesniam to failo nukreipimui i mano kompiuteri, kai ta uzklausa pasieks skleidejo kompiuteri, o tcp protokolas reikalingas, kad ta faila suskirstytu i mazus gabaliukus ir tuos gabaliukus sunumeruotu.Tuomet tie mazi failo gabaliukai keliauja tinklu su tuo mano ip adresu ir kai ateina i mano kompiuterio routeri, tada tas prievado numeris, kuris buvo priskirtas tai mano duotai uzklausai cia ir panaudojamas (sitoje vietoje galiu klysti).Jeigu prievadas atviras, tai tada tuo prievadu praeina duomenys ir ateina i mano kompiuterio kazkuri diska, jei uzdaras....(nezinau).Zodziu kaip supratote domiuosi tokiais dalykais ir noriu suprasti kaip cia viskas vyksta.As nelabai zinau ar esu teisus, bet tikiuosi pataisysit mane arba papildysit :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

You open a Web page and click on a link for the file you want.

 

BitTorrent client software communicates with a tracker to find other computers running BitTorrent that have the complete file (seed computers) and those with a portion of the file (peers that are usually in the process of downloading the file).

 

The tracker identifies the swarm, which is the connected computers that have all of or a portion of the file and are in the process of sending or receiving it.

 

The tracker helps the client software trade pieces of the file you want with other computers in the swarm. Your computer receives multiple pieces of the file simultaneously.

 

jeigu su anglu ne beda. seip kazka jau tu cia labai sudetingai veli :thumbsup4: as asmeniskai perdaug nesigaudau tose sistemose, bet paprastai tariant esi tu, kuris siuntiesi faila ir yra serveris kuriame suzymeti visi besisiunciantys/ turintys faila. kai tu nori siustis kazka, tada duodama uzklausa i serveri (tracker) kuris nukreipia pas tave tuos is kuriu gali siustis ir vuolia! siunciasi! o pagal ka ten tie gabaliukai failo eina tai speciau pagal pasiekiamuma (availability) ir pagal sugebejima siusti (tiesiog greiti)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.