Dowydas

Problemos su video žiūrėjimu

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turiu tokią problemą, per jokią naršyklę nerodo jokių video, o youtube krauna labai prastai, 3-5min kol paleidžia video, su internetu viskas gerai, siunčia kaip siuntė, internetas optinis, anksčiau užkraudavo video tik paleidus. Pvz tokius video: http://lt.pokernews.com/pokerio-naujienos/2011/07/laidoje-du-karaliai-pokerio-keliones-nuo-druskininku-iki-bar-5315.htm išvis neužkrauna, internet explorer iškart nulūžta, o firefox'as rodo kad krauna bet neužkrauna ir pradeda labai letai dirbt. Savaitę nebuvau prie kompo, naudojosi tėvai ir grįžus neberodo.. Atnaujinau mozila, internet explorer, parsisiunčiau opera vistiek tas pats, taip pat atnaujinau flash playeri irgi nepadėjo, tiesiog atsidarius video ir paspaudus play rodo kad krauna video, sukasi ratukas bet taip ir neužkrauna. Jei kas žinot kaip ir galit padėt labai lauksiu Iš anksto dėkui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

flasho bugas, man laptope shuda male kol neisvaliau jo ir neperrasiau svariai :} gal pades

 

Nepadėjo :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu aš windowsu nenoriu persirašyt :{

 

Nu aš windowsu nenoriu persirašyt :{

 

Suradau problema: Microsoft Security Esantials, išjungiau per task manageri viskas idealiai veikia, tik dabar galvoju kodėl jinai pradėjo taip blokuot kad nieko nerodė..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.