Laula

Xbox360 5.1

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, iskilo klausimas. Ar galeciau savo Logitech X-540 koloneles nuo kompo pajungti prie xbox arba prie televizoriaus jei neisetu? Ir ka reiketu nusipirkti? Dekui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, iskilo klausimas. Ar galeciau savo Logitech X-540 koloneles nuo kompo pajungti prie xbox arba prie televizoriaus jei neisetu? Ir ka reiketu nusipirkti? Dekui

 

Aisku gali paprasciausei kaloneliu laida i tv ikisk ausiniu vieta ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku gali paprasciausei kaloneliu laida i tv ikisk ausiniu vieta ir viskas.

 

O ka nors mandriau? Kad erdvinis garsas butu. Ir be to pas mane tos koloneles jungiasi per 3 laidus, bet pabandysiu ir tavo pasiulyma, nes norisi kazko geriau kai vyksta kokie nors sprogimai ar dar kas nors :D

 

Edit: pasijugiau per viena kistuka, taciau groja tik Center/Sub (nes per ji pajungiau) tai dabar pagalvojau jeigu as nusipirkciau/susikonstruociau toki adapteri i kuri kisasi 3 laidai nuo subo ir pajungciau ji prie ausiniu lizdo, nieko neatsitiktu?

Redagavo Laula

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ka nors mandriau? Kad erdvinis garsas butu. Ir be to pas mane tos koloneles jungiasi per 3 laidus, bet pabandysiu ir tavo pasiulyma, nes norisi kazko geriau kai vyksta kokie nors sprogimai ar dar kas nors :D

 

Edit: pasijugiau per viena kistuka, taciau groja tik Center/Sub (nes per ji pajungiau) tai dabar pagalvojau jeigu as nusipirkciau/susikonstruociau toki adapteri i kuri kisasi 3 laidai nuo subo ir pajungciau ji prie ausiniu lizdo, nieko neatsitiktu?

 

Net nezinau zinok pas mane tai visos koloneles i suba jungesi ir tada is subo eina vienas laidas i tv ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Net nezinau zinok pas mane tai visos koloneles i suba jungesi ir tada is subo eina vienas laidas i tv ir viskas.

 

Manau radau ko man reikia

taciau nebus surround taip pajungus :D

 

Edit: pasijungiau kaip tam video tiesiog ta zalia laida pajungiau tiesiai prie TV. Dabar nera erdvinis garsas taciau groja per visas koloneles. Tik kiek nuvyle kad zemu dazniu nelabai paduoda (ko man labiausiai reikejo)

Redagavo Laula

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kartais nebuvo prie koloneliu tokio adapterio kur is dvieju tulpiu jungciu iseina 3x 3,5mm jungtys ? (man bentjau prie x530 buvo toks pridetas)

Va toks

Nuotrauka

Redagavo mp3magas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nori 2.1 ir didesnio garso tai tau reikia jungti tik per optini kabeli, nes xboxo tulpes paduoda tik stereo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kartais nebuvo prie koloneliu tokio adapterio kur is dvieju tulpiu jungciu iseina 3x 3,5mm jungtys ? (man bentjau prie x530 buvo toks pridetas)

Va toks

Nuotrauka

 

nebuvo :D o su juo kasnors geriau gautusi? Gal kas zino lietuviska parduotuve (gali buti ir internetine) is kur toki galima butu nusipirkti ir kiek mazdaug kainuotu? Viska ka randu tai tik usb to 5.1 adapteriai

Redagavo Laula

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu sitas daigtas yra specialiai padarytas kad galetum prie konsoles prijungt 5.1 sistema. Tik nezinai kaip del erdvinio garso galesiu pabandyt jeigu nori suzinot ar veikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu sitas daigtas yra specialiai padarytas kad galetum prie konsoles prijungt 5.1 sistema. Tik nezinai kaip del erdvinio garso galesiu pabandyt jeigu nori suzinot ar veikia

 

Del erdvinio garso kaip ir nelabai svarbu, man svarbiau kad efektai geresni butu (zemu dazniu daugiau). Galbut nenaudoji jo?

Redagavo Laula

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del erdvinio garso kaip ir nelabai svarbu, man svarbiau kad efektai geresni butu (zemu dazniu daugiau). Galbut nenaudoji jo?

 

Nu va isbandziau kaip veikia sitas geris tai palosus shifta efektas unrealinis visi efektai daug graziau skamba taip pat siek tiek jauciamas erdvinis garsas.

O del to adapterio jis yra man reikalingas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O del to adapterio jis yra man reikalingas.

 

Gaila :D o kaip su bosais? Jauciasi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo ir dar kaip jauciasi

 

Is kur man toki gauti? ;o nerandu niekur internete, o is ebay negaliu pirkti, neturiu tinkamos korteles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaila :D o kaip su bosais? Jauciasi?

 

aisku yra zemi .viskas kaip priklauso, na suroundas aisku tiesiog ten sumixuotas is 2 kanalu yra bet nesvarbu vistiek geriau nei nieko. reikia arba to adapterio ,arba tas kolonkes kisi i pc , ir xbox garsa irgi i pc Line In arba i Mic In .ir turi garsa per visas kolonkes sau ramiai. blogybe kad reikia pc naudot ijugta tuo metu irgi . bet kas prie pc ir taip jei losia su xbox tai cia geriausias budas manau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.