Laula

Xbox360 5.1

Rekomenduojami pranešimai

aisku yra zemi .viskas kaip priklauso, na suroundas aisku tiesiog ten sumixuotas is 2 kanalu yra bet nesvarbu vistiek geriau nei nieko. reikia arba to adapterio ,arba tas kolonkes kisi i pc , ir xbox garsa irgi i pc Line In arba i Mic In .ir turi garsa per visas kolonkes sau ramiai. blogybe kad reikia pc naudot ijugta tuo metu irgi . bet kas prie pc ir taip jei losia su xbox tai cia geriausias budas manau.

 

Skaciau jau apie si buda, bet problema pas mane ta kad xbox ir pc skirtinguose kambariuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is kur man toki gauti? ;o nerandu niekur internete, o is ebay negaliu pirkti, neturiu tinkamos korteles

 

Gali bandyt su sakotuvas zaist pvz nusiperki du 3.5mm to 2x 3.5mm ir dar viena 3.5mm to 2x rca

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Edit: pasijugiau per viena kistuka, taciau groja tik Center/Sub (nes per ji pajungiau) tai dabar pagalvojau jeigu as nusipirkciau/susikonstruociau toki adapteri i kuri kisasi 3 laidai nuo subo ir pajungciau ji prie ausiniu lizdo, nieko neatsitiktu?

 

susikonstruot aisku gali visada , na susilituot toki perejima kad paimtu nuo vieno kolonkiu kistuko tik suba , o nuo kito paimk abi priekines kolonkes ir turesi 2.1 garsa su subu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, israusiau visus stalcius ir radau maiseli su tu koloneliu knygute, kuriame buvo toksai laidas(toj knygutei jis vadinamas console adapter): Nuotrauka

ar man verta bandyti jungti per sita laida ar cia bus tas pats kaip ikisti i ausiniu lizda telike?

Redagavo Laula

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

susikonstruot aisku gali visada , na susilituot toki perejima kad paimtu nuo vieno kolonkiu kistuko tik suba , o nuo kito paimk abi priekines kolonkes ir turesi 2.1 garsa su subu.

 

O jei as Zailia ir Oranzini laidus ikisciau i toki: Nuotrauka ir tada i teliko ausiniu lizda. Ne taspats butu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jei as Zailia ir Oranzini laidus ikisciau i toki: Nuotrauka ir tada i teliko ausiniu lizda. Ne taspats butu?

 

juk sitam adapteri RCA lizdai ka nematai , aisku i ji neikisi tu savo kolonkiu 3.5mm kistuku. :D

o tokiu adapteriu kokio tu cia nori ju nera siaip pikrt, tik va toks koks buvo anksciau rodytas jis buna arba kartu su kolonkem arba atskirai galima nete isigyt.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal viska tai turetu subas veikt is su zaliu kistuku bent jau pas mane veikia su zaliu dvi priekines ir subas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

juk sitam adapteri RCA lizdai ka nematai , aisku i ji neikisi tu savo kolonkiu 3.5mm kistuku. :D

o tokiu adapteriu kokio tu cia nori ju nera siaip pikrt, tik va toks koks buvo anksciau rodytas jis buna arba kartu su kolonkem arba atskirai galima nete isigyt.

 

Kazkaip neatkreipiau demesio i RCA. Turejau omeny toki: http://www.pcwizkid.co.uk/images/TWIN%203.5MM%20ADAPTOR.jpg . Tai kaip? Iseitu?

 

Pagal viska tai turetu subas veikt is su zaliu kistuku bent jau pas mane veikia su zaliu dvi priekines ir subas

 

Tai subas ir veikia, taciau jis gauna tokius pat daznius kaip ir kitos koloneles. O kai jungi prie pc atskirai kiekviena laida tai tada padaro normaliai, taip kaip turi buti ir zemu buna zymiai daugiau

Redagavo Laula

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pabndziau pajungt muzika ipode per spliteri tai istikruju su geltonu laidu basai daug galingesni gaunas tai gali bandyt jungtis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkaip neatkreipiau demesio i RCA. Turejau omeny toki: http://www.pcwizkid.co.uk/images/TWIN%203.5MM%20ADAPTOR.jpg . Tai kaip? Iseitu?

 

 

idomi ideja cia su tuo butu ..gali pamegint siaip..nu cia gautusi tas pats signalas eitu i abu jei pamegint po viena ikist pirma viena subu po to tik zalia kur soniniu kolonkiu, o tada abu .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, pasidariau sitaip: pasiiemiau xboxo A/V laida, islupiau ta gala kur kisasi i xboxa kad galeciau vienu metu ir ta ir HDMI pasijungti. Pasijiemiau ta laida kur buvo prie mano koloneliu ir pajungiau per oranzini laida kad grotu subas. Tai dabar bosu normaliau, taciau kitos koloneles stovi tik del grozio :D Susitariau su draugu kad is ebay paimtu ta console adapter ir bandysiu jungti per ji. Dekui kad paaiskinot :D

 

idomi ideja cia su tuo butu ..gali pamegint siaip..nu cia gautusi tas pats signalas eitu i abu jei pamegint po viena ikist pirma viena subu po to tik zalia kur soniniu kolonkiu, o tada abu .

 

Tai cia vos ne tas pats gautusi jei galvoju apie ta pati. Kaip supratau man tada reiketu 3 tokiu sakotuvu? Bet vistiek eitu signalas is vieno ausiniu lizdo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Tai cia vos ne tas pats gautusi jei galvoju apie ta pati. Kaip supratau man tada reiketu 3 tokiu sakotuvu? Bet vistiek eitu signalas is vieno ausiniu lizdo.

 

vieno uztektu tokio jei nori tik 2.1 turet. o jei nori visas pajungt tada reiktu 2 tokiu. na viena i kita sukistum ir gautum tada 3 lizdus, o is vieno tokio gauni juk 2 lizdus, i kuriuos gali ikist suba su centrine , bei priekines sonines kolonkes. bet aisku geriau tas normalus mixeris adapteris jei ji gali paimt jis ten nedaug irgi kainuoja per neta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.