Nuggles

Miršta playstation 2?

Rekomenduojami pranešimai

O aš galvojau,kad tik pas mane teliko šitas ps2,o pasirodo dar daug kas už jį pasisako . :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau siek tiek maisot mirimo savoka del ps2. Ps2 is emes mires del zaidimu leidimo, isleidziami bus tik pora zaidimu. Jei kalbant kaip jus tai galima sakyti ir zilitonas nemires jugi jame yra begale visokiu zaidimu bet zaidimu jame jau nebeleidzia ,o viska perzaist abejoju ar kas ir perzaistu, o todel jis ir laikomas mirusiu. Nu cia manau tiesiog skirtingas mirimo supratimas sitoj situacijoj. Bet niekada nepaneigsiu ,kad ps2 visada liks viena geriausiu kada isleistu konsoliu.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau siek tiek maisot mirimo savoka del ps2. Ps2 is emes mires del zaidimu leidimo, isleidziami bus tik pora zaidimu. Jei kalbant kaip jus tai galima sakyti ir zilitonas nemires jugi jame yra begale visokiu zaidimu bet zaidimu jame jau nebeleidzia ,o viska perzaist abejoju ar kas ir perzaistu, o todel jis ir laikomas mirusiu. Nu cia manau tiesiog skirtingas mirimo supratimas sitoj situacijoj. Bet niekada nepaneigsiu ,kad ps2 visada liks viena geriausiu kada isleistu konsoliu.

 

Tikrai jis nemiręs,merdintis galbūt,bet liežuvis nesiverčia man taip sakyti,juk žaidimų ši 11 metų konsolė vis dar gauna,kad ir kokie jie bebūtų,prekyba naujais PS2 ir jų aksesuarais vis dar vyksta,garantiniai aptarnaujami,platinum serijos žaidimai pardavinėjami... galim sakyti,kad PS2 VIS DAR GYVAS...Pažiūrėkit į PS2 kompanionus Xbox ir Gamecube,prekyba naujais sustojo prieš 5metus,paskutiniai žaidimai taipogi išėjo prieš 4-5 metus, o PS2 vis dar čia :) Kažkurioje temoje anksčiau buvau rašęs,kad mano draugelis dirba TopoCentre,tai per mėnesį tokiuose Kėdainiuose jie parduoda 3-5 PS2,neblogai ką?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau ,kad ir dabar dauguma parduoda uzsilikusius ps2.O jei ir ne manau gamyba bus sustabdyta po ps4 isejimo , nes butu labai keista matyti ps2.ps3 ir ps4 vienoje parduotuveje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau ,kad ir dabar dauguma parduoda uzsilikusius ps2.O jei ir ne manau gamyba bus sustabdyta po ps4 isejimo , nes butu labai keista matyti ps2.ps3 ir ps4 vienoje parduotuveje.

 

man atrodo kad ps2 gamyba jau sustabdyda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

ps2 dar gyvas?
as nestumiu ant ps2,tikrai viena geriausiu konsoliu,bet savaime suprantamas dalykas kad konsole po 10+ metu jau nebegali patempti siuplaikiuniu standartu.kai pagalvoji jau xbox 360 ir ps3 outdated,tai ps2 isviso.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

ps2 dar gyvas?
as nestumiu ant ps2,tikrai viena geriausiu konsoliu,bet savaime suprantamas dalykas kad konsole po 10+ metu jau nebegali patempti siuplaikiuniu standartu.kai pagalvoji jau xbox 360 ir ps3 outdated,tai ps2 isviso.

 

Ne į temą

Nu, PS3 su XBOX360 tikrai nėra outdated. Ant jų dar eitu naujausi žaidimai su dar geresne grafika, nes maximumo kaip ir neišspaudė, tiesiog SONY ir MicroSoft labai jau skuba su tom konsolėm, kad neatsilikt nuo Nintendo, bet dar kelis metus laisvai manau galėtu jos gyvuot.

Dėl PS2 gamybos, kad negamina, galėčiau net paprieštaraut, nes buvo tas bundle su Toy Stoy 3, tai juos gamino, nors gal jau dabar negamina, bet kas ten juos žino.. Konsolė vis perkama ir gan populiari. :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakot nebegamina,hmm dar negirdejau sios naujienos,klausimas gandas cia ar tiesa...uztat i ACME sandelius rodo,kad liepos gale atvyksta 50vnt PS2,taip kad prekyba jais dar tikrai vyks,o manau uzsienio sandeliuose dar ju pakankamai maziausiai metams laiko... :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū visiems,nuraminot. :thumbup: Užeikite į tą skyrių kur žaidimai ir mano tema paskaitykit,gal kas žinosite atsakymą.

Redagavo Nuggles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pS2 apgrauze mano suo .... :) O kaip noreciau db palosti mortal combat :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ir tuoj ps3 atmirs jaij kaip girdejau kad pasirodis ps4 ir bus dar kokiu atnaujinimu ir grafika geresne greit iseis is rinkos ir ps2 ir ps3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ps2 nemirs kol zaidejai jas vertins, kol isliks jo populiarumas ir kol sony ar zaidimu kurejei matys kad is ps2 galima kazka uzdirbti!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.