Kouzmich

Eye of Judgement friend list

Rekomenduojami pranešimai

Jei kas turit tai isimeskit mane y friend lista palosim kartu.

Jei kas zadat pirkti ir nezinot klauskit atsakysiu y klausimus.

 

PSN ID : Kouzmich1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas čia? Koks žanras? Kokia istorija?

 

Kodėl turėtumėm vargintis jeigu tu pristatai žaidimą tai ir normalų reviewiuką suveik.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas čia? Koks žanras? Kokia istorija?

 

Kodėl turėtumėm vargintis jeigu tu pristatai žaidimą tai ir normalų reviewiuką suveik.

Jeigu nezinai kas yra Eye of Judgement tai geriau patilek.

 

Jei kas turit tai isimeskit mane y friend lista palosim kartu.

Jei kas zadat pirkti ir nezinot klauskit atsakysiu y klausimus.

 

PSN ID : Kouzmich1

Kouzmich gal gali pakomentuoti zaidima ar vertas demesio ar nelabai? kazkaip kritika jo internete nekokia. Redagavo VirusX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Saziningai sakau , as ta geima del kamesros emiau. Nes joje ir kamera ir mikrafonai net 4 yra :], pagalvojau kam man tas headset kai tai geriau. Beto kamera atskirai bus kazkas 30 euru , plius geimas kazkoks KITOKS uz 40 euru.

 

Jei esate lose ar susidure su kortu geimais ( turiu omenyje ne "durniu" ar atcko :thumbup: ) , o tipo MTG ( magic the gathering) ar panasei. Tai pagrindinai tai ir yra kortu geimas tik kokius 200% idomesnis losti. As asmeniskai esu mates kaip draugai losdavo MGT ir man tai buvo ziaurei nuobodu ir manes tai neitrauke.

 

Geime nera story modo ( o gaila , bet jei jis butu tai butu tikrai nekoks ) , yra vs com , player vs player , ir com vs com. Yra dar vienas modas bet as jo nelabaizinau nes buvau isijunges viena karta.

Yra ir pagrindinis modas online. Ten sistema idomi kuri turi ir pliusu ir minusu.

 

Tai nuo pradziu apie online:

Pagrindine mintis ( jei esi susidures su tokio tipo geimu ) kaip galima palosti jei tu savo priesininko nematai , jis ten trauks kas jam patinka ir des galigiausias kortas.

Na galiu sakyti kad sita problema ispresta , nes kortas uzjus is kalades traukia kompas. Bet yra ir kita puse sios sitemos blogoji. Kaladeje yra apie 30 kortu ( kurias prisiregistruoji su ta pacia kamera tam paciam geime , tai labai lengva padaryti ) ir turi istraukti tas kortas kurias kompas nurodo , tai sunkoka padaryti is pradziu ir geriau susigrupuoti kortas ir pasideti salia geimo kad butu lengviau ir greiciau issitruakti. Paskui kai prasilosi viskas eina OK :]

 

Kad biski apie minussiukus pradejau tai tesiu biskiuka toleliau :D

Geimas uzima vietos, reikia ant stalo issidestyti ar ant grindu , turi buti geras apsvietimas , arba salia galima staline lempa pasistatyti, tai nera tas geimas kur as isitraukiau isokau sulosiau,issokau paskui palosiau CoD4 , vel tada palosiu EJ.

Turi pasities kilimeli kuris kazkas 40 X 40 cm dydzio (gal didesnis dabar negaliu pasakyti) , paskui kamera su stovu statosi salia ir galiausei kortos paskleistos ir paruostos losti online ( bet tai optional ;] )

Tada galima ir palosti. Veina partija onlie trunka nuo 15 min iki kokiu 40 min , priklauso kaip jus ten suvartys ar kai justen suvartysit kazka :D

Tai uzima laiko , bet yra geras taktinis/strateginis geimas , kur reikia pamastyti !!!

 

Su geimu ateina 30 starter pack kortu ir 1 boosteris tai 8 random kortos , 4 mobai, pora spell kortu ir gal rare ar unikali korta.

Dabar gal kyla klausimas , is kur tas geresnes kortas traksiu ir t.t. , leisk pinigus cia , eina jie N**** ir t.t. :D

Kortas galima susiveikti intike ir atsispauzdinti :D , taip tai veikia ir viskas ok. Butu pvz BMS nueiciau nusipirkciau , dabar tampykis ebay , man tokie dalykai nervina. Kam kamkintis jei yra uz dyka ;) , nebutume Lietuvei piratu draugai. Jei kas as turiu visas kortas ju kolkas yra 110 iseje , galesim susitarti hehehehe :P

 

As pirkau sita geima is hmv.com jie importina y LT ir eina atsiskaitineti VISA virtuon. Mokejau 260 nes gavau nuolaida , seip geimas suviskuom traukia 300Lt.

Taip tai daug , bet :

kamera + geimas + 30kortu + bossteris ( 8 random kortos ) + stovas kamerai + kilimelis = inovative and fun game

 

Saziningai sakau , nesigailiu. Vien delto kad tai naujas ir toks geimas, pirmas toks siame zanre. Betai kaip kam, spreskit patys neklausykit manes ( kas gali pilno proto klausiti zmogaus kuris nusipirko Kane and Lynch PS3 versija ;) )

 

P.S. HOLLY BATMAN !!!!! pirma karta tiek primaliau S ( Jūs parašėte pranešimą su daugiau emocijų nei leidžia šis forumas. Prašome sumažinti emocijų kiekį ) !!!! TO THE BATMOBILE !!!! ;)

 

Kas čia? Koks žanras? Kokia istorija?

 

Kodėl turėtumėm vargintis jeigu tu pristatai žaidimą tai ir normalų reviewiuką suveik.

Noriu ACIU , didelio labai !!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet tai sukciauti galima ir kolekcines kortos praranda verte jai atpriteriotos kortos veike .

stalo strateginei gamai yra super mtg man patiko iki siol turiu kalade susidejas goblinu greita ir skausminga

tikekimes kad eoj paleis daugiau kortu kad isrisketu zaidimas ir strategijos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu nezinai kas yra Eye of Judgement tai geriau patilek.

Kodėl turėčiau? Aš informacijos noriu, kas čia tokio? Sukūręs temą žmogus turi apie žaidimą papasakot. lol.

 

Na, manau Eye of Judgment tikrai kažkas naujo yra, bet aš ne toks jau naujovių megėjas tai man atrodo i'll pass.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai turesiu ps3 tai tikrai sita irgi pirksiu ir kiek kainuoja ? Ar pakuoteje buna kortu kalade (nors galiu atsispauzdint (nlb noriu but cheateris)) ? Ar tinka PS2 eyetoy ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai turesiu ps3 tai tikrai sita irgi pirksiu ir kiek kainuoja ? Ar pakuoteje buna kortu kalade (nors galiu atsispauzdint (nlb noriu but cheateris)) ? Ar tinka PS2 eyetoy ?

Taip yra, viskas parasyta. 30 kortu pradines ( jos vienodos pas visu ) ir dar 8 papildomai random. Ne PS2 eyetoy netinka , todel geimas ir yra su kamera.

 

P.S. Seip reik perskaityiti, viskas parasyta ;)

 

P.S.2 Koks dar cheateris , sakau jei butu kur nors nuejai nusipirkai butu kitas reikalas. LT tai nesiskaito kaip cytinimas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Net nezinau ka ir besakyti.

Tiesiog kas labai nori tas randa is kur nusipirkti sias kortas.

Zinoma ne Lietuvoj.

Bet aisku cia kiekvieno zmogaus reikalas, pazaisciau su tavimi bet is kur man zinoti, kad tu naudosi butent tas originaliasias kortas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Net nezinau ka ir besakyti.

Tiesiog kas labai nori tas randa is kur nusipirkti sias kortas.

Zinoma ne Lietuvoj.

Bet aisku cia kiekvieno zmogaus reikalas, pazaisciau su tavimi bet is kur man zinoti, kad tu naudosi butent tas originaliasias kortas.

Cia kulturos ir sazines reikalas :) , pries savus reik losti saziningai , nes ratelis mazas reik sugyventi draugiskai, beto as dar 2 zmones zinau kuries ture eye , losia su normaliom kortom as pries juos losiiu su normaliom kortom.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.