Kouzmich

Eye of Judgement friend list

Rekomenduojami pranešimai

Man tiesiog idomu.

O gal nusipirkciau, jeigu netureciau.

Ir kiek kovu esi jau laimejes, suzaides.

Overall reitinge kelintas esi?

online tik pora kartu esu suloses pries draugus ar seip zmogelius kazkokius, losiu pries kompa nes animacijos yra ir plius reik ismokti , nes man jis sunkei pasiduoda. Padarei ejima paskui ziuri kad sumalei s ir galvoji kad reikejo eiti kitaip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamastyti siame zaidime reikia kaip reikiant.

Kartais netgi du ejimu variantai atrodantys tinkamiausi yra netinkamiausi taip ir norisi atspeti ka galvoja priesininkas.

O tie kiti draugai is Lietuvos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamastyti siame zaidime reikia kaip reikiant.

Kartais netgi du ejimu variantai atrodantys tinkamiausi yra netinkamiausi taip ir norisi atspeti ka galvoja priesininkas.

O tie kiti draugai is Lietuvos?

Veinas LT to pacio miesto kaip ir as, kitas Airijoj.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vien del sito zaidimo ir tokiu drasiu ps3 inovaciju, apsimoka pirkti sia console :)

gaila kad xbox360 turiu jau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau jei leidome sau nusipirkti PS3, tikrai privalom nusipirkt ir šita game. Unique good looking game, must be fun! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kouzmich, klausyk, o eyetoy kamera ar gera video chate per PS3? Ar kokybe gera?

Klausyk, ar as negaleciau su tavimi video-chata pavaryti? Zinai, as rimtai galvoju apie sio zaido pirkima, del kameros svarbiausiai, o zaidimas irgi nieko. Bet man va chatavimo video kokybe svarbi. Ar ka nors suderinsime? Man tik va poros minuciu reiketu, ilgai taves nesutrugdyciau kouzmich,

viso

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kouzmich, klausyk, o eyetoy kamera ar gera video chate per PS3? Ar kokybe gera?

Klausyk, ar as negaleciau su tavimi video-chata pavaryti? Zinai, as rimtai galvoju apie sio zaido pirkima, del kameros svarbiausiai, o zaidimas irgi nieko. Bet man va chatavimo video kokybe svarbi. Ar ka nors suderinsime? Man tik va poros minuciu reiketu, ilgai taves nesutrugdyciau kouzmich,

viso

Kokybe gera , kaip tokei kamerai. Kamera turi auto focus taip kad nereikia nieko nustatineti, tik problemele ta kad jau toks ziaurei mikrafonas jautrus kad sakes :cheers:

Man zinute y PS3 parasyk tada susiorganizuosim.

Redagavo Kouzmich

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nusipirkau ir kolkas esu patenkintas tik kad kai stova su kamera pastatai i ta vieta kur kilimelije parodyta tai nesutampa tie langeliai tad reikia bisky pareguliuot. Seip db negaliu nuo jo atsitraukt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip gerai zaidas dar taip pamastyt reikia o ne siaip kortas deliot + Ps3 eye buvo. Tik nesuprantu jau 3 kartus intike zaidziant lemtingu ejimu kortos nenuskaite ir pralaimejau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai tu 30 pradiniu kortu uztenka jei nori zaisti dviese t.y. ne online ir ne pries CPU. O zmogus pries zmogu ?

ne, tada reik dvieju kaladziu po 30 kortu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas nors parsisiunte is PS store antro seto faila.

Jei galeciau pirkti tai jau seniai buciau nusipirkes, bet korteles nenuskaito (not valid) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu prikelti sia tema, nes matau apmirusi. Turiu pora klausimu, turiu kortas nuscanuotas visas 110, ar jas butina spauzdinti ant spalvoto rasalinio spauzdintuvo, ar galima jas atsispauzdinti ar lazerinio nespalvoto?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.