Nuggles

Vaizdo plokštės atnaujinimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,taigi man labai dažnai meta erorus,kad vaizdo plokštę reik atnaujint. Kur man ją atsinaujinti ir kaip ? Mano vaizdo plokštė yra GeForce Go 7400. Ačiū už atsakymus iš anksto. :nunchuks:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o imanoma i vaizdo plaokste irasyti kitos biosa? pas mane intel mobile 915gm, jos win7 nepalaiko, gal galeciau irasyti kitos biosa ir kitaus draiverius instalinti? kazkur buvau skaites kad imanoma!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o imanoma i vaizdo plaokste irasyti kitos biosa? pas mane intel mobile 915gm, jos win7 nepalaiko, gal galeciau irasyti kitos biosa ir kitaus draiverius instalinti? kazkur buvau skaites kad imanoma!

 

Nesu specas bet manau kad nelabai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet čia tikrai atsinaujins viskas? :D. Tie atnaujinimai beta versija,vakar įrašiau tokius,ir meta,kad vistiek reik atnaujint. :lol:

Redagavo Nuggles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet čia tikrai atsinaujins viskas? :lol:. Tie atnaujinimai beta versija,vakar įrašiau tokius,ir meta,kad vistiek reik atnaujint. :D

 

:D tai gal tau raso kad ne draiverius reikia atnaujint o vapse keist vaizdo plokste tipo upgreidint :D, ka tu nori daryt kai tau taip meta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaityt aš moku,reikia updatint vaido plokštę. Ankščiau paminėtas atnaujinimas yra beta versija. Nu pabandysiu dar kartą tuos parsisiųst,kur pateikė Erikas. :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o imanoma i vaizdo plaokste irasyti kitos biosa? pas mane intel mobile 915gm, jos win7 nepalaiko, gal galeciau irasyti kitos biosa ir kitaus draiverius instalinti? kazkur buvau skaites kad imanoma!

 

megink su Win Vista draiveriais tada. zmones susimeta juos eina su WIn7 .

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareDescription.jsp?lang=en&cc=US&swItem=ob-47264-1

 

Skaityt aš moku,reikia updatint vaido plokštę. Ankščiau paminėtas atnaujinimas yra beta versija. Nu pabandysiu dar kartą tuos parsisiųst,kur pateikė Erikas. :lol:

 

na jei naujausi draiveriai nepadeda ,reiskia per silpna videske tam ka nori zaist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Scalman,bet tai ne per silpna,viską veža,o tai tie kur pasiūlei čia nepakenks kažkam ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Scalman,bet tai ne per silpna,viską veža,o tai tie kur pasiūlei čia nepakenks kažkam ?

 

Ten ne tau pasiūlė scalman tuos driverius juk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Scalman,bet tai ne per silpna,viską veža,o tai tie kur pasiūlei čia nepakenks kažkam ?

 

krc ta ka is nvidia atsiuntei tik tokie ir yra draivai. kitu nera tada rasyk senesnius ir bus ne beta. turi veikt viskas, aisku dar dx naujausia jei turi., kas neveikia reiskia zaidimas reikalauja kazko daugiau nei tavo videske turi. cia jau ne draiveriuose esme. kitu bedu nebuna . nauji draiveriai +dx11 .

tie beta draiveriai kurie yra ten siustis naujausi 179.48 BETA ,turi puikiai veikt. nebent truksta dar ramo ar virtual memory padidink jei ka.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai niekaip nesuprantu kur čia tau meta tokius errorus, kad reik kažką atnaujint? Tavęs jau to klausė, bet neatsakei, o naujausių driverių tavo videškei įrašymas nepadeda, tai susimastyk ;] Ir tiksliai galėtum pasakyt ką rašo, nes gali rašyt, kad reik driverius atnaujint, arba gali rašyt, kad reik visą videškę naujint, o to su driveriais jau nepadarysi. Nes jei čia nori žaist kokį nors naujesnį žaidimą (nors jau net nebūtinai naujesnį) tai šita vaizdo korta yra super silpna kažką rimčiau žaist.

Redagavo Dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip,ši vaizdo korta yra silpnoka,tam ką aš žaidžiu,man užtenka. Dabar šitus driverius įsirašiau,jau rašo viskas gerai,bet tik iš kokio 3 karto. Ačiū visiems už sugaištą laiką. :) Susitvarkiau,temą rakinu,daugiau klausimų nekils. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.