no0ne

Jūsų Android OS aparatai

Rekomenduojami pranešimai

Jūsų Android'inio telefono foto

Pavadinimas

Trumpas aprašymas su įspūdžiais

 

---------------------

Nuotrauka

HTC Legend

 

Turiu jau beveik metus laiko. Laiko puikiai, neskaitant menkų apsibraižymų ir t.t Ar rekomenduočiau ? Dabar jau nebe, nes per tuos metus išėjo daaug naujų ir geresnių modelių. Šiaip 9/10.

Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manasis LG GT540 Optimus

Pirkau prieš pusmetį, silpnokas procas tik 600 MHz, ekranas mažokas tik 3 coliai, resistive tipo bet reaguoja tikrai gan gerai, galinis dangtelis greitai susibraižo. Pasidariau rootą ir instaliavau App2SD, nes labai mažai vidinės atminties (120 MB). Baterija nemaža 1500mAh, bet jei aktviai naudoji tai laiko gan trumpai (čia ko gero mano kaltė, nes per nekantrumą pirmą krovimą per trumpą padariau). Kamera 3.2MP, be blykstės, autofokusas lyg ir yra, fotkina prastai, bet aš tos kameros nenaudoju tai man vienodai rodo. Gražus dizainas :thumbsup4:

 

Ateity galvoju CPU overclocką pasidaryt ir pasikelt iki kokių 800 MHz :unsure:

 

Nuotrauka

Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

huawei u8500

Nuotrauka

 

noreciau, panasaus laikrodzio, tik gal su grazesniu dizainu, bei kad ant dekstop rodytu temp, aciu :D)

Redagavo Jamolt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

LG gw620

Turiu jį nelabai ilgai.Jis yra pirmas mano android telefonas ir labai man patinka.Galėtu tik baterija geresnė būti.

Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sony ericsson xperia x8

 

visai geras telefonas nesenai pirkau patiko pirma karta android pirkau

 

Nuotrauka

Redagavo mmmm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau ne visi matė, kad yra parodytas pavyzdys kaip parodyti savo aparatą:

Foto

Pavadinimas

Trumpas aprašymas su įspūdžiais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

ZTE Blade

 

 

Turiu 5MP modelį nelabai seniai, bet jau perpratau šį aparatą, Adroido versija 2.2 GEN 2 jau nuRootintas. Tikrai patogus telefonas ir labiausiai patinka jog telefono ekrano raiška tikrai labai gerai, galima žiūrėti HD filmus tikrai gera kokybe. Aišku procesorius 600mhz, bet lengvai užsiturbina iki 800mhz įprastu rėžimu ir nevalgo baterijos. Ram irgi per akis 512mb taip kad tikrai telefonas kainuojantis 800lt atsipirks su kaupu, pats jį gavau nemokamai, bet jei norit android ir neturit tiek litų ant HTC Desire, patarčiau pirkt šį aparatą tikrai pagal kainą/kokybę vertinu 10/10.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stai mano, na sakyciau 10/10 tikrai labai geras tel tik aisku db S2 imciau. Ekranas lb ryskus didelis puikiai rodo dideles kokybe video, mazai strigineja ir pan

post-218-0-93382800-1311713760_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš turiu HTC DESIRE HD labai geras telefoniukas labai patinka. Veikia sklandžiai, nelaggina. Džiaugiuos šiuo smartphone'u gal tik vienas minusas ,kad baterija ne per ilgiausiai laiko bet nieko tokio. 10/10 P.S greitai bandysiu rootint ir įrašyt htc sense 3.0 tai tiek. Nuotrauka

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Butinai turite parasyti 'Trumpas aprašymas su įspūdžiais' kitaip pranesimas bus istrintas nes visi gali ideti tik nuotrauka ,bet kas is to jei nera parasyta kaip jums tas telefonas ir ka manot apie ji.
Redagavo Starscream

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sony Xperia X8

Nuotrauka

 

standartiskai palaiko tik 2.1 . dabar norootintas i GingerDX 2.3.5 . superinis ROM ,paremtas CM7, veikia greitai ,jokiu lagu, nors pats tlf tik 600mhz, bet net neketinu OC daryt nes to visai nereikia. rootinasi labai lengvai ir greitai,romus kuria zmones irgi pastoviai kas kelios dienos vis nauja versija su patobulinimais iseina. pilnai veikia kamera , ir visa kita. kaip cia kazkas sake kad normalus tlf uz 800lt, na tai sitas man atsiejo tik 120lt pilnai veikiantis. o siaip cia uk jei normaliai per skelbus paieskojus po 200 lt tai tikrai daug ju yra. pirmas smartas kuri pirkau, ir geriau nerastum. dar uz tokia kaina ir pilnai ginger eina visos funkcijos tai ko daugiau noret. viens minusas - kadangi oficialiai palaiko tik 2.1 ,tai nepalaiko flash. bet netgi tai nesvarbu, nes uz tokia kaina tai gauni tikrai daug. beje superinis music playeris ,su DSP manager kai pasileidi muzika tai kala belekaip gerai.

10/10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xperia X8

Nuotrauka

Telefona turiu tik kelias dienas, dar nespejau pilnai isbandyti, taciau telefanas patinka. 10/10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

HTC DESIRE S

Nuotrauka

Pirmasis smartphone. Patenkintas viskuo, tik baterija nelabai :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.