no0ne

Android diskusijos / Pagalbos tema

Rekomenduojami pranešimai

O aciu, butent tai ko ieskojau, kieta programa, biski bugu pasitaiko, bet retai, aciu.

Klausykit dabar iskilo klausimas del Sd korteles partitionimo, pas mane jei neklistu romas APP2SP MIUI, ant Htc Desire, bandau per rom manager partitiona daryt, persikrauna i clockwork recovery bet nieko neivyksta, vietos truksta telefe programom, nervuoja :D

 

Aš tai kai sau dariausi App2SD tai partitionus pagal šitą gidą (prikabinau pdf failą prie posto) dariau. Ten iki 15 žingsnio žiūrėk, toliau nereikia.

App2sd_guide_GT540.pdf

Redagavo GYNGA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai kai sau dariausi App2SD tai partitionus pagal šitą gidą (prikabinau pdf failą prie posto) dariau. Ten iki 15 žingsnio žiūrėk, toliau nereikia.

 

parsisiunčiau tą programėlę, tai rodo kad pas mane yra EXT3 244mb, bet tai arba aš netaip suprantu ką reiškia APPS2SD ar pas mane ne tokia versija softo? aš galvojau, kad programą ne dalinai bet visiškai pilnai perrašai į SD kortą, o ne kaip dabar pvz programa yra užima 10mb, bet 5mb telefone, 5mb kortelėj... aš noriu, kad visi 10mb tos programos būtų išskirtinai telefono SD kortelėj, o ne vidinėj atmintyje.

 

EDIT: b***** vakar kai sukuriau particiją EXT2 500mb, tai viskas normaliai buvo, šiandien ryte irgi, bet perkroviau telefą ir neberanda SD kortos..wtf..?

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

parsisiunčiau tą programėlę, tai rodo kad pas mane yra EXT3 244mb, bet tai arba aš netaip suprantu ką reiškia APPS2SD ar pas mane ne tokia versija softo? aš galvojau, kad programą ne dalinai bet visiškai pilnai perrašai į SD kortą, o ne kaip dabar pvz programa yra užima 10mb, bet 5mb telefone, 5mb kortelėj... aš noriu, kad visi 10mb tos programos būtų išskirtinai telefono SD kortelėj, o ne vidinėj atmintyje.

 

EDIT: b***** vakar kai sukuriau particiją EXT2 500mb, tai viskas normaliai buvo, šiandien ryte irgi, bet perkroviau telefą ir neberanda SD kortos..wtf..?

 

Šiaip App2SD perkelt turėtų visą programą man atrodo.

 

O kuri pas tave Androido versija?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

krč sugalvojau pasikeist rom'ą, visus kartus prieš tai viskas ok budavo, o dabar ties HTC intro pakimba ir nebeužkrauna, jau du romus bandžiau, wtf... :D darau Dalvik, Cache, Factory reset :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D

Gal radio persirasei?

 

ne, radio neliečiau, nors tarkim: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1300224 rašo:

 

Recommended Radio:

32.56.00.32U_5.17.05.23

or

32.56.00.32U_5.17.05.08

 

Download for 32.56.00.32U_5.17.05.08:

http://www.megaupload.com/?d=S9AVXRXH

or

http://uploading.com/files/997f34da/....17.05.08.zip/

 

Ar dėl to gali būt? nemanau.

 

 

Gal žinot kur būtų Stock Desire romų? pvz 2.3 Froyo ar kažką pan?

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka daryt jeigu kartais motorola milestone klafke susipjauna ir pvz rasant sms ar seip beleka darant, paspaudus e ijungia emaila, kita raide dar kanors. Nezinau kaip isjungt ta bairi, tenka rebootint telefona.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei nori panaikint SIM locką tai tau reikės tokio kodo, šiaip juos pardavinėja už pinigus, bet gali parašyt Omniteliui ir pats paprašyt unlock kodo. Negarantuoju, kad jie tą kodą duos, bet neretai patys operatoriai tuos kodus duoda. Gavus tą kodą ten jau lengva, jei ką susirasi Google, pilną tutorialų internete.

 

Bet yra ir kitas būdas panaikint SIM lock (geresnis ir lengvesnis mano nuomone), tiesiog atnaujink OS versiją į naujesnę ir atsirakint turėtų, čia irgi nėra sunku, susirandi oficialiam Sony Ericsson puslapį ką ten reikia parsisiųst (PC suite ar kažką panašaus, draiverius), instaliuoji, pasijungi tel per USB ir updatini. SE tinklapį turėtų viskas būt paaiškinta.

 

Beje kas dėl rooto tai rekomenduoju Z4Root programą - instaliuosi į tel šitą programėlę ir spaudi Root. Viskas. O jei ką su tuo pačiu Z4Root gali ir unRootint jei reiktų į garantiją nunešt ar ką - tiesiog paspaudi "Unroot" ir viskas.

 

 

cia 100% kad atnaujinus os dings sim lockas ,ar tik speliojimai ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas zinot is kur atsisiust geru rasymo stiliu androidui?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia 100% kad atnaujinus os dings sim lockas ,ar tik speliojimai ?

 

Hmm, kažkur buvau radęs kad tokią info, dabar jau neberandu. Koks tavo tel modelis?

 

Gal kas zinot is kur atsisiust geru rasymo stiliu androidui?

 

Rašymo stilių tai čia keyboardų ta prasme? Jei taip tai GO Keyboard visai nebloga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki reiketu man RSS readerio kad rodytu ant home screen gal zinot koki?

 

Šiaip yra RSS widgetas ir pačiam Androide, arba dar koks RSS WidgetBoard man visai nieko atrodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmm, kažkur buvau radęs kad tokią info, dabar jau neberandu. Koks tavo tel modelis?

 

 

 

kiek skaiciau, visur raso kad os perrasymas neturi neiko bendra su pririsimu,

 

pas mane SE Arc S, atristas,tik seip buvo idomu, 3 metus naudojau blackberry storm/bold, dabar biksi sunku priprasti prie tokio greito telefono ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne, radio neliečiau, nors tarkim: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1300224 rašo:

 

Recommended Radio:

32.56.00.32U_5.17.05.23

or

32.56.00.32U_5.17.05.08

 

Download for 32.56.00.32U_5.17.05.08:

http://www.megaupload.com/?d=S9AVXRXH

or

http://uploading.com/files/997f34da/....17.05.08.zip/

 

Ar dėl to gali būt? nemanau.

 

 

Gal žinot kur būtų Stock Desire romų? pvz 2.3 Froyo ar kažką pan?

 

Kai kuriuose ROM'uose nereikia Radio kesti, o kai kuriuose (kaip sitas) Radio butinai reikia persirasyt! Nors man be reikiamo Radio veikdavo ROM'as, bet vos tiktai bandai skambint arba atsiliept - uz'freezina. Daskaiciau atidziau ROM'o tema radau, kad reikalingas toks ir toks Radio, persirasiau ir viskas ok! Ir aplamai seip del visokiu freezinimu pirmiausiai kaltinciau Radio, taigi patariu atsinaujint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žadu pirkti android'ą. Labiausiai linkstu į HTC Chacha, tai noriu paklaust gal kas kokių atsiliepimų apie jį turi? O gal apie panašią kainą kitą parekomenduotu ar panašiai (600-700lt) ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.