no0ne

Android diskusijos / Pagalbos tema

Rekomenduojami pranešimai

Ir kur as ta USB Wlan pajunkciau ?

Taip lengvai as neprieisiu prie kompo

 

maniau kad turi valdiska kompa...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja ne, as ten vagiu interneta, per pertraukas, dave bendradarbe koda Wi-fi,

O prigavo turbut delto kad as per pertrauka naudojausis , o ta diena vizitacija buvo, ir tikrino viska, nemaniau kad jie tikrins kad kas kas prisijunges prie ju tinklo, ir tai jau beveik 3-4men vagiau ju wi-fi ir turbut uzmate ta vizitacija, kad kas kas yra prisijunges

Redagavo Inception

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keisi tel mac vel paris vel bokuos, vel keisi, uzknisi tuos kas neta dalina ir ijungs mac filtravima, prie neto tik valdiskus kompus prileis, as tavo vietoj bandyciau u darba atsinest usb wlan adapteri ir juo sharint neta i tel, valdzia nematys tavo tel mac, o tik valdiska pc,

 

jei tą adapterį pavyks prisiinstaliuot į darbinį kompą be admino teisių...

Redagavo inpeace

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu problema

 

Nuotrauka

 

Sinchronizuoja mano accounta su google ir išmeta man ta šauktuką užeinu į ji, rašo Sign in error ir mano emailo adresas, paspaudžiu ant to error, ir prašo manęs suvesti mano accounto slaptažodi, suvedus slaptažodi rašo man kad ne tas slaptažodis , per PC kuo puikiausiai veikę tas mano slaptažodis

Kas čia gali būti ?

 

e-mail, youtube. Dvrive, g+ , viskas veikia su tuo acountu

 

Tiesiog kad mėto man ta šauktuką, prasidėjo nuo vakar vakaro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandei reboot?

 

nieko nedariau , problema pati dingo, turbūt problema buvo pačioj googlei

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal zinot kur rast gida kaip nulauzt Samsung galaxy s gti9000 su 2.3.3 gingerbread.XWJVN?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal zinot kur rast gida kaip nulauzt Samsung galaxy s gti9000 su 2.3.3 gingerbread.XWJVN?

 

Xdadevelopers.com

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as telefone naudoju dolphin narsykle, turi speed dial, arm6 su custom flash player norm neikia, nu dar neradau jame bugo!

 

Gali placiau pasakyti koki custom flash player'i naudoji su arm6? Ir kokia Dolphin versija pas tave? Kiek as bandziau tai su dolphinu man neina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dolphin naujausias, kadangi tel pats atsinaujina programas, o flash playeri parsisiunciau is symbianity.lt, ten bus du flash playeriai, bandai viena, jei neveikia bandyk kita, kazkur dar skaiciau gida, tipo reik romo integruota flash playeri istrint su titanium backup ir tada tik instaliuoti custom bet nebandziau, ir seip man ne pilnai jis veikia dauguma parodo, youtube mxplayeris paleidineja, flashiniai zaidimai facebooke lagina, bet pajungia, nepajungia tik lietuviskos tv is neto, meta update flash player

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.