smartkheiler

Ar lengva auginti šunį? Tema visiem šunų augintojams

Rekomenduojami pranešimai

Cia visai ne i playmanija, bet neradau jokiu tinklalapiu su gyvunais aptarimu. :thumbsup4: Uzsinorejau suns tai tevai leido nusipirkt su salyga jei nereiks jiem uz nieka moketi. Tai labai norejau paklaust :

 

1.Kieka maistas kainuotu metam ?

2.Kiek Skiepai kainuotu?

3.Ar nesugraustu mano konsoliu ar kita?

4.Kiek Kainuotu visi zaisliukai pavadziai ir kiti priedai?

5.Ar isviso apsimoka pirkti suni?

 

Cia suo kur noriu pirkti: http://www.ltsunys.lt/showAdv/319/509/id,52851/Juodas-patinukas.html

Ir dar Gal man nusipirkti 2 kad jam palaikytu kompanija? :D

Redagavo smartkheiler

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia visai ne i playmanija, bet neradau jokiu tinklalapiu su gyvunais aptarimu. :D Uzsinorejau suns tai tevai leido nusipirkt su salyga jei nereiks jiem uz nieka moketi. Tai labai norejau paklaust :

 

1.Kieka maistas kainuotu metam ?

2.Kiek Skiepai kainuotu?

3.Ar nesugraustu mano konsoliu ar kita?

4.Kiek Kainuotu visi zaisliukai pavadziai ir kiti priedai?

5.Ar isviso apsimoka pirkti suni?

 

Cia suo kur noriu pirkti: http://www.ltsunys.lt/showAdv/319/509/id,52851/Juodas-patinukas.html

Ir dar Gal man nusipirkti 2 kad jam palaikytu kompanija? :thumbsup4:

 

Ohooho, kiek žinau Haskiai dideli auga ir daug erdvės jiem reik kaip nuosavo namo kiemas ir pan.

 

Maistas kainuotu įvairiai. Pasižiūrėk maždaug kokius pirktum.

 

Skiepai pirmus metus tikrai tikriausiai tūrėtų kainuoti na normaliai. Pats vienam jorkui berods 200lt pirmus vien ant skiepų.

 

http://www.royalcanin.com/ maistas. Na tik toks pagal mane. Neturi lėšų tokiam - šuns net nepirk. :D

 

Griaužti griauž. Jeigu nepirksi kaulų ir auklėsi gerai.

 

Kiek žaislai, pavadžiai ir t.t. kainuotu, geriausia nueiti į kokią "Kika" ir pasižiūrėti.

 

 

Arba apskritai nueik į kokią veterinarijos kliniką, ir paklausk registratūroj, kiek maždaug Haskiui kainuotų skiepai kurių reikia. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar apsimoka..jeigu myli gyvūnus ir žadi prižiūrėt neapleist tai žinoma, kad taip, kažkaip pagerina namuose atmosfera ir savotiškai didesnis saugumo jausmas :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas ka isvardinai priklauso nuo suns veisles :thumbsup4: Seip pas mane daug mazesnis nei Haskis ,o huskiai kiek zinau reikalauja labai daug demesio.O maisto irgi visokio yra ir pigaus ir brangaus tai sunku pasakyt kiek monesiui jis kainuotu.

Redagavo Batista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turiu tokį maišytą vokiečių aviganio su Kaukazo aviganio kalytę. Išlaikymas nėra brangus, bet nėra ir labai pigus. Pats šunų šiaip nelabai mėgstu, bet va tėvai parsivežė ir dabar noriu nenoriu reikia prižiūrėti.. :thumbsup4: Šuo mano taip pat didelis auga, tai šika nesveikai daug, ryja irgi nesveikai daug. Čia priklauso nuo tavo noro, kaip nori to šunio, nes jei tikrai žiūrėsi, tai gali imt, bet jei užknis, tai žinok, kad vis tiek jį reiks žiūrėti. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lengva - tai tikrai ne. Prieš metus mums atvežė vokiečių aviganį kinekologas iš policijos, tai priglaudėm, nes jį būtų kitaip užmigdę. Iš pradžių bandėm auginti kambaryje(na, kol bus sutvarkytas valieras), buvo labai sunku. Kaip supratau, tu irgi bandysi jį laikyti kambaryje. Pirma savaitė bus labai sunki, šuo vis bijos miegoti vienas, tai cyps, gali net pradėti loti, o jeigu isileisi į lovą, tai, na žinai gali pridaryti. Apie išmatas tai jau ne kalbu, maži šuniukai dar nemoka jų užlaikyti kaip suaugę šunys taigi teks dažnai valyti. O dar jis užaugs panašaus lygio kaip vilkšunis tai na žinai, atsistojęs atrodo kaip meška. :D

 

O dabar apie tavo klausimus:

1. Žinok dabar sunku pasakyti. Mano arkliui tai 1 kg sauso, suėda per savaitę, kuris kainuoja 20 lt, iskaitant su visom košėm, ir t.t. Ir dar jiems reikia visokių skanuminų.

2. Žinok nemanau, kad labai daug. Pats nemokėjau už skiepus, bet viršyti 40 lt neturėtų.

3. Labai mažas procentas, jog nesusidomės. :D

4. Na, čia jau tau spręsti kokius pirksi.

5. Gerai apsvarstyk, pasiskaityk komentarus internete, ir pasižiurėk ar tau užtenka pinigų ir ar tu jo iš tikrųjų nori, čia svarbiausias klausimas. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia visai ne i playmanija, bet neradau jokiu tinklalapiu su gyvunais aptarimu. :thumbsup4: Uzsinorejau suns tai tevai leido nusipirkt su salyga jei nereiks jiem uz nieka moketi. Tai labai norejau paklaust :

 

1.Kieka maistas kainuotu metam ?

2.Kiek Skiepai kainuotu?

3.Ar nesugraustu mano konsoliu ar kita?

4.Kiek Kainuotu visi zaisliukai pavadziai ir kiti priedai?

5.Ar isviso apsimoka pirkti suni?

 

Cia suo kur noriu pirkti: http://www.ltsunys.lt/showAdv/319/509/id,52851/Juodas-patinukas.html

Ir dar Gal man nusipirkti 2 kad jam palaikytu kompanija? :D

 

Jo pirk du tada turesi ne viena problema o net dvi :D .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va pabandysiu patarti. Pats gyvenu nuosavame name ir turiu 1 dideli sargini suni ir viena maza namini bet 1 kate. Beje draugas hasky turi.

Taigi:

 

1.Kieka maistas kainuotu metam ? Na kiek metam nezinau, bet maistas dideliam suniui pora simtu kainuoja 15kg maisas. Beje nepamirsk, kad ir suo tas pats kaip ir zmogus gali sirgti, buti jautrus organizmas, elergiskas ir t.t. taigi gali tekti pirkti specialu brangesni maista.

 

2.Kiek Skiepai kainuotu? Kaip ir vienas kolega sake, pradziui skiepai kainuos brangiau 200-300lt kandangi pirmieji skiepai butini, kad nuo visko apsaugoti, o veliau jau pigiau kainuos.

 

3.Ar nesugraustu mano konsoliu ar kita? Pirma tai jis kol mazas savo reikalus atlikines kur papuola. Tiesiogiai kaip ir sakiau kur tik bus tuo momentu kai uzsinores ten ir prides dovanele. Todel reikia vedzioti daznai i lauka, isejus pasivaikscioti bent 15min. O grauzimui butina pirkti kauliukus is sudziuvusios zarnos padarytu, visokiu zaisliuku ir t.t. Beje uzeik i parduotuve ir paprasyk, kad duotu kaulu is zarnos jie turetu buti rudi tokie pagaliukai labai sveika suniui dantim.

 

4.Kiek Kainuotu visi zaisliukai pavadziai ir kiti priedai? Na cia jau priklauso koki nori pirkti zaisla ar pavadi. Niekada nepamirsk, kad zaisliukus greit sugrauz ir reikes pirkti nauja.

 

5.Ar isviso apsimoka pirkti suni? Taip! suni tikrai apsimoka laikyti. Jis yra labai geras draugas, suo jaucia kada tu piktas/liudnas/rimtas ir t.t. Suo niekada gyvenime neisduos taves. Kad jeigu ir bartum tu ji jis vistiek bus tavo puseje. Nepamirsk, kad su sunim kol jis mazas turi labai daug laiko uzsiimti. Turi ji mokyti, ka daryti ir ko ne. Niekada NIEKADA gyvenime nemusk suns su ranka nes jis tada bijos taves. Jeigu bari musk su kokiu zurnalu ar laikrasciu. Beje jeigu gyveni bute tau Haskys tikrai netiks jiems reikia daug laisves, jis tiesiog paciuoz jeigu bus uzdarytas namie. Nepamirsk, kad jam reikia ir paneles. O dvieju haskyu tu tikrai neislaikysi. juolab, kad tu dar nepilnametis ir tavo tevai nesiruosia moketi. Ai dar nepamirsk, kad jie seriasi, tai tada reikia sukuoti arba visi baldai bus plaukuoti. Jeigu bute gyveni pirk maza suni.

 

Stai pagal sita diagrama pasiskaiciuok kiek kainuos tau maistas. :thumbsup4:

post-33846-0-05811000-1312570656_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik prasau, jei bute gyveni, nepirk is vis geriau suns (na, nebent labai jau mazyti)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip geriausia tai kokį mažiuką turėt jeigu kambary, visada šalia, namai gyvesni, mažiau šika, gali pažaist, užsiimt ir pan. Dideliam tai jau reiktų kiemo ir geriausia, kad jis būtų visąlaik palaidas, nes jam vienam voljere arba prie būdos pririštam būt tai irgi neįdomu. Vedžiot irgi labai užknisa, ypač kai reikia ryte anksčiau už visus atsikelt, kad suspėtum į mokyklą.

 

Pats turiu du šunis, vieną didelį lauke ir vieną mažą kambary tai galiu pasakyt, kad mažiukas žymiai patogiau dėl visko. Mes dar tą mažą kai išleidžiam į lauką, tai kadangi kiemą turim tai jis pats pasivaikšto tam kieme, arba toliau kur nueina ir grįžta, nes ne centre gyvenam, o priemiesty.

 

1. O kas dėl šunų maisto tai labai jau brangų jūs perkat po 200 už maišą, mes tai kažkur už 7-10kg mokam apie 40lt, tai to maišo porai savaičių kažkur užtenka,

 

3. Konsolių tavo jei ką tai neturėtų sugraužt, ir čia šiaip nuo šuns prikslauso, vieni viską iš eilės griaužia, kiti nieko negraužia tik guli visą dieną ir tu jam nieko į dantis neįkiši.

 

4. Priedai tokie kaip pavadys, šukos, antsnukis, bliūdelis, žaislai tai vistiek vieną kart susipirksi viską už kokį 100-200lt ir viskas.

 

5. O šuns tai pirkt aišku neapsimoka, pinigais jie nešika, tai bet kokiu atveju tavo investicija į šunį neatsipirks.

 

Ir geriau dviejų nepirk jei namie laikysi, tada dėmesio ir taip užteks iš žmonių. Nebent nori 2x daugiau šudelių valyt ir šiaip ten jie kažin ką išdarinės abudu :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai beje apie haskius, nepradekit cia tik man minusu delioti, bet dabar ka sakau tai tikrai zinau. Ir tikrai myliu as labai gyvunus tik va tiesa apie haskius noriu pasakyti. Taip haskiai yre beprotiskai grauzs sunys. BET jie yra labai durni. Jau konors ji ismokyti tai labai sunku. Jis neturi savo nuomones, jeigu daleiskim pabegtu is namu tai jau nebegriztu nes tiesiog nesuprastu kas kur ir kaip. Sutirktu labai. Jie tik ir skirti rogem traukti nes vadas yra. Tik nepradekit minusu deti tas kas nenusimano. Jeigu jau priestaraujate man tai pagriskite savo nuomone. Beje mes galvojam koki suni toliau pirkti sargini ar vilksuni kas nezino (tai kaip is rexas filmo ;D) arba hasky.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai myliu gyvūnus,ypač šunis bet jeigu gyveni bute patariu haski nepirkti o ypač du,ir aplamai nepirk didelio šuns nes bėdų bus dafiga.Artimi draugai turi didelį tik nežinau ar auksaspalvį ar labradoro retriveri,šuo labai mielas,draugiškas bet didelis kaip arklys, išrankus maistui,plaukuose visi namai,jeigu ateina svečiai būtinai reikia uždaryti kitame kambaryje nes šuo yra net per daug draugiškas (bet ne vieni draugai tokį šuny turi ir galiu pasakyti kad žmogaus jokiu būdu jis nenuskriaus nebent jau nežinia ką jam darysi ).Kažkur vežtis jį labai didelė problema.Turint nuosavą namą taip,puikus,draugiškas ir mielas šuo bet bute jokiu būdu tokio neauginčiau.Rinkis mažesnį ir lengvai suvaldomą šunį ir problemų nebus,o jeigu nuosavame name gyveni tai imk du haskius,pažystami turi irgi du lb faini ir geri šunys bet visos katės dingo kai nusipirko haskius nes lauko gyvūnus,kates,kurmius,peles ryja kaip pasiutę tik duok :D

Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai beje apie haskius, nepradekit cia tik man minusu delioti, bet dabar ka sakau tai tikrai zinau. Ir tikrai myliu as labai gyvunus tik va tiesa apie haskius noriu pasakyti. Taip haskiai yre beprotiskai grauzs sunys. BET jie yra labai durni. Jau konors ji ismokyti tai labai sunku. Jis neturi savo nuomones, jeigu daleiskim pabegtu is namu tai jau nebegriztu nes tiesiog nesuprastu kas kur ir kaip. Sutirktu labai. Jie tik ir skirti rogem traukti nes vadas yra. Tik nepradekit minusu deti tas kas nenusimano. Jeigu jau priestaraujate man tai pagriskite savo nuomone. Beje mes galvojam koki suni toliau pirkti sargini ar vilksuni kas nezino (tai kaip is rexas filmo ;D) arba hasky.

 

Jau kad haskiai durni tai tu nepasakok jie net labai protingi sunys, tik yra uzsispyre ir labai savotisko charakterio su jais nepazaisi jei jie patys to nenores, taipogi neismokysi sedet, apsiverst ir taip toliau nes sitas suo pries tave nesizemins. Taip pat jie labai prisirisa prie vieno zmogaus ir kitu tikrai neklausys. O, kad sakai bega is namu, tai matyt seimininkai nekokie galbut laiko uzdaryta, sitiems sunims reikia daug laisves.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.