ch0k3

Su xbox prijungtu prie pc sata kabeliu užfreezina windows

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, nusipirkau sata plokštę savo kompiuteriui ir šiandien pabandžiau flashint, ištrindamas firmware iš liteono ištraukiau sata kabelį, o reikėjo ištraukti maitinimo, tiesiog ne taip perskaičiau ir nuo to laiko jungiant liteona prie pc windows visiškai neužsikrauna, užstringa kaip būna Windows XP ir viskas, toliau nieks nevyksta, nežinau ką daryti, gal kas galit pagelbėt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Fleshint per Dos. Daugiau nieko.

flashint per dos'a

 

pirmiausia pasidarai su savo key cfw.bin faila su jungleflasheriu isisaugai ji.

 

tuomet reikes tau

 

win98 dos failu

http://files.extreme.../file.php?f=196

ir hp bootable formaterio

http://files.extreme.../file.php?f=197

 

 

 

padesi varnele ant create dos bootable disc ir pasirinksi papke kur win 98 dos failai yra

 

nu va turim bootable usb.

 

dabar ikeliam ten cfw.bin faila.

 

atsisiunciam dos flash 1.9

 

http://www.mediafire...6kb7fdcks3szbet is cia

 

bus rare dosflash16 papke is ten perkelsim exe faila i flesiuka kartu su cfw.bin failu

 

isjungiam pc pajungiam xboxo dvd prie pc, maitinima nuo boxo ir ijungiam boxa, db viskas eina taip pat kaip ir seniau tik tiek kad startuojantis pc

 

reikia uzbootint flesiuka jei naujesnis biski kompas f12 paspaudus atsidarys boot menu ten rasi savo usb rakto pavadinima ji pasirinksi, jei ne is bioso nustatysi kad pirma krautu usb.

 

taigi atsidarius win 98 dos'ui turesim toki uzrasa

 

a:/

irasysi dosflash.exe

prades skenuot turetu rast tavo dvd roma vendor mode MTK ..... bla bla bla ji pasirinksi kai paprasys gale kitiem visiem jei skenuos spausi N, arba geriausia atjungt visus hdd ir dvd romus nuo pc tada nesimaisys jie.

 

taigi turim jau paleide dosflash.exe ir pasirinke savo dvd rom paskutiniai stepai

 

rasom W didziaja kaip parasyta komandose (tipo write)

 

paprasys ivesti savo firmware faila ivesi cfw.bin ir spausi ENTER

 

toliau ziuri nurodymus ka raso

 

ir turetu but

 

Erasing drive

 

Writing bank 1...2....3....4

 

Verifying bank 1...2...3...4.

 

Cia bus atskirose eilutese tie visi bet ner skirtumo kai baigs atjungis prijungsi viska prie boxo ir viskas tvarkoje :} prasau jei kas neaisku rasyk.

Thanks goes to Red-cat_Ex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui, išbandysiu :D

 

EDIT: Išbandžiau, viską dariau kaip parašyta, bet nieko nesigauna, tiesiog išmeta:

 

Searching for Boot Record from USB RMD-FDD...OK ir viskas toliau nieks nevyksta, maniau jog ne tą įmečiau dosflasher, bet išbandžiau su visais ir nei vienas neveikė.

Redagavo ch0k3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

blogai bootini usb pasidarei ir tiek. bandyk vel su toolais atsirask windows 98 boot failus ar panasiai, gal flesiukas netinka, turi pasileist, windowsai ir neuzsitartuos senam kompe, nes luzta su tusciu hardware kompai. iskyrus naujas motinines, kaip mano pvz jom p* yra ar nera uzsibootina pc gali daryt ka nori. taigi blogai padarei bootable usb

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

blogai bootini usb pasidarei ir tiek. bandyk vel su toolais atsirask windows 98 boot failus ar panasiai, gal flesiukas netinka, turi pasileist, windowsai ir neuzsitartuos senam kompe, nes luzta su tusciu hardware kompai. iskyrus naujas motinines, kaip mano pvz jom p* yra ar nera uzsibootina pc gali daryt ka nori. taigi blogai padarei bootable usb

 

Tikrai kelis kart bandžiau formatuot su ta programa, išbandžiau tai ant 2 usb flash'ų ir vistiek neveikia ant tos vietos sustoja ir viskas. Beto čia kažkada seniau norėjau windows perrrašyt tai taip pat iš disko nebootino kažko tik nesupratau kodėl, nors dar ankščiau kaip perrašinėjau windows viskas buvo normaliai, tai gal kažkas tai biose susiknise?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali but ir biose. atjunk hdd kompo isvis boot meniu pasirink usb, jei sitikines kad gerai darai viska. turetu pasileist. man asmeniskai nebuve problemu jei gerai pasidarau, jei negauni comand line tai neuzbootina failu is usb. cia jau ir kniskis ieskok kitu bootable usb failu nors ka as sudejau mano paties patikrinta. tai cia jau reik pasikrapstyt savo pusej.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali but ir biose. atjunk hdd kompo isvis boot meniu pasirink usb, jei sitikines kad gerai darai viska. turetu pasileist. man asmeniskai nebuve problemu jei gerai pasidarau, jei negauni comand line tai neuzbootina failu is usb. cia jau ir kniskis ieskok kitu bootable usb failu nors ka as sudejau mano paties patikrinta. tai cia jau reik pasikrapstyt savo pusej.

 

Kad teisingai padares usb viska tai įsitikines, nes pas draugeli šiandien bandėm tai viskas ėjo tik pas jį neranda xbox dvd-rom'o,o jau buvau pas save atjunges viską ir palikes tik USB ir vistiek nieko, nežinau ką daryt visiškai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atvaro pas mane, pazesim ar gausis kas nors.

EDIT: redcat, kaip suprast PC faultas? Beto Dvd-rom neatidarytas

Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks klausimas gal net visai ne į temą.

O į kokį SATA kontrolerio portą jungei tą DVD ROM'ą? PCI plokštėje jų ten yra keli (vidiniai, išoriniai).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks klausimas gal net visai ne į temą.

O į kokį SATA kontrolerio portą jungei tą DVD ROM'ą? PCI plokštėje jų ten yra keli (vidiniai, išoriniai).

 

Vidinė plokštė, jei tiksliau vat tokia - http://www.skytech.l...et-p-18189.html , bet pas Giedrių mes nenaudojom jokių plokščių ir vis tiek nerado, o pas mane gal ir rastų, bet va kaip iš usb bootinu išmeta Searching for Boot Record from USB RMD-FDD...OK ir viskas taip ir stovi, nieks nevyksta...

Redagavo ch0k3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vidinė plokštė, jei tiksliau vat tokia - http://www.skytech.l...et-p-18189.html , bet pas Giedrių mes nenaudojom jokių plokščių ir vis tiek nerado, o pas mane gal ir rastų, bet va kaip iš usb bootinu išmeta Searching for Boot Record from USB RMD-FDD...OK ir viskas taip ir stovi, nieks nevyksta...

 

jei problema tik doso paleidime, jei negali is usb tai krauk is cd, arba jei turi du hdd gali ir is kito hdd, ne to kuriame windows stovi!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žodžiu viską jau susitvarkiau, geriausias būdas šiai problemai sprest yra ck3, taip kad jei kada jums taip atsitiktų geriau iškart nusipirkit tą ck3 tai ir šiaip patogiau flashint ir nebus tokių nesamonių kaip vat man ir dar G1edriui buvo :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.