narkata

Might & Magic Heroes VI

Rekomenduojami pranešimai

nu sunku įprast ,nes gan daug naujovių ir grafika tikrai įspūdinga.kolkas dar daug nežaidžiau,bet paliko gerą įspūdį :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ispudi tai tikrai geresni paliko negu H5 ,H5 kas man patiko tai kai i eini i pacia pili apsipirkineti efektai grazus, o H6 kas kaip keista ,pilies filmuka savo matai ir viskas , aisku maziau krovimo dabar ant h6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau siunciu tikiuosi veiks nes komentaruose raso linkomanijoj kad daug kam neveikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš LM siunčiaus ir man veikia puikiai ant max nustatymų nelagina net (mano naujam kompui dar 2 mėnesių nėra).Pritariu dėl pilies vaizdo ,tikrai nykiai atrodo,dar nepatinka tie juodi langai,gadina bendrą žaidimo įvaizdį.

Dar klausimas.Kai nori pasileisti žaidimą ,pradeda siųsti patch'ą,bet jei atšauki,nebeleidžia žaidimo žaist,ar man čia taip?

Redagavo cookeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isirasiau zaidima , nu krekinau, padare update ir paleidau zaidima ir viskas veike :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keista,nes manęs prašė serialą įvest po update,bet yra linkomanijoj penktoj zonoj yra update su cracku,tai ir man jau veikia :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isbandziau tik mazai dar zaidziau. kazkaip nuo 5tu, mazai skiriasi grafika, istikro labai nesuzavejo bet reiks ilgiau pazaist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skilu ir Spell sistema man patik, rinktis gali ko reikia ko nereikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

grafikos stilius nebe toks jau cartonish ,realistiškesnis,skills sistema jau visiškai nebe random,gali pats pasirinkti savo noru,nebeliko pilį pirkt mage guild.Žodžiu naujovių nepagailėta :D

 

mano mini pristatymas

 

http://www.youtube.com/watch?v=krfGYAuDEiA

Redagavo cookeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va siandien paaiskejo , minusas piratams yra, gaves artifakta geresni, tu krauni XP savo herojui ir plius dar tam spec artifaktui ir keles levelis ir vis papildomai duoda kas ka tas artifaktas, bet reikia buti prisijungus prie Ubisoft ,visalaik buti online, o tam reikia CD-key originalaus

 

Gudriai Ubisoft padare

Teks tada pirkti pati game, bet jei pirkti graju ant pc tai reikia geriau tureti normalu PC kad viska vestu ant geriausios grafikos o ne loptopa kuris tarp medium ir low :D

 

Ne į temą

Nes zaidimus ant PC perku kai kompas veza ant pilnos grafikos , nors aisku maniskis loptopas ,senesnius zaidimus tai traukia ant geriausios grafikos
Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek pats žaidimas kainuoja? (negaliu pats pasižiūrėti, labai skubu, lėtas pc ir panašiai ;D )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

£32 eBay

o paciam ubisoft kaina:

Standartine versija £34.99

Collector’s edition versija ~£39.00

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

reiks pabandyt palost nes iki dabar losiu 4 dali man geriausia inai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Update cracked by skidrow

Hotfile

 

Heroes of Might and Magic VI v1.1.1 Update info:

 

- Hot fix on default setting video option detection at start-up causing possible dead locks on laptops

- Blinking cursor fix

- Fixing a version number issue

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.