Regisz

Error Code 8001002B

Rekomenduojami pranešimai

Krc,nusipirkau Condemned 2 is ebay.Nu viskas kaip ir ok,sendi gavau ,prasiplesiau voka,isidedu i ps3 ,ir aisku jau noriu lost.Bet paleidziant zaidima pasirodo tekstas "An error has occured 8001002B".Tai va ir negaliu paleist zaidimo:(Prasau pagalbos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Googlink kartu su to zaidimo pavadinimu ir kokiam google.co.uk, o ne lietuviskam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek skaičiau, tai ši klaida gali reikšti :1) nešvarus/subraižytas diskas 2)Bluray lazeriuko problema 3) blogas hdd sektorius.

 

Taigi mano patarimas būtų toks, pabandyti paleisti diską kitoje konsolėje, pabandyti nuvalyti diską, pažiūrėti ar veikia kiti iš disko leidžiami žaidimai, ištrinti Condemned 2 game data ir pabandyti iš naujo instaliuoti, arba jei ir tai nepadės, bandyk daryti system restore.

 

Sėkmės

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia man panašiai buvo, bet tik kitokia situacija.Pirkau Resistance 2, kuris man puikiai veike, perėjau ir pardaviau per skelbimus, kai gavą diską paskambino ir sako, kad neveikia, tipo meta error, parašė tokį pat errorą koks ir pas tave.

Taigi, nežinau, sakiau aš jam pabadyk padaryt PS3 Restore ir t.t, bet daugiau nieko neatrašė, galbūt pasileido, o gal ir ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Restoritnt nesinori.Bandziau valyt su mikropluostu,bet nieko.Sake pardavejas kad gales grazinti pinigus ir uzmokes uz siuntima.

Redagavo Regisz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.