Impaler

WWE SmackDown! vs. RAW 2007

Rekomenduojami pranešimai

noob nemoki pilnu graple tai nereiskia kad judesiu mazai, darai tik quick ;) beje sitoje serijoe isvis daugiausia judesiu.

Nenusisnekek tu pats noob gal net to zaidimo nezaides esi lol'e ir dar aisikini,is 2007 metu versijos buvo net 230 judesiu isimta.. ;)

Redagavo Redraidas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, buvo išimta +200 prijomų (animacijų). Perspėju santykius aiškinatės PMais. Dar čia viešai varysit abiem po įspėjimą. Choice is yours. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenusisnekek tu pats noob gal net to zaidimo nezaides esi lol'e ir dar aisikini,is 2007 metu versijos buvo net 230 judesiu isimta.. :grt:

neskaitant kad sita zaidima perejau 4 kart maziausiai, keiciau karta kompakata, nes viena suwariau, du kart viska atrakinau, tai nezinau ar cia skaitos kad nezaidziau :grt: beto matyt nezinai ka reiskia lol :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas susidure su problema, kad daznai pastringa WWE? Nezinau, kas yra, ar zaidimas kazkoks prastas papuole, ar cia siaip kas nors. Visada pabaigus kova pastringa ir siaip buna vietu daugiau, kad pastringa. Su HOME eina isjunkti, tai nezinau, gal galit patart ka nors? :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai jo man taip ir buwo, ten kalti filmukai, bet yra programa, su kuria istrina filmukus tuos ir ideda , logo wwe vietoj ju, tada su psp shrink ar su kazkokia ten programa, wel padarai iso , ir imeti i psp ir tada visaks weikia, papasokojau cia netiksliai, nes neatsimenu is kur ten sunciau viska ir kaip dariau, bet pataisyt imanoma 100%

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas noretu persimesti online?

 

p.s. noreciau padekoti impaler kad toki gida idejo del online labai padejo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nifiga jis nenormalus toli iki normalumo. na o jeigu nieko kito be 2007 metu nesi bandes tai ir nezinai ar pelnytai ar nepelnytai ant jo varoma yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

levas geimas uzknisa jis mane , karoce , jei pargriauna , tai ilgai lauksi , kol galesi atsistoti...nervus gadinantis game

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip praktishkai visose dalyse taip yra, ishskyrus SVR 06 kur yra bugas kad per greit atsikelia zhmones. beto nereikia pirmoj vietoje buti vedaru ir leistis nujungiamam :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tik PSP versija losiau, tai nepatiko, kazkoks suletejes visas geimas. Ant PS2 esu loses Here Comes The Pain, man ten kazkaip labiau patiko :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar kas nors žaidėte Smackdown vs RAW 2007 nu arba 2008, mokate per tag team pasikeisti žmogų? Kažkaip lyg buvau pakeitęs, bet poto neužlipau ant ringo, kad palaukti kol kompas paduos man ranką, sunkiai ten sekasi man ;-D Padėkit kas nors... ;-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.