FUZA

Naujo dizaino Wii leidimas

Rekomenduojami pranešimai

Taigi šventiniam sezonui anonsuotas "pagerinto" dizaino Wii "editionas".

Jis bus pardavinėjamas kartu su Wii Party ir Wii Sports žaidimais,bei komplektacijoje būsinčiais Wii Remote Plus ir Nunchuck'ais.

Info
Nintendo will launch a redesigned version of the Wii in time for Christmas.

 

The new-look Wii will be sold in a bundle with mini-game collections Wii Party and Wii Sports, reports ONM.

 

Gamers will also get the new Wii Remote Plus controller and a Nunchuck.

 

The console's facelift will allow the device to better sit horizontally rather than vertically.

 

It's the first redesign for the Wii since the console's launch in 2006, although various coloured versions have been issued.

 

The new configuration looks like a blend of Wii and Wii U designs:

 

Nuotrauka

 

Taipogi yra ir blogų naujienų GC fanams,kadangi ši naujoji Wii versija GC žaidimų nebepalaikys :first:

 

Info
Nintendo has cut backwards compatibility from the just-announced Wii redesign.

 

The new-look Wii redesign will no longer support GameCube games or hardware, the company has confirmed.

 

This means gamers will be unable to use GameCube pads when playing Wii games such as Mario Kart Wii or Smash Bros. Brawl.

 

Has Nintendo slimmed the Wii simply by chopping off its GameCube controller and memory card slots, currently hidden away under the console's top flap?

 

Gamers who want the new Wii and still wish to avoid motion controls must upgrade to the Wii's equivalent pad, the Classic Controller.

 

A Donkey Konga bongos equivalent has yet to be confirmed.

 

 

Jeigu palaikytų GC žaidimus pradėčiau galvoti apie jo įsigijimą,bet kita vertus turiu pačią GC konsolę...na įdomu kokia šio leidinio kaina bus pas mus ir kada bus... ;)

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu kainuos 99 EUR, kaip ir "pagerintas" PSP, tai gal ir nieko :first: bet dizainas tai man dabartinio Wii gražesnis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinai Wii paimciau del keliu geimu tik,bet gal butu visai smagu su sveciais pasitaskyt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinai Wii paimciau del keliu geimu tik,bet gal butu visai smagu su sveciais pasitaskyt :)

 

Tai pats smagumas su draugais arba šiaip kokiais svečiais kokį boulingą ar boksą pakapot smagiai, kad nereiktų prie stalo sėdėt visą dieną. Dėl to nesutikčiau kad Wii tik vaikams, nors dauguma žaidimų tai ten vaikiški ir vienam žaist tai su Wii gan greitai atsibosta tie tokie casual žaidimai visokie.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai man atrodo,kad visi Wii turetojai sia konsole isigijo ne del hardcore geimu (nes Wii turbut ju nelabai ir neturi), o del FUN laiko praleidimo,tai turbut ir man reiks ziema i ju gretas istoti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai man atrodo,kad visi Wii turetojai sia konsole isigijo ne del hardcore geimu (nes Wii turbut ju nelabai ir neturi), o del FUN laiko praleidimo,tai turbut ir man reiks ziema i ju gretas istoti :)

 

Aš ir dabar einu per skelbimus galvoju nusipirkt :) gal rugsėjį kažkur

Redagavo GYNGA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai šis dizainas priimtinesnis už praeitą. Abiejų kainą bus tokia pati?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai šis dizainas priimtinesnis už praeitą. Abiejų kainą bus tokia pati?

 

Šitas be GC palaikymo tai lyg ir pigesnis turėtų būt, be to prieš šventinį sezoną ir šiaip jau į pabaigą konsolės gyvavimo laikas tai ir dėl to turėtų būt žemesnė kaina pagal viską :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkur buvau uzmates,kad sio stebuklo kaina sventiniu laikotapiu gali buti 99svarai,tai labai normali kaina sakyciau,aisku lietuvoje ne maziau 500lt turbut plestu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip su wii smagu tada kai esi ne vienas isijungi koki dance ar taip ka nors pataskyt smagu buna. bet aisku xboxo kinectai ir ps3 move bundle nurungia wii ir zmones tokie kaip mes nuo 14metu nebenorima pirkt tokiu dalyku o norime xbox'u ps3 konsoliu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wii tas pats kaip ps2.Bet ps2 Shudas yra

 

wii kaip kaseciu playeris :lol:

 

Ne į temą

žiauriai nusišnekėjai ir čiuju pats nepajautei..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

multikist, žinok kai ant wii stūmiai galvoju: ai tiek to, kažkoks kvailys nemėgsta wii. Kai pavadinai ps2 šūdu, mano nervai neatlaikė :) Norėtųsi tau nosį sulaužyti, ausų spenelius nukirpti, kojų pirštus nukirsti, rankų pirštų nagus išplėsti, nuo galvos plaukus su izoliacija nutraukti ir pabaigai- apspjauti :lol: Skelbi čia savo nepagrįstą kvailą nuomonę... Niekam neįdomu žinok :)

Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

multikist, žinok kai ant wii stūmiai galvoju: ai tiek to, kažkoks kvailys nemėgsta wii. Kai pavadinai ps2 šūdu, mano nervai neatlaikė :) Norėtųsi tau nosį sulaužyti, ausų spenelius nukirpti, kojų pirštus nukirsti, rankų pirštų nagus išplėsti, nuo galvos plaukus su izoliacija nutraukti ir pabaigai- apspjauti :D Skelbi čia savo nepagrįstą kvailą nuomonę... Niekam neįdomu žinok :)

 

Ne į temą

Savo laiku ps2 buvu ziaurus... :) Po ps1 grafikos ten antrode nerealu,isvis sony ps(1,2,3,p) yra ziaurei nusisekus.Nors tuo laiku kai atsirado ps2 vis dar losiau su SNES(mk5 naktim :) )bei ps1(twisted metal dienom :P ) ps2 dauze visas koncoles kebenifeni i kosmosa...Bet praejo metai ar du ir niekam jau nebuvo taip idomu -nors ps2 visdar buvo geriausia koncole taciau visi jau buvo su ja atsizaide...Tas pat ir su ps3 :o visi zino kad jo galimybes zaidimai isnaudoja max 50% bet visi vis dar drysta pirkti xbox 360 ;( Lyg tarpkitko ps2 yra labiausiai nusisekusi koncole per amzius-dar dabar senukas elektromarktuose sedi

Redagavo sintas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Savo laiku ps2 buvu ziaurus... :D Po ps1 grafikos ten antrode nerealu,isvis sony ps(1,2,3,p) yra ziaurei nusisekus.Nors tuo laiku kai atsirado ps2 vis dar losiau su SNES(mk5 naktim :o )bei ps1(twisted metal dienom :P ) ps2 daze visas koncoles kebenifeni i kosmosa...Bet praejo metai ar du ir niekam jau nebuvo taip idomu -nors ps2 visdar buvo geriausia koncole taciau visi jau buvo su ja atsizaide...Tas pat ir su ps3 :) visi zino kad jo galimybes zaidimai isnaudoja max 50% bet visi vis dar drysta pirkti xbox 360 ;( Lyg tarpkitko ps2 yra labiausiai nusisekusi koncole per amzius-dar dabar senukas elektromarktuose sedi

 

Ne į temą

Gaila man tavęs, jei viskas dėl grafikos..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.