remas2001

lagina

Rekomenduojami pranešimai

Man irgi kartais lagina ant ps2. O krauna ilgai.. ypac ant Crash Bandicoot:wrath of cortex krauna lygi 22sekundes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia tik meistrui rodyti toki dalyka, pats ranku nekisk geriau. :)

Na čia tik žmogui reikia sakyt nekišt rankų kai jis visai nieko nesupranta. Aš seniau, kai nesuprasdavau nieko vistiek tiksliai pagal gidą bandžiau lazerį reguliuot ir žiūrėk tu man - veikė geriausiai vos ne metus ar kiek ten :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as su ausu krapstuku pajudinau ta lazeri ir viskas normaliai buvo :D bet geriau manau pas meistra nesti jai vistiek nk nezinai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jei iskilo va tokia problemele:

seni zaidimai kad ir tie kurie kepti pries 4-5 metus eina puikiausiai,jokio strigimo,jokio neuzsikrovimo,beje visus iki tol zaidimus rasydavau i tokius pigius OZ diskus ir visi eina kuo puikiausiai,o dabar ka nauja iskepu kad ir i Verbatim,ar kitoki diska,arba neuzkrauna,arba is kokio 10 kart paima,arba isvis nepaima zaidimo,o kitus jei uzkrauna tai lagina intarpai,ir nzn kame problema,greiciu rasau mazu,bet va rasau su imgburn,nepamenu su kuo anksciau ten rasydavau zaidimus,senai buvau berases jau,bet va siemet kiek iskepu zaidimu visi arba neina ,arba reik resetint 10 kartu kad paimtu zaidima

gal geriau naudot kokia kita programa net nezinau,disku anksciau nenaudojau jokiu kitu kaip tuos OZ ,gal diskai dabar netinka net nezinau pats,neisivaizduoju,gal padetu lazerio koks reguliavimas,bet va seni zaidimai rasyti eina visi puikiausiai,o zaidimu tikrai turiu ne 10 ir ne 100,bet koki senai rasyta zaidima paimciau ir uzkrautu iskart

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi kartais lagina ant ps2. O krauna ilgai.. ypac ant Crash Bandicoot:wrath of cortex krauna lygi 22sekundes.

joa, wrath of cortex ilgai kraudavos pamenu, kol neisirasiau i HDD. dabar beveik nespeja pasirodyt tas loading'o ekranas :) nu bet ir is disko tikrai ne 22 sek. kraudavo. gal kokiu 10...

 

o jei iskilo va tokia problemele:

seni zaidimai kad ir tie kurie kepti pries 4-5 metus eina puikiausiai,jokio strigimo,jokio neuzsikrovimo,beje visus iki tol zaidimus rasydavau i tokius pigius OZ diskus ir visi eina kuo puikiausiai,o dabar ka nauja iskepu kad ir i Verbatim,ar kitoki diska,arba neuzkrauna,arba is kokio 10 kart paima,arba isvis nepaima zaidimo,o kitus jei uzkrauna tai lagina intarpai,ir nzn kame problema,greiciu rasau mazu,bet va rasau su imgburn,nepamenu su kuo anksciau ten rasydavau zaidimus,senai buvau berases jau,bet va siemet kiek iskepu zaidimu visi arba neina ,arba reik resetint 10 kartu kad paimtu zaidima

gal geriau naudot kokia kita programa net nezinau,disku anksciau nenaudojau jokiu kitu kaip tuos OZ ,gal diskai dabar netinka net nezinau pats,neisivaizduoju,gal padetu lazerio koks reguliavimas,bet va seni zaidimai rasyti eina visi puikiausiai,o zaidimu tikrai turiu ne 10 ir ne 100,bet koki senai rasyta zaidima paimciau ir uzkrautu iskart

panasu kad tavo burneris stimpa... del visa ko pamegink dar koki nero ar dvd decrypter. ir jei turi cleaner disc, pamegink pravalyt savo burneri. arba isirasyk ta pati graju pas drauga ant kompo ir ant savo. vienodas laikmenas naudok ir softa ir greiti, palyginsi rezultus, gal paaiskes kas kaltas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

panasu kad tavo burneris stimpa... del visa ko pamegink dar koki nero ar dvd decrypter. ir jei turi cleaner disc, pamegink pravalyt savo burneri. arba isirasyk ta pati graju pas drauga ant kompo ir ant savo. vienodas laikmenas naudok ir softa ir greiti, palyginsi rezultus, gal paaiskes kas kaltas B)

 

na viskas meginta,o burneris kepa normaliai siaip,yra ir naujas burneris,ir as niekad anksciau nesu kepes ps2 zaidimu i kitus diskus nei tuos OZ,esu bandes seniau tai neidavo is kitokiu,kazkas keisto bet net nezinau kame beda cia galetu buti,gal jis priprato prie tu senu disku ir kitokiu neima B) ,cia aisku juokingai skamba bet nezinau kas dar galetu buti,lazerio nenoriu judint nes dar po to tu senu disku neims,kas cia zino,galiu kad ir geriausius dvd imt vistiek jis neima,o jei paima lagina visi intarpai ,viskas

siaip harda isimesciau jei nereiktu to network adapterio

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

panasu kad tavo burneris stimpa... del visa ko pamegink dar koki nero ar dvd decrypter. ir jei turi cleaner disc, pamegink pravalyt savo burneri. arba isirasyk ta pati graju pas drauga ant kompo ir ant savo. vienodas laikmenas naudok ir softa ir greiti, palyginsi rezultus, gal paaiskes kas kaltas B)

na viskas meginta,o burneris kepa normaliai siaip,yra ir naujas burneris,ir as niekad anksciau nesu kepes ps2 zaidimu i kitus diskus nei tuos OZ,esu bandes seniau tai neidavo is kitokiu,kazkas keisto bet net nezinau kame beda cia galetu buti,gal jis priprato prie tu senu disku ir kitokiu neima B) ,cia aisku juokingai skamba bet nezinau kas dar galetu buti,lazerio nenoriu judint nes dar po to tu senu disku neims,kas cia zino,galiu kad ir geriausius dvd imt vistiek jis neima,o jei paima lagina visi intarpai ,viskas

siaip harda isimesciau jei nereiktu to network adapterio

vadinas, tavo lazeriui "limpa" tik tie OZ diskai :/ o beda kame, neber ju prekyboj? lazerio reguliavimas manau padetu. jei isimestum HDD vistiek butu sunkoka juos sukelt jei taip prastai skaito, gali but kad nuskaitymas uztruktu labai ilgai. nebent yra budas juos sukelt is PC, pasijungus hdd ant IDE kabelio kaip dar viena draiva. bet butu nepatogu kaskart tampyt ji. manau megink lazeri reguliuot, gal kitu kampu pastacius jo isrankumas laikmenom sumazetu. at your own risk, sakant B)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vadinas, tavo lazeriui "limpa" tik tie OZ diskai :/ o beda kame, neber ju prekyboj? lazerio reguliavimas manau padetu. jei isimestum HDD vistiek butu sunkoka juos sukelt jei taip prastai skaito, gali but kad nuskaitymas uztruktu labai ilgai. nebent yra budas juos sukelt is PC, pasijungus hdd ant IDE kabelio kaip dar viena draiva. bet butu nepatogu kaskart tampyt ji. manau megink lazeri reguliuot, gal kitu kampu pastacius jo isrankumas laikmenom sumazetu. at your own risk, sakant B)

siaip radau jau vaistus,na nebuvau megines kepti ps2 su nauju burneriu,siaip ji naudoju tik DL diskam,bet va pameginau ir kuo puikiausiai ejo,irasiau i verbatim DVD+R Double Side,ie netgi ejo is jo,puiku,siaip paziurejau kad tie DS diskai kainuoja tikrai maziau nei 2 atskiri dvd,o patogumas dvigubas,vietos uzima 2x maziau,tik va saugot reikia irgi 2x labiau ir nera kur pabadinimo uzrasyt,tik mazom raidelem nebent ant to ploto kur nera naudojama

bet va gaila kad prie pc per tv plokste pajungus gaunasi prastesnis vaizdas nei ant teliko paprasto pajungus per paprasta tulpe,pameginau SH origins,tai psp versija atrodo daug geriau,pagalvojau kad negali but taip,tikrai del tos tv plokstes cia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip radau jau vaistus,na nebuvau megines kepti ps2 su nauju burneriu,siaip ji naudoju tik DL diskam,bet va pameginau ir kuo puikiausiai ejo,irasiau i verbatim DVD+R Double Side,ie netgi ejo is jo,puiku,siaip paziurejau kad tie DS diskai kainuoja tikrai maziau nei 2 atskiri dvd,o patogumas dvigubas,vietos uzima 2x maziau,tik va saugot reikia irgi 2x labiau ir nera kur pabadinimo uzrasyt,tik mazom raidelem nebent ant to ploto kur nera naudojama

bet va gaila kad prie pc per tv plokste pajungus gaunasi prastesnis vaizdas nei ant teliko paprasto pajungus per paprasta tulpe,pameginau SH origins,tai psp versija atrodo daug geriau,pagalvojau kad negali but taip,tikrai del tos tv plokstes cia

tai reiskia visgi burnerio beda buvo kaip supratau. O per TV tuneri PCI ant PC tai grafika kencia zymiai. pas mane tox monikas hibridinis su tv ir kruva video in'u, tai naudodavau ji PS2 grajams. kokybe beveik kaip ir TV. pirkausi tam kad su zmona nekariaut del teliko, tik va rupuzhe sugedo (monitorius), tai taisykloj db jau kuris laikas. kol kas vaduojuos PSP, dar NDS neseniai nusipirkau kad palost kokiu 10 graju kurie man patinka. mano geimai kazkur link lovos dabar, guliu sau ir geiminu, kol miegas suima. tinginio svajone, ne gyvenimas B) B)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai reiskia visgi burnerio beda buvo kaip supratau. O per TV tuneri PCI ant PC tai grafika kencia zymiai. pas mane tox monikas hibridinis su tv ir kruva video in'u, tai naudodavau ji PS2 grajams. kokybe beveik kaip ir TV. pirkausi tam kad su zmona nekariaut del teliko, tik va rupuzhe sugedo (monitorius), tai taisykloj db jau kuris laikas. kol kas vaduojuos PSP, dar NDS neseniai nusipirkau kad palost kokiu 10 graju kurie man patinka. mano geimai kazkur link lovos dabar, guliu sau ir geiminu, kol miegas suima. tinginio svajone, ne gyvenimas :):notworthy:

jo gaunasi kad burneris buvo kaltas,nu bet jis man jau su kaupu atitarnavo tikrai,sitiek ps2 zaidimu,filmu prikepta

jo gaila kad su tv plokste taip kencia kokybe,as irgi prie moniko sedziu,ir patogiau ir nereikia teliko uzimt,ji zmona beveik pastoviai ziuri jei nebuna prie laptopo :notworthy: ,siaip galvoju intere radau kad gali pats susilituot ps2 vga laida,na perejima is componento i vga,galvoju ar megint lituot,gal ir galima pamegint,tik reikia gauti ps2 componentini dar pirma,aisku galima rasti adapteri pirkti bet LT tai nemanau kad rasi toki dalyka,na vistiek norisi dar kazkaip atgaivint ta ps2 nes tikrai next gen zaidimai visai neuzgoze ir senesniu,palots dar galima laisvai,man kazkaip nera taip kaip jaunikliam,gavo next gen ir jau i prastesne grafika ziuret negali,cia tiesiog ispindejimas mano manymu,grafika tikrai nera pirmoj vietoj zaidimo kokybe ivertint

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.