Dwėsk

XGD3 era prasidėjo

Rekomenduojami pranešimai

iXtreme CFW

People, you have to understand that the XGD3 format discs DO NOT exceed the capacity of a DVD+R DL because the XBOX 360 dvd drive can only read DVD discs. If they did exceed the capacity, Microsoft would need to replace all XBOX 360 DVD drives so they could read this 'special disc' and that would be too expensive. ( Taigi jeigu jie padidins zaidimu talpa, tures keisti visu xbox360 dvd draivus :rofl: ko tikrai nebus , todel bukime ramus) ir dar viena naujiena iXtreme CFW

Samsung LT+ 2.0 complete!:lol: ( samsungams LT+2.o jau padarytas)

 

What? Is kur tokia info? C4evaspeaks.net pasiziurek, LT+ 2.0 IN TESTING.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

What? Is kur tokia info? C4evaspeaks.net pasiziurek, LT+ 2.0 IN TESTING.

 

Paskaityk pačią apačią šios dienos C4eva chat'o - [2011-10-01 01:00AM UTC] #fw <c4eva> samsung is complete

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai yra tokia seka: In progress, complete, testing ir released.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gali kas paaiskint kdl man paleido xgd3 zaidima be LT2.0, nes vakar isirasiau gears of war3 ir pabandymui idejau i x360 ir man ji paleido, tai kaip suprast. Ka cia zaidziat su tais minusais kaip vaikai, gal pavydit, kad jums laukt reikia kol iseis LT2.0, o man ne, tai juokinga, tai dekit tuos minusus man vienodai rodo tie minusai jusu..

Redagavo kestosius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gali kas paaiskint kdl man paleido xgd3 zaidima be LT2.0, nes vakar isirasiau gears of war3 ir pabandymui idejau i x360 ir man ji paleido, tai kaip suprast. Ka cia zaidziat su tais minusais kaip vaikai, gal pavydit, kad jums laukt reikia kol iseis LT2.0, o man ne, tai juokinga, tai dekit tuos minusus man vienodai rodo tie minusai jusu..

 

Parašyk į kokią fw tavo xbox dvd-rom nuflashintas ir tas gow3 tau pilnai veikė ar tiktai parodė kad gow3 diskas idėtas i dvd-rom ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano seniai flesintas x360 turbut 1.4x ar 1.5x fw, tiksliai nzn.

 

Pilnavertiskai veikia kaip ir turi veikti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano seniai flesintas x360 turbut 1.4x ar 1.5x fw, tiksliai nzn.

 

Pilnavertiskai veikia kaip ir turi veikti.

 

Netikiu, TeamXbox nepaleidzia Gow3, bet lt2.0, o cia kazkoks bachuriukas is lietuvos kaimo jau grajina. Parasyk c4evai, gal priims pas save.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man neidomu tikit ar ne, man vienodai rodo as tik parasiau kad pasileido xgd3 zaidimas, as pats nelabai suprantu kaip galejo jis pasileist, tai ir tikiuosi kokiu tai komentaru normaliu. O ne tokiu koks auksciau postas kazkoks idiotiskas.

Redagavo kestosius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokiu tu komentaru lauki? 99% kad tai ka sakai yra melas. O del to vieno likusio % niekas cia galvos nesuks, nes niekas negali pasakyti kas ir kaip, nes nei vienas nekuria fw.

O pats elgiesi kaip 14m vaikas is kaimo trobos, visur vaikstai ir ta pati pasakoji, nors niekam neidomu ir niekas tavim netiki.

Ir niekas tau nepavydi, ir net nematau kodel turetu pavydeti. Visi kas norejo gow3 jau senai zaidzia originalus, o kas laukia 2.0 fw tai pakentes dar kelias dienas.

Taip kad nustok spangti ir uzsiimk naudingesne veikla nei tersti forumus savo tusciais postais.

O jei nesupratai ka norejau pasakyti, tai paskaityk viska isnaujo kai tau sueis bent 16-17 metu, gal tada bus aiskiau.

Sekmes brestant

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man neidomu tikit ar ne, man vienodai rodo as tik parasiau kad pasileido xgd3 zaidimas, as pats nelabai suprantu kaip galejo jis pasileist, tai ir tikiuosi kokiu tai komentaru normaliu. O ne tokiu koks auksciau postas kazkoks idiotiskas.

 

Nufotkink, kad tavo xbox'as paleidzia GoW 3 ir pridek lapuka koki su savo nick ar uzrases PLM, nes is interneto dar istrauksi.

Redagavo MadenX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

[2011-10-02 11:30AM UTC] #c4e <V8Nisssan>

C4E do you or anyone working with you have concerns with releasing this FW before the new dash?

[2011-10-02 11:34AM UTC] #c4e <c4eva> no

Redagavo Matoxas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

[2011-10-02 11:30AM UTC] #c4e <V8Nisssan>

C4E do you or anyone working with you have concerns with releasing this FW before the new dash?

[2011-10-02 11:34AM UTC] #c4e <c4eva> no

 

Taigi, ko gero nesulauksime dar naujo fw greit, kaip buvo tiketasi, bent jau iki naujo dashboard update.

 

Ne į temą

:thumbsup4: ką tu čia sapalioji, išmok anglų kalbą pirma, klausia: "C4Eva ar esate kažkuo susirupinę išleisdami 2.0 FW prieš naują dashboardo updeitą?" o ne kad išleis po updeito ar ką tavo menka galvelė suprato :) No offense, bet jei rašai kažką tokio tai rašyk kaip yra o ne komentuok nesamones, gal būtų užtekę tik chato copypaste.

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.