Dwėsk

XGD3 era prasidėjo

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Šitą ir reikia pirkt.
Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žodžiu pradėjo mesti man pranešimą forza, kad tipo tavo account is invalid ir please delete it from the dashboard. Nesvarbu jungiesi offline ar online. Nu ir nafik tu forza :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai visus xgd3 game ir reikes rasytis su tuo dvd rom ? Nes man visi veikia tie nauji zaidimai, isskyrus forza 4. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai visus xgd3 game ir reikes rasytis su tuo dvd rom ? Nes man visi veikia tie nauji zaidimai, isskyrus forza 4. :)

 

Ateityje gali buti daugiau tokiu zaidimu kaip forza 4 kuriems reikes specialios fw irasyt zaidimui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tipo kaikurie zaidimai tures kazkoki sh kaip forzoj ir jiem irasyt reiks specialaus dvd romo ir fw, o paprasti xgd3 tai paprastai ir isirasineja?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tipo kaikurie zaidimai tures kazkoki sh kaip forzoj ir jiem irasyt reiks specialaus dvd romo ir fw, o paprasti xgd3 tai paprastai ir isirasineja?

 

Nu matai, dabar irasinejant paprastus XGD3 zaidimus meta errorus, reikia iki 97% rasyti ir panasiai, o su specialia fw irasinejant, diskas isiraso taip kaip originalas :) As tai laukiu kol nauja abgx'a isleis kuris palaikys XGD3 zaidimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ant bf3 mete errorus ties 48% bet kazkaip parisau, kad vienoj vietoj prispaudai daug kartu retry ir tada continue ir nebemeta, o seip irasinejant daugiau problemu nebuvo. Tai zodziu jei pas mane viskas gerai isiraso, tai nereik pirkt?

Redagavo Toxiz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ant bf3 mete errorus ties 48% bet kazkaip parisau, kad vienoj vietoj prispaudai daug kartu retry ir tada continue ir nebemeta, o seip irasinejant daugiau problemu nebuvo. Tai zodziu jei pas mane viskas gerai isiraso, tai nereik pirkt?

 

BF3 nebutina su specialia fw irasinet, bet forza 4 jei irasysi paprastai, tai metys error'us zaidimo metu, gali profili sugadinti arba gauti ban'a forza 4 serveriuose. O veliau turbut daugiau tokiu zaidimu bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tinka tik Lite-on dvd romai? Nera sukurta kokiems samsung ar LG?

 

kolkas tinka tik keliems Lite-on iHAS modeliams, veliau turetu atsirasti daugiau palaikomu dvdromu, nes dauguma Lite-on'u eina "rebrand'inti" kitu firmu, tokie kaip Sony Optiarc ir tt.. "rebrand'intus" dvdromus reikes "crossflash'inti" su Lite-on iHAS firmware ir tada turetu veikt. kazkur kazka skaiciau kad kitu dvdromu "atradimo" procesas jau prasidejes...

Redagavo aibo77

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats vakar crossflashinau Asus DRW-24B3LT. Viskas kaip per sviesta. Issikepau Forza 4 ir Skyrima. Verify iso ant MD5 linuxe identisk, kaip ir disku :)

Redagavo Deadalus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu as toki klausima. Daug googlinau ir skaiciau, bet neradau tikslaus atsakymo. Ar saugu zaisti XGD3 zaidimus online iskepus su iXtreme Burner Max? Vieni sako, kad galima zaisti tik 0800 releasus, kiti sako, kad visus galima zaisti. Pasakykit man kaip tiksliai yra.

O is kur zinot ar releasas yra 0800 ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.