Impaler

Mini-konkursas Krepšinio sirgaliams!

Rekomenduojami pranešimai

oho laimėjau :) :)

 

taviskis is kart man i aki krito, kai tik imetei, visi kiti po jo jau buvo neverti demesio nes nugaletojas jau matesi pradzioj :)

pataikei tiesiai i desimtuka susiejes sita fotke ir kompiuterinius zaidimus, kas forume labai tinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikiju :):)

Dabar turesi buti didziausias sirgalius ir ideti cia fotke su marskinukais ir visaip kaip patriotiskai isdazytu veideliu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikiju :):)

Dabar turesi buti didziausias sirgalius ir ideti cia fotke su marskinukais ir visaip kaip patriotiskai isdazytu veideliu :)

 

Ne į temą

Nevaryk Dievo į medį. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nevaryk Dievo į medį. :D

 

Ne į temą

Koks dar varymas? :D Turi gi pasirodyti, kaip marskinelius ispildo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ką gi,šiandien gavau savo paguodos prizą,tad manau kad reikia pasidalinti juo su visais jumis,dabar visi žinosim kas auksiniui padeda laimėtojus išrinkti :lol: N-14 beje :)

Nuotrauka

Jop šik mat ir kur man jį pasikabinti reiks :)Ech jei rinktinę tokios pupos būtų "vėsinusios" rezultatas būtų buvęs kitoks...(gal) :)

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žmona ar tik nelieps nukabint lauk to plakato ir jį suvalgyt prie akių? :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žmona ar tik nelieps nukabint lauk to plakato ir jį suvalgyt prie akių? :rolleyes:

 

Ne,bet ji piktdžiugiškai klausė kur aš jį kabinsiu,bo namie tikrai neleis,bet aš kaip tikras vyras nusprendžiau jį pasikabinti sandėliuke kuriame kiekvieną dieną tenka praleisti šiek tiek laiko...kaip tik galvojau kaip ten jaukiau įsikurti :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gavau ir aš vakar marškinėlius :thumbsup4: viskas super, tik dydis aišku L, kai aš nešioju S :)

žmonai kaip suknelę, kitą šeštadienį varysime į siemensą žiūrėti rytą, tai užsivilks marškinėlius :)

Redagavo KypuTeTpaBy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gavau ir aš vakar marškinėlius :) viskas super, tik dydis aišku L, kai aš nešioju S :)

žmonai kaip suknelę, kitą šeštadienį varysime į siemensą žiūrėti rytą, tai užsivilks marškinėlius :)

 

Jo jo,jei pats nesidedi tai zmona nufotkink :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.