HeliX

Perkame iš DealExtreme

Rekomenduojami pranešimai

Tiks ant psp fat 1003 šis ekranas? http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.3217

Pries klausdamas, perskaityk viska nuo A iki Z ir ypac komentarus.

 

Other Thoughts: Great replacement screen for your faulty fat PSP. It took me about 30mins to swap out my first screen (friends PSP) and about 10mins on the one after that. Easy repair to do and the screen looks brighter than the original!

 

Liko klausimu?

Redagavo flight

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o atsiuntimas kainuoja ? nes as spaudziau and air post(nes ten parasyta,kad tipo free, bet nezinau ar tai galioja ir Lietuvai).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nemokamas siuntimas i visas pasaulio salis, iskaitant Lietuva. Siuntimas paprastai uztrunka 3-4 savaites

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nemokamas siuntimas i visas pasaulio salis, iskaitant Lietuva. Siuntimas paprastai uztrunka 3-4 savaites

tai ten bent jau kaip seniau pirkdavau tai du tipai yra siuntimo. mokamas ( jei neklystu ~15 doleriu EMS) ir nemokamas (00.1 dollerio) rinkites kuri norite. jeigu zadate imti jau kazka svarbesnio arba brangesnio tai jau manau nepakenktu ir brangesni imti. mano dviem klasiokam taip ir neatvyko uzsakytos prekes su nemokamusiuntimu. :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzisakiau preke ir prie jos rodo ,,waiting suplier'', ir taip jau ketvirta diena, nors raso, jog taip turi buti 1-3 dienas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki as uzsisakiau 5 prekes is ju ir viena atsaukiau ir raso Pending Refund Authorization ir taip jau ilgai pinigu negrazina n* :D ar dar man jie grazins?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai rasyk jiems,klausk ,seip kiek pazystami siunte ,jei negaudavo tai pinigus grazindavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

durnas buvau as is ten uzsisakes daiktus padielkos belenkokios isleidau 25$ jie nieko neatraso man ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas patc ir man 1 preke pigiause us 4 dolcius raso Shiped via air mail o kita Temporary stock shortage, contact us if necessary dar kita atsaukiau raso Pending Refund Authorization

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai uzsisakiau prekes vasario 9d. vasario 21d. gavau laiska kad order shipped tai dabar laukiu kol atsius :D ir dar viena preke pasiimiau tai raso kad Status: Order Received - in stock :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

durnas buvau as is ten uzsisakes daiktus padielkos belenkokios isleidau 25$ jie nieko neatraso man ..

Šiaip pas juos ką tik buvo nauji metai, kuriuos jie švenčia gal 9 dienas ir niekas tada nieko nedirba. Galėjai rašyti kiek tik nori, bet atsakymą tik dabar teturėtum gauti. O šiaip aš tikrai ne vieną prekę esu iš jų siuntęs ir netgi ne po kelis dolcus, ir absoliučiai jokių problemų - viskas atkeliavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai norejau paklaust jaigu mano gatveja ir pavardeja yra raide š o as parasiau s atsius man preke?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.