HeliX

Perkame iš DealExtreme

Rekomenduojami pranešimai

neteko pirkti tokios kortos, (cia kaip supratau tau reikia jos ant DS? :D ) teko is ten pirkti ms pro duo korteliu visos veikia puikei ir tikrai gan greitai dar teko pora x360 bevieliu pultu pirkti va ten tai daigtai buvo uz tokia kaina ir tikrai nesulyginsi ar originalas ar fake kokybe superine buvo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va truputeli nesuprantu kaip rasyti adresa ir savo varda bei pavarde.

Siandien uzsisakiau viena preke, po poros valandu atsiunte order numeri, suvedziau order numeri ir email'a pasirinkau paziureti savo adresa. Ir visos nosines radies rasomos kazkokiais hieroglifais bei Č,Ė,Š,Ū,Ž raidziu isvis neraso.

Pvz mano pavardėje yra Ž raide bei adrese yra nosiniu ir ilguju raidziu tai kaip rasyti?

Va pavarde tai parasiau vietoj Ž, Z, o as gyvenu Vilniuje Žirmūnuose, rašosi Žirmūnų.g, tai vietoj Žirmūnų rasyti Zirmunu ? Suprast?

P.S Prie postal code rasyti tik 5 pasto kodo skaicius ar dar priekyje prideti LT-, pvz LT-99999 ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo laikai kai sakinėdavausi nemokamus daiktus ,kad atsiųstų, tai pavardę ir gatvę nelietuviškom rašydavau, nu vietoj š -s ir panašiai :D

O dėl pašto kodo parašyk kur reikia miestą ir tuos penkius skaičius ir viskas :D Turėtum sulaukt savo prekės :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebutina tas LT (as kai uzsisakinejiau tai parasiau tik pasto koda 5 simboliu , tik aisku teisinga duok) Cia rasi savo Pasto koda

Ir jokiu ten nosiniu ar varneliu nedejau rasiau EN raidemis ir viskas

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebutina tas LT (as kai uzsisakinejiau tai parasiau tik pasto koda 5 simboliu , tik aisku teisinga duok) Cia rasi savo Pasto koda

Ir jokiu ten nosiniu ar varneliu nedejau rasiau EN raidemis ir viskas

Bet jei ir parasi prie pasto kodo LT- tai nieko toki, taspats? Galima ir taip, ir taip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

By va siunciuosi 2 siuntinius is DX vienas ~10lt vertes raso Shipped via Air Mail, kitas ~120lt vertes ir raso Shipped via Tracked Air Mail (ir kazkoks 13 skaiciu kodas) Gal zinot ka reiskia kai raso Shipped via Tracked Air Mail ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai paraso The item (xxxxxxxxxxxxx) left Hong Kong for its destination on 15-Apr-2009, tai kaip supratau siuntinys siandien jau isskrido is hong kong'o, tai per kiek laiko siuntinys pasiekia lietuva, kai raso, kad jis jau paliko hong kong'a ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai paraso The item (xxxxxxxxxxxxx) left Hong Kong for its destination on 15-Apr-2009, tai kaip supratau siuntinys siandien jau isskrido is hong kong'o, tai per kiek laiko siuntinys pasiekia lietuva, kai raso, kad jis jau paliko hong kong'a ?

Yra deklaruojama, kad per 3-5 darbo dienas, tačiau realiai apie dvi savaites keliaus kažkur, nes per muitinę praeina, paskui LT paštas ir tada jau tau atneš lapelį siutinio atsiėmimui ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Man kol kas viska i namus nese :nunchuks::)
O jeigu pvz tuo metu kai atveza nebuni namie?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Man kol kas viska i namus nese :nunchuks::)

Man tai tik įmetė lapelį, kad yra siuntinys ir reikia ateiti atsiimti į paštą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu pvz tuo metu kai atveza nebuni namie?

Na nzn nepasitaike dar taip :nunchuks: Gal lapeli palieka, bet esu girdejes ir tokiu prikolu kad buna pastininkai siuntini prie duru palieka (vienam bute prie duru paliko bet kas pro saly ejes galejo pasiimt...)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nzn nepasitaike dar taip :nunchuks: Gal lapeli palieka, bet esu girdejes ir tokiu prikolu kad buna pastininkai siuntini prie duru palieka (vienam bute prie duru paliko bet kas pro saly ejes galejo pasiimt...)

jei siuntinys netelpa i pasto dezute tai is pasto ateina lapelis

tada eini su lapeliu ir kokiu nors savo dokumentu i pasta ir atsiemi siuntini

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nzn nepasitaike dar taip :nunchuks: Gal lapeli palieka, bet esu girdejes ir tokiu prikolu kad buna pastininkai siuntini prie duru palieka (vienam bute prie duru paliko bet kas pro saly ejes galejo pasiimt...)

Cia rimtai del to palikimo prie duru? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.