HeliX

Perkame iš DealExtreme

Rekomenduojami pranešimai

Man atsiunte per 3 savaites. Pirkau neoriginalu PS3 controlleri. Viskas ciki :D

 

Smagu kad sulaukei savo prekių, ne kaip aš :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug ka pirkau, vienas is smagiausiu pirkiniu prozektorius http://dx.com/p/new-202-xm-l-t6-5-mode-1000lm-white-led-convex-lens-waterproof-flashlight-2-x-18650-126256 super daiktas.

O koks statusas tavo uzsakymo? Issiusta? Ten prie tavo oderiu yra rasoma...

 

Wow, tikrai brangokas prožektorius, taip rašo išsūsta, vieną kartą savo siuntinį buvau gaves po daugiau nei trėjų mėnesių :D

 

Daugiau su šiuo e-shopu reikalų nebeturėsiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As esu pirkes 2 kartus, tai abu kart viskas be problemu. Per 2-3 savaites atsiunte.

 

Ką pirkai jeigu ne-paslaptis ? :spiderp:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausimą, ar apsimoka kartu su siuntiniu užsakyti tą Tracking Number? Jo kaina 1,70$. O pačio siuntinio kaina be Tracking Number būtu 10,61 $

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau užsisakęs tą tracking number, bet taip ir nesupratau ką jis daro. Man asmeniškai jokios naudos iš to nebuvo. Siuntinio dingimo atveju, manau, praverstų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką pirkai jeigu ne-paslaptis ? :sweet:

 

PS2 pulta, ir JXD. Dabar galvoju reik stylus'a 3DSui paimt, nes savo pameciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar klausimas. Nieko tokio jeigu mano pavardėje yra lietuviškų raidžių? Nes kai siunčiaus kažkada prekę iš lockerz, tai atsiuntė mano pavarde, tiktais lietuviškas raides ištrynė. Tai paštininkė truputi prisikabino prie to, kad pavardės nesutapo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar klausimas. Nieko tokio jeigu mano pavardėje yra lietuviškų raidžių? Nes kai siunčiaus kažkada prekę iš lockerz, tai atsiuntė mano pavarde, tiktais lietuviškas raides ištrynė. Tai paštininkė truputi prisikabino prie to, kad pavardės nesutapo.

 

O, kam rasyt lietuviskas raides? Nerasyk ir nebus problemu, nebent pavarde kazkokia specifine ir yra skirtumas su lietuviskom ar be :sweet:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va ir aš pagaliau gavau savo siūntą. Problemu man buvo ties prekių surinkimu. Vis nebudavo kaškokios prekės tai po 5 dienas tekdavo laukti. Paskui jau pamačiau, kad išsiūstą į Lietuvą. 4 dienos ir jau yra LT-Vilniui šiandien terp post.lt jau žiūriu Panevėžyje. Nuėjau pasiemiau jokiu mokesčių nei nieko :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va ir aš pagaliau gavau savo siūntą. Problemu man buvo ties prekių surinkimu. Vis nebudavo kaškokios prekės tai po 5 dienas tekdavo laukti. Paskui jau pamačiau, kad išsiūstą į Lietuvą. 4 dienos ir jau yra LT-Vilniui šiandien terp post.lt jau žiūriu Panevėžyje. Nuėjau pasiemiau jokiu mokesčių nei nieko :)

 

Šaunu, ką pirkai jeigu ne paslaptis ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

48588 Charging Docking Station with 3.5MM Line Out for iPhone 3G/3GS - White

 

100268 Tyre Wheel Valve Cap Blue LED Flash Light for Car/Bike/Motorbicycle - Pair (3 x AG10)

 

71233 USB Rechargeable "4800mAh" Battery with USB Charging Cable for Xbox 360 Controller - Black U

 

71264 Hook Style Earphones with Microphone for Xbox 360 - Camouflaged (2.5mm Jack / 118CM Cable)

 

113323 24-LED Car Flexible Bar / DIY White LED Auto Lamps (24cm - Bar Length)

 

70786 Silicone Protective Case for Xbox 360 Controller - Yellow

 

Štai sarašiukas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš jau laukiu daugiau nei 20 business days, ir jokio siuntinio dar. Kaip suprantu man į pašto dėžutę turi ateiti lapelis dėl siuntinio? Parašiau jau vakar ticket. Siuntinys be tracking number, tai negaliu pažiūrėti kur jis paskutinį kartą buvo matytas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal galit kas padeti? Uzsisakiau is DX du siuntinius viena 16d. kita 18d. Ta kur rugsejo 16d uzsisakiau atsiunte gan greitai per pora savaiciu, bet ta kita, jau praejo 19d. nuo uzsakymo o man rodo, kad jo dar net neissiunte, bet jau praejo beveik 20d. po uzsakymo, kada ji man ruosiasi issiusti? Kaip visa tai pagreitinti? Gal galima kanors padaryti? Dekui, uz pagalba, is anksto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.