nubaslt

išmanusis telefonas iš kinijos

Rekomenduojami pranešimai

Nepatariu pigaus kiniško pirkt, geriau jau naudotą originalą nusipirkt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tau nuoširdžiai pasakysiu, nepirk tu kiniško ŠLAMŠTO, nes tu tik prasikeiksi su juo ir mesi tu jį į akmenį ir akmens labiau pagailėsi, nei ragelio savo. Nepirk! Draugiškas patarimas :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiniskas + ismanusis nesiderina :huh: jie nebuna labai ismanus su savo tokiais resursais. va kaip as su 3310 gyvenu ir ka tu man. iphono belaukiant kol atvyks. :) o siaip tai cia tau sprest. visi beveik klonai isvaizdoj. http://www.lowbuying.com/tops-touch-a1t5353i-mtk-6516-dual-cpu-quadband-windows-mobile-smartphone-with-wifi-and-gps-p-49.html toks patenkinamas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki noriu paprašyti kad patirtumėte kokį pirkti tel iš http://www.lowbuying.com/

 

is kinojos tai nieko nenusipirksi , nebent is kinijos :huh:

bet nera jie ten tokie pigus kad apsimoketu, na $150 cia ner cia super pigu.problema ju buna kad ne visi buna suderinti su app store tom kuriom visi naudojames. todel gauni po to tik naudotis su tom app kurios jau buna ten idetas ir daugiau nieko. kaip ir sake , geriau neimk is tos kinojos. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš sau androido ieškojau, bet problema ta , kad tik kiniški su dviem sim kortom būna. :D Esu pirkęs kinišką androidą puseserės dukrai, tai lyg ir nesiskundžia, bet kaina išėjo tai atsiprašau. Su muitais gavosi 500LT. :) Kokybė to naverta mano manymu. O su suderinamumu, tai ir pas tą patį Huawei problemu pasitaiko su kaikuriom programom ar žaidimais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko laikyt rankoj ta trapu meshlo gabaliuka. Jo isvaizda puikiai atrodo, taciau vos isijungus pamatai tragiskai maza rezoliucija, pajungi programas, kuriomis gali paskambint, parasyt zinute o daugiau kaip ir nieko. Isirasyt nelabai ka pavyks, visi tie atseit "klonai" turi JAVA OS kuria labiau prilyginciau kaip ne OS o tiesiog paprasta JAVA pragramele idiegta telefonui valdyti.

Patariu nepirk, anksciau ar veliau mesi i siena ir save keiksi del isleistu pinigu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.