zygisss69

System update stopped

Rekomenduojami pranešimai

Kai as isijungiu savo xbox man ismeta lentele su zinute: "Can't read the update from the disc. Please reinsert the disc to continue the update."

 

status code: 3151-351F-B800-0F00-C000-003A

 

 

Gal zinot kaip uzbaigti update?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai as isijungiu savo xbox man ismeta lentele su zinute: "Can't read the update from the disc. Please reinsert the disc to continue the update."

 

status code: 3151-351F-B800-0F00-C000-003A

 

 

Gal zinot kaip uzbaigti update?

 

Idek orginale zaidimo kopija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idek orginale zaidimo kopija.

 

jei zaidimas backupas, (neskaitant, kad originale [vietininkas], originalia) tai kur jam gaut retail copy ?

 

atnaujink is flasho kaip jau sake

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sita errora gali mesti ir jeigu neoriginalus dvdromas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki sianiden parsiveziau is meistro xbox360 slima nulauze grezimo budu ir vat bandziau paleisti Rage zaidima bande updatinti ir ismete tokia lentele CANT UPDATE YOUR CONSOLE.PLEASE VISIT WWW.XBOX.COM/SUPPORT STATUS CODE:335A-351F-B800-0401-C000-0001 KA TAI GALETU REIKSTI :D?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki sianiden parsiveziau is meistro xbox360 slima nulauze grezimo budu ir vat bandziau paleisti Rage zaidima bande updatinti ir ismete tokia lentele CANT UPDATE YOUR CONSOLE.PLEASE VISIT WWW.XBOX.COM/SUPPORT STATUS CODE:335A-351F-B800-0401-C000-0001 KA TAI GALETU REIKSTI :D?

 

Tai gal klausk savo meistro? ar uz ka jam pinigus mokejai?

Redagavo GMR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is pradziu as isidejau neseniai irasyta nauja zaidima ir man pradejo auto update bet mano mazasis pusbrolis istrauke laida is xbox ir man tas update nutruko. Tai kaip man dabar daryt? is flasho atnaujint?

Redagavo zygisss69

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is pradziu as isidejau neseniai irasyta nauja zaidima ir man pradejo auto update bet mano mazasis pusbrolis istrauke laida is xbox ir man tas update nutruko. Tai kaip man dabar daryt? is flasho atnaujint?

 

Taip, naujinkis is USB

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepadeda nei vienas update... As kai isijungiu xbox man iskart ismeta ta lentele ir as niekaip jos negaliu uzdaryt. Gal zinot kitu budu kaip istaisyt sita problema?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada neshk kokiam meistrui ir sutvarkys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenešk :D, man buvo tokia pati problema aš ir bandžiau su fleshu bet nepadėjo tada įsirašiau update i cd tik teks jau rašytis ta ant kurio užstrigo update

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.