kvarkvabalis

Pilvo presas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, taigi nutariau ištreniruoti pilvo presą ( nu tipo kad matytųsi tos bitutės ar kaipt ten vadinami tie raumenys) šeip mano ūgis 160cm o svoris 51kg tai nejaučiu labai ,,storas" googlėje jieškojiau gerų pratimų presui bet nieko gero neradau. Norėčiau kad jūs patartumėt visa sporto dienotvarke :) ar tiesiog gerus būdus išryškinti presą. Nelabai suprantamai parašiau bet esmę turbūt supratot :) Laukiu atsakymų :thumbsup4:

Redagavo kvarkvabalis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai svoris 5kg tai ir neturetum jaustis storas, nes vistiek kai papucia vejas tai ir nunesa :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau, kad yra specifinių programų pilvo presui, šiaip aš tau patarčiau sportuoti su turniku + atsispaudimai ir presas pats išryškės, nes kai lankiau krepšinį nei dirbau aš ant to preso nei ką, o pats išryškėjo, gaila jau pusę metų nesportuoju, tai dabar jo pas man nerasta :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek tau metu ? Jei labai jaunas esi tai nepatarciau persitreniruot.

Redagavo Starscream

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eik i boksa turesi presa. Ir panele apgint mokesi. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek tau metu ? Jei labai jaunas esi tai nepatarciau persitreniruot.

 

baisu sakyt kad zemo ugio bet 14 uz 2 mėnesių 15 :thumbsup4::) :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

baisu sakyt kad zemo ugio bet 14 uz 2 mėnesių 15 :thumbsup4::) :) :)

 

Viskas norma, eik ir sportuok :) O į boksą šiaip nepatarčiau eiti, aišku jei nori nosies lūžių, tai prašom :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas norma, eik ir sportuok :) O į boksą šiaip nepatarčiau eiti, aišku jei nori nosies lūžių, tai prašom :)

 

O boksininks atsirado :thumbsup4:

 

Kiek kartu ejai i boksa? Turbut 0.

As 2metai kontaktiniam sporte, varzybose dalyvauju ir pns. Nei karto nera luzus nosis. Pradejau nuo mma, po to boksa prijungiau, kai persikrausciau i anglija, muay thai ir bjj dar pajungiau. Viskas gerai, sveikas, gyvas, dantis vietoje.

 

Tevai stereotipus iaugino jum tai dbr bijot pabandyt. Biesin tokie zmones... Cia tas pats, kad pasakyciau, jog zaidziant su konsolem pirstu sanariai issisukios ir visi vaiksciosim su stipriais akiniais ir veliau isvis apaksim.

Vnz cool story su tom luzusiom nosim :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai tau pasiseke, kad neluzo nosis niekad, o kitiem buna kad luzta ir turbut po tokiu pojuciu nebesinori daugiau dalyvaut. Aisku jau cia perdeta, kad nueisi i boksa iskart su suluzusia nosim vaiksciosi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinoma, kad perdeta. Cia nuo daug ko priklauso. Ypac jei paprastai treniruojies, del saves, gali neiti i sparingus, niekas nevercia. Tai ant letenu dirbsi, cardio darysi ir pns, technika mokinsies, tai dirbs visas kunas ir presa isdirbsi ir kitas dalis.

Visi kurie nezino nieko apie boksa, galvoja, kad ateini ir iskarta makaluojies su kumsciais. :) Ziauriai biesina mane tokie zmones, jei nezino geriau jau patyletu. Kaip ir kulturizme kai sportavau, per 3metus pasiekes geru rezultatu buvau +25kg. Visi sake, neik i stangine stubura susivarysi, nebeaugsi ir pns. Paaugau 20cm per ta laika. Viskas su stuburu puiku, stipri nugara, sveikas kunas, apie mityba daug suzinojau, fiziskai stiprus palikau ir disciplinos igavau. Dar kai tuos +25kg priaugau per 3metus, tai visi pradejo sakyti, kad viska pasiekiau per steroidus... Tokie zmones irgi labai biesina, taip ir norisi jiem sulauzyt nosis :thumbsup4::)

Vnz eik i boksa, pamatysi patiks. Igausi pasitikejimo labiau, pazinciu turesi daugiau, sustipresi ir disciplinos igausi taipogi. Arba jei nepatinka aktyvus toks sportas, gali eit i stangine. Arba dar gali eit i imtynes, irgi gerai, nes kiek girdejau yra vilkaviski imtyniu klubas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O boksininks atsirado :thumbsup4:

 

Kiek kartu ejai i boksa? Turbut 0.

As 2metai kontaktiniam sporte, varzybose dalyvauju ir pns. Nei karto nera luzus nosis. Pradejau nuo mma, po to boksa prijungiau, kai persikrausciau i anglija, muay thai ir bjj dar pajungiau. Viskas gerai, sveikas, gyvas, dantis vietoje.

 

Tevai stereotipus iaugino jum tai dbr bijot pabandyt. Biesin tokie zmones... Cia tas pats, kad pasakyciau, jog zaidziant su konsolem pirstu sanariai issisukios ir visi vaiksciosim su stipriais akiniais ir veliau isvis apaksim.

Vnz cool story su tom luzusiom nosim :)

 

 

Tai, į boksą ėjau 0 kartų, bet užtat mano mamos brolis jį lankė ir porą kart nosis jam buvo lūžus tai tikrai.

 

Ne į temą

Nesugebi priimti kritikos ir bandai išjuokti mane :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano draugo draugas zuvo autoavarijoje, tai visi nebevazinekim su masinom :thumbsup4:

Kad ir luz ta nosis, kas is to ? Mirsit? Paneles nebemyles ? Visiem kiek pazejau profilius, po 15metu. Ir visi vienodai galvojat. :)

Nevisiems aisku boksas skirtas, nes kiti bijo prasileist. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man bobute pasakojo... Nepradekit cia gincytis, kas kur ka sake, ar kam kas luzo, jei gerai gavo i nosi tai ir luzo, jei dabar tavo dedej luzo nereiskia, kad lus visiem kas tik lanko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.