kvarkvabalis

Pilvo presas

Rekomenduojami pranešimai

Kaip ir minejo geriausia yra turnikas, lygiagretes, svediska sienele.Neapsistok vien tik su virsutine preso dalimi, pumpuok ir apatine, nes ja yra sunkiausia, nes labai varginantys pratimai, pratimus veliau daryk su svoriu, pasiimk hanteli tarp koju ir kilnok, begiok krosa.Kas dar cia is pratimu, hmm.. dragon flag gana rimtas pratimas, taciau baisiai sunkus, lipk ant turniko ir kabok zemyn galva, pasidek viena kibira apacioj kad pasiektum ranka, o kita pasikabink ant turniko ir pilstyk vandeni, va cia ne tik presa uzkociosi, bet ir istvermes igysi. O siaip mityba reikia ziuret, zodziu su presu reikia dirbt, riebalus degint, jei nori, kad matytusi.Bet siaip as tau siulau valgyti viska, nes jei cia pradesi ziuret mityba ka valgyt ko nevalgyt, tai liga pasigausi kokia, vis delto esi paauglys, intensyviai augi, organizmui siu laikotarpiu ypac daug reikia medziagu ir t.t, o jau mityba galesi ziuret, kai busi biski paauges. Na cia mano tokia nuomone.

Redagavo Rolazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man stangines niekada nepatiko. Geriausi istvermes ir jegos pratimai man yra atzymai, skersiniai, prisitraukimai, lipimas i trecia auksta virve(pastatu sturmas), leidimasis is 8-20 metru su plona ,stora virve, ir beabejo tas pragaras kai tekdavo su 40 kg namu po miskus begioti. O is gelezu, tai tenaudojau(ir vis tebenaudoju) pratima su hanteliu bicams nuo kelio. Bet cia tur but skirtingi pas mane tikslai buvo-nesiekiant atrodyt kaip holivudo superherojui, o kad normaliai istvermes ir jegos tureti per taktikavima. O svoris taipo ilgu pratybu nukrisdavo per 10-20 dienu iki 10 kilu. Itampa, kruvis, pora valandu per para miego, tolimi atstumai zygiavimo. Bet man asmeniskai svorio auginimas nereikalingas buvo, kadangi sveriu 78, tai daug lengviau iveikineti budavo 50-60km pachodus be sustojimo su namu ant kupros, negu sunkesniems kolegoms. Bet cia tik mano asmeniniai pamastymai, kiekvienas renkasi pagal tai ko jam reikia-vieni nori prisipusti, kiti istvermes ir tvirtumo igauti, kiti atrodyti super raumeningi kad pries bobas pavaidinti. Tai ir reikia rinktis programa pagal tai koks tavo tikslas. As tai visiems kartoju, kad pirma istverme, po to jega, na o raumenys jau savaime atsiranda nuo tokios veiklos. :)

 

as pats uzsiemu tuo paciu kuom ir tu, lakstom, sliauziojam, mars brasokus varinejam ir tt, bet raumens formu taip neistobulinsi. tiesiog busi stiprus, istvermingas, normaliai sportiskai sudetas, bet presas gali ir nesimatyt, juk ne ant to eini.

o kai sportuoji, kad ji uzaugint ir isryskint irgi istvermes reikia, kilnoji tas kojas po 60-80 kartu, pilvas dega, bet tu vistiek tai darai.

tik sakau kad stanginej irgi gali uzauginti tvirta it istverminga raumeni, tik reikia tinkamos programos ir teisingai atlikti pratimus, be to reikia entuziazmo visa tai darant, nes jei simuliuoji - nieko nebus.

 

 

svarbu mityba, bet pirma paziurek kad butu ka ryskint,ir pamegint sita cia geras ziaurei

:)

 

sita irgi kuri laika dariau, bet jau kai i trefkes nebeidavau del laiko stokos. Ziaurus workoutas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai beabejo stangineje uzsiauginsi ryskesni, didesni raumeni, negu per pratybas, bet vat su istverme problemos gali buti. Kad iskeli ten koki dideli svori dar neirodymas kad stiprus esi. Pas mus tokie kaciokai per pirmas dienas krisdavo kaip muses, nes nera tiesiog istvermes , o ir su sirdim pas dauguma problemu budavo. O medpunkte paaiskedavo kad gerokai dar ir visokio sudo pripute budavo per savo,,sporto,, karjera :) Nes dauguma kas kociojasi stanginese daro tai nelabai taisyklingai, ir tuo nuvargina sirdi. Na o del raumenu ryskinimo, tai cia neesu sito fanas, tiesiog man to nereikejo niekada ir nereiks. Esu kudokas, uztai gerai ir ilgai einu, begu, ir jei jau prireikia(ko labai labai labai nemegstu) galiu ir i galva gerai uzvaziuoti :) Nes jei gatveje uzpuola, svarbiausia duok pora geru bankiu kakla(jei pataikai) i kiausus(pataikysi visada) ir jei daugiau negu du pydarai prisipise , bek :) Dydvyriai tik filmuose isguldo penkis, gyvenime to neteko matyti. Nu aisku jei jau su merga esi, tai situacija kita-teks pasilikti ir gauti i kaulus, negi saviske paliksi :)

O kadangi dabar civiliokas esu, tai biski aptingau. Rytais padarau 50 atzymu 10 prisitraukimu ir jauciuosi ,,pasportaves,, :) Bet uz tai labai labai gerai pailseti, nes ir sanariai nebe tie, ir sirdis tukseti pradejo :) Tai ir kariauju dabar tik xboxu :)

Nu nusisnekejau kaip senis-pradejau apie viena, ir nuvariau i lankas, kaip Homerio tevas is Simpsonu :)

 

Ne į temą

ViPeRkillz o tu kur cia sliauzioji po purvynus, gal Dariuje ir Girene? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai beabejo stangineje uzsiauginsi ryskesni, didesni raumeni, negu per pratybas, bet vat su istverme problemos gali buti. Kad iskeli ten koki dideli svori dar neirodymas kad stiprus esi. Pas mus tokie kaciokai per pirmas dienas krisdavo kaip muses, nes nera tiesiog istvermes , o ir su sirdim pas dauguma problemu budavo. O medpunkte paaiskedavo kad gerokai dar ir visokio sudo pripute budavo per savo,,sporto,, karjera :notworthy: Nes dauguma kas kociojasi stanginese daro tai nelabai taisyklingai, ir tuo nuvargina sirdi. Na o del raumenu ryskinimo, tai cia neesu sito fanas, tiesiog man to nereikejo niekada ir nereiks. Esu kudokas, uztai gerai ir ilgai einu, begu, ir jei jau prireikia(ko labai labai labai nemegstu) galiu ir i galva gerai uzvaziuoti :) Nes jei gatveje uzpuola, svarbiausia duok pora geru bankiu kakla(jei pataikai) i kiausus(pataikysi visada) ir jei daugiau negu du pydarai prisipise , bek :) Dydvyriai tik filmuose isguldo penkis, gyvenime to neteko matyti. Nu aisku jei jau su merga esi, tai situacija kita-teks pasilikti ir gauti i kaulus, negi saviske paliksi :)

O kadangi dabar civiliokas esu, tai biski aptingau. Rytais padarau 50 atzymu 10 prisitraukimu ir jauciuosi ,,pasportaves,, :) Bet uz tai labai labai gerai pailseti, nes ir sanariai nebe tie, ir sirdis tukseti pradejo :) Tai ir kariauju dabar tik xboxu :)

Nu nusisnekejau kaip senis-pradejau apie viena, ir nuvariau i lankas, kaip Homerio tevas is Simpsonu :)

 

Ne į temą

ViPeRkillz o tu kur cia sliauzioji po purvynus, gal Dariuje ir Girene? :)

 

Mindaugai, tas stiprumas yra dviprasmiskas dalykas. Jega ir istverme 2 skirtingi dalykai :) Kiekvienas renkasi pagal sporto saka ko jam labiau reikia, nes tarkim kaip pavizdi paemus futbola: tu gali spirti stipriai, bet tu ilgai nepabegiosi. Tokiam sporte reikia istvermes. O tarkim galiunu sporte reikia jegos. Kuo daugiau mases turi, tuo daugiau jegos turesi, todel jiems mazai rupi kiek ten riebalo turi ir ar ju raumenys ryskus ar neryskus. Jie daugiausiai laiko praleidzia salej gelezi kilnodami, nes jai pradetu rupintis ir isvaizda, pradetu begiot, tai sirdelei iskart vamzdec butu.

 

Todel pagrindine klaida tu kurie megejiskai salei sportuoja yra nevisapusiskas tobulejimas. Pats tai patyriau, nes salej pora metu atsportavau, rezultatai buvo net perdaug geri mano amziui, poto vel gryzau i krepsini, o tada pasijaute, kad istvermes 0, o yra tik momentines jegos, kas praktiskai visai nenaudinga.

Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ir sakau-svarbiausia istverme. Jinai labiausia pravercia gyvenime realiai :notworthy: Ir apskritai, kiekvienam savo. Pvz. abejoju ar kulturistai spindedami kiekvienu raumens ilinkiu su kuprine nuzygiuotu kokius 40-60 kilu. Taip pat, tas pats karys ,kuris kuo laisviausiai ta atliktu, tikrai nelaimetu kulturizmo konkurso, nes tiesiog nebutu ka rodyti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Heh o mano nuomone tokia. Svarbiausiai daryti tai, kas tau patinka. Nereikia cia nei prievartos, nei kitu nurodinejimu. Daryt ta, kuom miegaujiesi ir viskas bus OK :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai beabejo stangineje uzsiauginsi ryskesni, didesni raumeni, negu per pratybas, bet vat su istverme problemos gali buti. Kad iskeli ten koki dideli svori dar neirodymas kad stiprus esi. Pas mus tokie kaciokai per pirmas dienas krisdavo kaip muses, nes nera tiesiog istvermes , o ir su sirdim pas dauguma problemu budavo. O medpunkte paaiskedavo kad gerokai dar ir visokio sudo pripute budavo per savo,,sporto,, karjera :notworthy: Nes dauguma kas kociojasi stanginese daro tai nelabai taisyklingai, ir tuo nuvargina sirdi. Na o del raumenu ryskinimo, tai cia neesu sito fanas, tiesiog man to nereikejo niekada ir nereiks. Esu kudokas, uztai gerai ir ilgai einu, begu, ir jei jau prireikia(ko labai labai labai nemegstu) galiu ir i galva gerai uzvaziuoti :) Nes jei gatveje uzpuola, svarbiausia duok pora geru bankiu kakla(jei pataikai) i kiausus(pataikysi visada) ir jei daugiau negu du pydarai prisipise , bek :) Dydvyriai tik filmuose isguldo penkis, gyvenime to neteko matyti. Nu aisku jei jau su merga esi, tai situacija kita-teks pasilikti ir gauti i kaulus, negi saviske paliksi :)

O kadangi dabar civiliokas esu, tai biski aptingau. Rytais padarau 50 atzymu 10 prisitraukimu ir jauciuosi ,,pasportaves,, :) Bet uz tai labai labai gerai pailseti, nes ir sanariai nebe tie, ir sirdis tukseti pradejo :) Tai ir kariauju dabar tik xboxu :)

Nu nusisnekejau kaip senis-pradejau apie viena, ir nuvariau i lankas, kaip Homerio tevas is Simpsonu :)

 

Ne į temą

ViPeRkillz o tu kur cia sliauzioji po purvynus, gal Dariuje ir Girene? :)

 

Ne į temą

Geras post'as , ypac patarimai kaip gintis i kiausius arba i kakla arba begti :) . Nepyk , geraja prasme prajuokinai. Man tai rankos nekiltu taip mustis , geriau jau i barzda taikyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Shliuzas :D

O tu pamegink, didele tikimybe, kad pataikes i barzda arba kakta susilauzysi pirstus :)

O siaip protingas zmogus stenksis isvenkti kovos, tik gaid**-kirstukai iesko problemu :)

Redagavo Deadalus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Shliuzas :D

O tu pamegink, didele tikimybe, kad pataikes i barzda arba kakta susilauzysi pirstus :)

O siaip protingas zmogus stenksis isvenkti kovos, tik gaid**-kirstukai iesko problemu :)

 

 

Ne į temą

Visiškai pritariu, aš jau gal apie 4 metus nebeieškau problemų ir per tuos 4 metus nei kart nepradėjau muštynių :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Visiškai pritariu, aš jau gal apie 4 metus nebeieškau problemų ir per tuos 4 metus nei kart nepradėjau muštynių :D

 

Ne į temą

Juokingai skamba: nuo 11metu nustojau mustis :) Tau dar visas gyvenimas pries akis.. Istikro kam bereikalingos problemos? Taip netycia ir i smilkini uztaikyt gali, kakla nulauzt, biski svelniau bet ne ka maloniau gali gaut baudziavos uz sunku/lengva kuno suzalojima.. As kaip sportaves ilga laika kovos menus zinau kokie gali but padariniai ir net ne viena pavyzdi is sportavusiu zinau, kurie "pajuokaudami nuotykiu norejo paieskot". Tada pagalvoji, kad tikrai geriau isvengt konflikto, nei su gatves museika prasidet ir persistengus smarkiai suzalot. Beto dabar kai jaunimelis nevengia ir peilius nesiotis ir teleskopus, tai gali papult ir i nelygia kova.
Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Juokingai skamba: nuo 11metu nustojau mustis :) Tau dar visas gyvenimas pries akis.. Istikro kam bereikalingos problemos? Taip netycia ir i smilkini uztaikyt gali, kakla nulauzt, biski svelniau bet ne ka maloniau gali gaut baudziavos uz sunku/lengva kuno suzalojima.. As kaip sportaves ilga laika kovos menus zinau kokie gali but padariniai ir net ne viena pavyzdi is sportavusiu zinau, kurie "pajuokaudami nuotykiu norejo paieskot". Tada pagalvoji, kad tikrai geriau isvengt konflikto, nei su gatves museika prasidet ir persistengus smarkiai suzalot. Beto dabar kai jaunimelis nevengia ir peilius nesiotis ir teleskopus, tai gali papult ir i nelygia kova.

 

Ne į temą

Gal tau ir juokingai skamba, kad būdamas mažesnis "peštukas" buvau, bet tada per savo elgesį daug ką pasigadinau ir jei ne mano elgesys, dabar mano situacija greičiausiai būtų kitokia :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daryk skyrtingus pratimus pvz paprastus atsilenkimus 4serijas po 30 kartu, kita diena daryk guledamas 45 laipsniu kampu jai yra galimybe daryk ir 4 srjas tik cia sunkiau daryt juos buna tai daryk po tik kad padarytum bet neperlengva butu, kita diena daryk su pasisukimais, dar kita trumpus iki galo nepasiekdamas keliu. Viska ka parasiau pritaikyk sau nesivadovauk mano kartu skaiciaisi juos kaip pvz daviau pratimu eile ir daryk pagal save

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as kalbejau apie savigyna. Kai tave keliese uzpuola, negi ziuresi saziningo kovos budo ir dar taikysi i barzda? Tada zinoma naudoji ta kas efektyvu. Jei jau uzpuole durniai , tai reikia gerokai (jei pavyksta) juos pamokyti. Negalima prie nekaltu zmogeliuku prisiknisineti.

Del peiliu tai problema didele-dauguma pacanu juos nesiojasi, o pries peili ir boksioras kartais bejegis :D O va teleskopas pacano rankose tai neginklas. Nes teleskopu reikia moketi naudotis, nemokanciam jisai gana nepatogus, viena karta nepataikius, antro karto gali ir nebuti :)

Savigynai geriausiai tinka balionelis(geriausias Pro Secur, bet jie apie 100 kainuoja, na dar neblogi priessuniniai) ) ir greitos kojos. Cia ne is bailumo, bet jei eini nakti vienas ir prisoka pacanu gauja, tai jau nelabai ka ir padarysi. Nors man asmeniskai labai butu geda begti paciam pries save, net jei niekas ir nematytu. Nu tfu tfu tfu dar niekada begti neprireike :)

P.S. Dujinis pistoletas didziausias nesusipratimas kuris skirtas savigynai. Nebent apsiginti nuo raisos bobutes. Ir tai pavejui :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Heh gavo naudingos informacijos, kad vien presas nepadės <_<

Na o šiaip tai svarbiausia manau nelipti per savo galimybės ir pradėti palaipsniui treniruotis, tiesiog kad ir mažomis apkrovomis, o laikui bėgant juk galima ir didinti, tačiau esant tokio sudėjimo tai tikrai reiktu šiek tiek masės užsiauginti, nes ir amžius ir kūno svoris nėra didelis. Todėl siūlyčiau pradžiai padirbėti namuose. Paprasčiausi pratimai, atsilenkimai, pritūpimai, ir atsispaudimai tikrai padeda na aišku ir pabėgioti sveika.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.