Suirdeig

xbox360 update

Rekomenduojami pranešimai

Padariau Update ant xbox360 ir man dbr meta erorra, nebegaliu nieko zaisti ir t.t.. ka daryti? ar imanoma kazkaip paciam pataisyti ar reikia nesti tvarkyti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbut irasei dashboard updata kuris perflashina dvd rom'a i stock fw. Flashink i naujasia fw.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negi taip sunku pries kuriant nauja tema pirma paieskoti atsakymu senesnese temose?

 

Cia trys updeitai, visus bandyk is eiles po viena rasyti i FAT32 formatu suformatuota USB fleshiuka ir kisti i xboxa.

 

2.0.13146.0

2.0.13146.0.rar - 95.2 Mb

 

2.0.13599.0

2.0.13599.0.rar - 94.3 Mb

 

2.0.13604.0

2.0.13604.0.rar - 94.3 Mb

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi ,

prasau padekita savo patarimais nes ,jau kaip uzsiutau tai net negera ant sirdies pasidare .

 

Pas mane xbox 360 flashintas birzelio men 2010 metais, Xtrim LT 1.1 ,iki siol zaidziau visus zaidimus irasytus is interneto,aisku jie nebuvo patys naujausi bet

LEGO Pirates of the Carribean realyzas 2011 geguzi ,viskas kaip ir buvo gerai ,pamenu prase updeita pasidaryti tik atsinaujino dashboardas.

siandien isirasiau nauja Disney Universe , Release Date: Oct 25, 2011 prase updeita pasidaryti ,nes tipo reikia zaidimui paleisti ,as ir padariau ,pradejo daryti ir uzlinko vyduri ismete :

kad negali daryti updeito is disko,tipo ideti kita diska ,ir status code :3151-351F-B800-0F00-C000-0013

 

STAI IR VISKAS KA DARYTI ,BAIGIU AS ISPROTETI O MANO VAIKAI TAI ISVIS

DEKUI

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O TAI REIKIA ISARCHYVUOTI AR KAIP ? IR BANDYTI PO VIENA IR ZIURETI AR UPDEITINAS AR KAIP ,ACIU

Redagavo maxalskis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pamegink parsisiust naujausia dashboard update is xbox.com, bet po jo kiek zinau reikes persiflashint xbox'a :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi ,

prasau padekita savo patarimais nes ,jau kaip uzsiutau tai net negera ant sirdies pasidare .

 

Pas mane xbox 360 flashintas birzelio men 2010 metais, Xtrim LT 1.1 ,iki siol zaidziau visus zaidimus irasytus is interneto,aisku jie nebuvo patys naujausi bet

LEGO Pirates of the Carribean realyzas 2011 geguzi ,viskas kaip ir buvo gerai ,pamenu prase updeita pasidaryti tik atsinaujino dashboardas.

siandien isirasiau nauja Disney Universe , Release Date: Oct 25, 2011 prase updeita pasidaryti ,nes tipo reikia zaidimui paleisti ,as ir padariau ,pradejo daryti ir uzlinko vyduri ismete :

kad negali daryti updeito is disko,tipo ideti kita diska ,ir status code :3151-351F-B800-0F00-C000-0013

 

STAI IR VISKAS KA DARYTI ,BAIGIU AS ISPROTETI O MANO VAIKAI TAI ISVIS

DEKUI

 

ieskok atsakymo ankstesnese temose, atsakyta jau ~5 kartus. Ir betkokiu atveju vel turesi flesinti xboxa, tad jei tai darai nepats iskart nesk meistrui ir jis viska sutvarkys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O TAI REIKIA ISARCHYVUOTI AR KAIP ? IR BANDYTI PO VIENA IR ZIURETI AR UPDEITINAS AR KAIP ,ACIU

 

Isarchyvuok ir po viena leisk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki!!! Kazin kodel neleidzia updeitinti nori pradeti extract (jau idejus usb i xbox)ir nutruksta kazkoki koda ismeta. Pas mane yra 2.0.13146.0

 

Aciu!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pajungiau xbox neta pasidare updeitai zdz visokie ir nebeveikia diskai perasyti

tj reiskia man reikia nest pas meistra is naujo flesint konsole ?

Redagavo IGNOLTA
Kiek galima to pacio klausti, ar taip sunku pasieskot atsakymo keliu dienu senumo temose?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.