xmouserx

HTC HD2 "uzlinkes"

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, nusipirkau htc hd2 us varianta su androido rom'u iskart padariau hard reseta ir jis man uzlinko... meginau perrasyt win mobile viskas isiraso tik is micro sd... kabeliu kazkodel ne... ir dabar jis man sim kortos isvis neranda, ir pats tel isijungia tik tada kai buna saltas (taprasme pabuves kuri laika isjungtas) o po kokiu 5min uzfreezina... gal ka patartumet?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali padeti jei persirasysi Radio. Man uzfrerzindavo skambinant. Jei Radio nepades sunku ka ir primastyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandyk perrasyti softa, manau kad dabar jam yra paturbintas procas, todel jis uzkaista labiau, o kad neperkaisti uzsifreezina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

softa perasiau kelis kart jau vistiek taspats...

 

radio irgi meginau perasyt...

Redagavo xmouserx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip dirba procas nezinai? neturi programeles? gal sakau jis tau ant max tempia ir nufreezina paskui procas uzluzes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip dirba procas nezinai? neturi programeles? gal sakau jis tau ant max tempia ir nufreezina paskui procas uzluzes

 

nezinau nera progr juk as perasiau i win mobile... beto trumpai eina naudot tel ir uzfreezina... ismeginau jau viska niex nepadeda, reix kogero neist taisyt ir bus ramu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada bijau, kad greiciausiai ir bus perkaitintas procas. Nors velniai zino ka reikia su juo veikt kad jis taip stipriai ikaites butu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.