Frozis

Didelės problemos su atrišimu.

Rekomenduojami pranešimai

Nežinau nuo ko pradėti... Bandžiau atrišti pats Xbox 360.. Dabar gailiuosi dėl to. Gido vieno normalaus neradau, tai bandžiau iš vienur ir iš kitur žiūrėt. Niekaip neišėjo su dummy from iXtreme, bet vis mesdavo, jog tipo neatidarytas iki pusės.

Pabandžiau Nuotrauka pagal šitą padaryti, ten pasikėlė jis, bet užsižiopsojau, užsidarė diskasukis, lemputės ten sumirksėjo, suzvimbė, kvapas iškarto atsirado ir išjungiau. Pasirodo kažkaip lietėsi Nuotrauka šita vieta su tuo skydeliu išoriniu dvd romu... Nebežinau nei ką daryt, ar čia jį sudeginau ar kas čia, bet bijau toliau ką nors daryt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandyk ar veikia, jei ne tai iskepe. turbut tuomet jau rakto nepavyks istraukt. reikes rgh daryt (kainuoja) ir is konsoles isiimt rakta.

 

ai be to dar nauja dvd roma pirkt arba plokste :dribble:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau nuo ko pradėti... Bandžiau atrišti pats Xbox 360.. Dabar gailiuosi dėl to. Gido vieno normalaus neradau, tai bandžiau iš vienur ir iš kitur žiūrėt. Niekaip neišėjo su dummy from iXtreme, bet vis mesdavo, jog tipo neatidarytas iki pusės.

Pabandžiau Nuotrauka pagal šitą padaryti, ten pasikėlė jis, bet užsižiopsojau, užsidarė diskasukis, lemputės ten sumirksėjo, suzvimbė, kvapas iškarto atsirado ir išjungiau. Pasirodo kažkaip lietėsi Nuotrauka šita vieta su tuo skydeliu išoriniu dvd romu... Nebežinau nei ką daryt, ar čia jį sudeginau ar kas čia, bet bijau toliau ką nors daryt.

 

Koks romas/fw ? Key turi ? Bandyk vel junk prie xboxo ir ziuret ar bent veike nes jei ne ir key neturi tai reikes siust meistuj normalem ,kad atgaivintu ir rakta istrauktu ir tada galesi nauja PCB/roma pirkt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip čia pasakius... DVD KEY aš turėjau, man meistras davė jį, bet man nesigavo su tuo dummy.bin, kaip supratau jis buvo reikalingas. Konsolė jungiasi, dvd romas darinėjasi, bet bijau, kad vėliau viskas iškept gali.

 

FW buvo 1.90 kažkuri, nepamenu, Lite on dvd romas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam tau tas dummy buvo reikalingas? Imi key, dedi i manual spoofing ir viskas. Keistas porziuris zmoniu, kurie daro bet net nesuvokia ka. nuo 07 iki R207 matau iskepe, patarciau ieskotis naujo dvdromo ir nesti tiems, kas ismano ka daro.

 

P.S Vadovautis reikia vienu gidu. Pats geriausias, ishsamiausias ir populiariausias, tinkantis visiems dvdromams yra cia: http://hotfile.com/dl/129074413/6f8714b/jftut1.4.4.rar.html

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip čia pasakius... DVD KEY aš turėjau, man meistras davė jį, bet man nesigavo su tuo dummy.bin, kaip supratau jis buvo reikalingas. Konsolė jungiasi, dvd romas darinėjasi, bet bijau, kad vėliau viskas iškept gali.

 

FW buvo 1.90 kažkuri, nepamenu, Lite on dvd romas.

 

Ka tu cia cia isvis norejai padaryt beardydamas dvdrom?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka tu cia cia isvis norejai padaryt beardydamas dvdrom?

 

Sufailinau juodai. Tiesiog buvau atsidaręs labai neišsamų gidą ir atsirado neaiškumų, kol galiausiai pasimečiau ir pridariau nesąmonių...

 

O kiek gali maždaug kainuoti DVD Rom'as? Gal dar šitą įmanoma pataisyt (nors nelabai tikiu)?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sufailinau juodai. Tiesiog buvau atsidaręs labai neišsamų gidą ir atsirado neaiškumų, kol galiausiai pasimečiau ir pridariau nesąmonių...

 

O kiek gali maždaug kainuoti DVD Rom'as? Gal dar šitą įmanoma pataisyt (nors nelabai tikiu)?

 

Bet ar tu zinojai, ka tu nori padaryt beardydamas rom'a? Koks to tikslas buvo?

 

O del naujo rom'o, tai ~100 lt gal kazkur, gali buti ivairiai. Matau pas tave phat'as liteon, tai tau realiai tiktu bet koks vienas is 4 phat liteonu, gal net kazkas parduoda rrod'inta konsole pigiau su geru romu. Bet kokiu atveju turetum dziaugtis, kad bent dvd key turi, tu net neisivaizduoji kiek jis tau sutaupys sioje vietoje jeigu sukepinai savo rom'a.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.ebay.co.uk/itm/XBOX-360-LITE-LITE-ON-LITEON-DVD-DRIVE-DG-16D2S-UK-/250876242331?pt=UK_VideoGames_VideoGameAccessories_VideoGameAccessories_JN&hash=item3a6963a99b#ht_1968wt_1163

 

Naujas DVD rom'as, jei turi galimybe pirk is ebay. Parsisiusk ta tutorial kur GMR parase, pats geriausias ir issamiausias, kita karta daryk pagal ji. Jei darysi viska, kaip ten parasyta, tai tikrai nieko neusgadinsi, nebent turi kreivas rankas :dribble:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

..aisku jau per velu bet tau reikejo daryti viska nuo 6 punkto http://team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=66257 .......eh .................

 

na dabar jei jau lietuvoj daro kas nors reset glitch hack'a tai pasidomek kokia jo kaina ir palygink su dvdrom'o kaina. o siaip daryk hacka ir pamirsk dvd. viska galesi zaisti is usb hdd. tik minusas tas, kad live teks pamirst

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau siusk tiesiai pas PLM meistrus, sutvarkys uz ~200lt ir galesi ramiai zaisti. Zinoma skaudu, kai norejai pasidaryti nemokamai, bet tokia kaina uz tai, kai darai nesuprasdamas ka reikia daryti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.