kornclown

Bandymai idiegti LT+2.0 i DG-16D2S-09C

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki forumieciai,

 

Taigi visa diena sendien bandau gauti info apie flesinima, jos pilna, taciau nenoriu pridaryti klaidu ir kanors sugadinti taigi nutariau cia paklausti. Gal kasnors esate susidure butent su situo CD-rom'u? Issiardziau ir pamaciau toki modeli:

 

LiteOn DG-16D2S-09C

July, 2009

HW Ver: A0A2

FW Ver: 83850C

 

Kaip butent elgtis ir flesinti sita modeli niekur nerandu arba nemoku ieskot.. Zodziu labai reikalinga jusu pagalba. gal kas zinote gera tutoriala ar ka nors naudingo.. o galbut neverta net prasideti ir bandyti paciam su siuo modeliu?

Is anksto dekoju uz atsakymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pats lengviausiai nuflashinamas modelis, jei stockas ir kernelis pries ta kuris perflashino i xgd3 fw. jei po to jau reikia mpx01 pointa uztrumpint su probe (3.3v). jei rakta turi perflashint lengva irgi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pats lengviausiai nuflashinamas modelis, jei stockas ir kernelis pries ta kuris perflashino i xgd3 fw. jei po to jau reikia mpx01 pointa uztrumpint su probe (3.3v). jei rakta turi perflashint lengva irgi

 

nieko jokiu raktu neturiu.. As ji pirkau nauja is zmogaus ir jis man nuflesino, jokios daugiau info nedave...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai nesupratau.. dabar man reikia atstatyti ji i stock ar kaip tik atnaujinti pries flesinant?

 

po truputi pagaunu kampa :D zodziu pas mane 2.0.12625.0 dashboard. Taigi kaip suprantu nereikes ardyti dvd ir ten kazka keisti. taigi ziuriu sita tutoriala:

 

http://team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=60923

 

bet kyla klausimu.. tokiu kaip DVD pasijungimas prie PC. Tokius daiktus kaip "X360USB Pro" ir "CK3 Pro" reikia nusipirkti? ar imanoma kaip kitaip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar man kyla klausimas dashas geras. dar pries xgd3. bet koks fw stovi dvd rome. jei iki 1.6 dummy from ixtreme pades tau jei ne, tai jau ner reikalo updatint gali iki naujausio kernelio visvien reikes mpx01 probint

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar man kyla klausimas dashas geras. dar pries xgd3. bet koks fw stovi dvd rome. jei iki 1.6 dummy from ixtreme pades tau jei ne, tai jau ner reikalo updatint gali iki naujausio kernelio visvien reikes mpx01 probint

 

 

Istikro labai dekui uz pagalba ir kad atsakinejate, bet ar galima viska truputeli aiskiau? truputi dar sunku man orientuotis tuose terminuose :) beja kaip suzinoti koks fw pas mane stovi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas gali buti aiskiau uz pateiktus gidus? Jeigu nesupranti kas yra kas, tai arba skaitykis arba duok tvarkyti tiems kas tai ismano. Nes dabar gaunasi "as nieko nesuprantu, pamokyk mane asmeniskai".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.