feelgoodLT

LCD TV XBOX360 ir ne tik

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi, noreciau kad pasidalintumete savo patirtimi del TV. Esu nusiziurejas toki TV (uz tokia suma max galeciau manau):

http://www.markt.lt/oxid.php/sid/fd786ec0e...sung-LE32R82BX/

Man paciam dar neteko susidurti su naujais telikais, nebent maciau juos pardese, todel noreciau zinoti ar verta labiau isigyti toki tv nors jis ir nepalaiko full hd, ar geriau monitoriu, kad pasijungti xbox 360. Dabar turiu CRT 19 coliu monitoriu, bet ne widescreen. Nuejau i parde ir paziurejus kaip xbox pajungtas ant teliko tokio nors ir tik 1366x768p viskas atrodo labai graziai.. Tiesa nemaciau kaip atrodytu ant 1920x1080p ;) Taigi galvoju kad siaip gal ir uztektu tos vaizdo kokybes kuria gautum is 1366x768p bet yra ir kiti dalykai. Pvz galimybė naudoti kaip kompiuterio monitorių. Kas turit tokius TV HD ready su 1366x768p ir esat pasijunge prie stacionariu kompu, ka galetumet pasakyt, ar jie tikrai atstoja monitoriu, ar priesingai, viskas atrodo nekaip, iconos dideles, matosi pixeliai ir panasiai.. Ir dar vienas klausimas jei jau isigysi toki TV tai norint per ji ziureti televizija ir kad rodytu graziai reikia skaitmenines televizijos, ar pakankamai normaliai rodytu ir paprasta antena pajungus? Tai tiek, o gal isvis neverta pirkt tokio teliko, laukt kol atpiks full hd telikai su 1920x1080p? Gal pvz kasnors jau taip pirkote HD ready telika ir dabar gailites kad nepalauket? Jei neklistu tai siuo metu visi full HD telikai kainuoja kaip minimum apie 4000 LT ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi, noreciau kad pasidalintumete savo patirtimi del TV. Esu nusiziurejas toki TV (uz tokia suma max galeciau manau):

http://www.markt.lt/oxid.php/sid/fd786ec0e...sung-LE32R82BX/

Man paciam dar neteko susidurti su naujais telikais, nebent maciau juos pardese, todel noreciau zinoti ar verta labiau isigyti toki tv nors jis ir nepalaiko full hd, ar geriau monitoriu, kad pasijungti xbox 360. Dabar turiu CRT 19 coliu monitoriu, bet ne widescreen. Nuejau i parde ir paziurejus kaip xbox pajungtas ant teliko tokio nors ir tik 1366x768p viskas atrodo labai graziai.. Tiesa nemaciau kaip atrodytu ant 1920x1080p ;) Taigi galvoju kad siaip gal ir uztektu tos vaizdo kokybes kuria gautum is 1366x768p bet yra ir kiti dalykai. Pvz galimybė naudoti kaip kompiuterio monitorių. Kas turit tokius TV HD ready su 1366x768p ir esat pasijunge prie stacionariu kompu, ka galetumet pasakyt, ar jie tikrai atstoja monitoriu, ar priesingai, viskas atrodo nekaip, iconos dideles, matosi pixeliai ir panasiai.. Ir dar vienas klausimas jei jau isigysi toki TV tai norint per ji ziureti televizija ir kad rodytu graziai reikia skaitmenines televizijos, ar pakankamai normaliai rodytu ir paprasta antena pajungus? Tai tiek, o gal isvis neverta pirkt tokio teliko, laukt kol atpiks full hd telikai su 1920x1080p? Gal pvz kasnors jau taip pirkote HD ready telika ir dabar gailites kad nepalauket? Jei neklistu tai siuo metu visi full HD telikai kainuoja kaip minimum apie 4000 LT ar ne?

Na galiu tik tiek pasakyti, kad su 1080p mažai žaidimų yra, taprasme, kad palaikytų. Manau būtų ore ir prie tavo monitoriaus, turėtų pakankamai gražiai atrodyti, bet man labiau aišku patiktų prie TV jungti. Kur TV išsirinkai jis yra tikrai neblogas, na Samsung firma manęs tik nevilioja, jiems tik TEL daryti, bet ir tų normaliai nepadaro :-D Aš visada rinkčiausi Philips, jie tikrai gerai rodo. Na bet ir šis neblogas. ;-) Su juo manau gerai rodytų žaidimus. Na bet kad nėra FULL HD velnias čia žino, reiktų gero žinovo žodžio. O dėl pačios televizijos, tai matai, jei tavo antena piratinė, tai labai gerai nesitikėk, kad rodys, bet jei normali Mikrovisatos antena tarkim stovi, tai baikės :-) Pas mano draugę stovi 82cm, tai su piratinę antena, nelabai gerai rodo, bet žiūrėti kuo puikiausiai galima, bet jie turi dar GALA pasijungę, tai ten skaitmeninė televizija, tai jau tikrai gerai rodo, jaučiasi skirtumas kai perjungi iš piratinės į GALA ;-) Tai tiek nuo manęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as neesu butinai tik uz Samsung, siaip tada dar galit rekomenduot kokius modeliuskus, uz panasia kaina, ir galbut net zinot gal kur pigiau galima pirkti. Nes visokiuose topo centruose ir bms tai ten viskas zymiai brangiau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš fortako, toks gal visai nieko: 37PFL5322 Philips 37PFL5322 37" (94cm)/ Silver/ 16:9/ 1366x768/ 500cdqm/ 7500:1/ 6ms/ HDMI/ HD ready 3195.00 3136.00

 

Bet aišku kaina didelė. bet jau viską turi jis, ir ryškumas neblogas, ir kontrastas :-) HDMI ir t.t. :-) Ir žinoma nema-as toks 94CM :-)

 

Iš samsungų, toks mane tenkintų:

 

LE32R81WX/XEC SAMSUNG 32"LCD-TV,R81,8000:1,2HDMI,WHITE 2950.00 2950.00

 

Ryškumas taip 550, kontrastas dar didesnis negu Philipso, turi HD-ready, HDMI :-) Irgi neblogas variantas. Taip pat 94cm, didelis :-)

 

Na viskas susijungia į LT :-) Reikia dažniausiai daugiau paaukoti, kad turėtum gerą TV, kad nereiktų labai greit vėl kažko žiūrėti. :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

FellgoodLT, labai geras telikas! Tu tikrai gera issirinkai. XBoxas ant jo veiks pasakiskai. Net ir PS3, jeigu kada ji gausi. Televisijos programos irgi labai graziai atrodys. O del skaitmenines televisijos ir paprastos antenines, tai zinoma yra skirtumas tarp abieju. Skaitmenine visada bus geresne, nes naudoja naujesne technologoji, ji rodo gerisni vaizda tiek ant senu kinoskopiniu, tiek ant HD teliku.

Taip pat ir kaina yra labai gera sitam telikui, kuri tu issirinkai. Ir dar ten net raso 3 metu garantija tau duodama. Nu, as sakau ka as daryciau: as pirkciau!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi va sita tv turbut imsiu!! nu suzavejo jis mane savo kajna dizainu ir kokybe... cia tik mano nuomone bet man pvz to FULL HD gal 20 metu nereikes uzteks pilnai ir hd ready nes kajp suprantu jei tu imi tv su full hd taj tu per ji noresi ziureti ir hd dvd ir panasiai... analogine televizija rodo is ties visi lcd nekaip palyginus su skaitmenine... todel lb gero vaizdo nesitikek .. .bet pajungus xbox bus lb pasakiska ;) jei nori parasyk man i privata duosiu nuorodo lietuviska kur galesi apie lcd pasisiskaityt tikrai naudinogs info ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...O del skaitmenines televisijos ir paprastos antenines, tai zinoma yra skirtumas tarp abieju. Skaitmenine visada bus geresne, nes naudoja naujesne technologoji, ji rodo gerisni vaizda tiek ant senu kinoskopiniu, tiek ant HD teliku....

Vat sita vieta yra neteisinga. Piratas, skupus transliuotojas sugeba sudirbt bet koki skaitmenini standarta. O analogini TV standarta sudirbt sunkiau. Nebent stiprintuva maziau galinga pastatyt. Viasat'o skaitmenine TV tikrai ne super. Vat kazin jei pastatyti du TV prie vieno pajungti SAT TV ar GALA TV ir paleist skaitmenine, o i kita analogine TV, su gerai sureguliuota antena - kuris apsiimtu atskirti kur kas pajungta...

 

... bet man pvz to FULL HD gal 20 metu nereikes uzteks pilnai ir hd ready nes kajp suprantu jei tu imi tv su full hd taj tu per ji noresi ziureti ir hd dvd ir panasiai... analogine televizija rodo is ties visi telikai...

1) mazdaug po treju metu noresi atsiimti savo zodzius del tu dvidesimt metu

2) siulau pasiskaityti kada LR atjungs analogine TV (ar tikrai po 20 metu?)

3) o kas tas lietuviskas linkas toks slaptas, tik i PM galima?

4) parodyk man prasau ne HD televizoriu didesni nei vieno 1,5 istriziane (isskyrus projekcinius, kuriu apzvalgos kampas yra l.prastas)

 

Aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu pas mane kabeline taj bus matyt kajp rodys :( o del to 20 metu taj joa biski perdejau bet ir su hd ready gi galima ziureti skaitmenine tv :( o jei jau nori filmus ziureti taj turi pirkti specialu leistuva kuris palaikytu hd dvd o ir filmu nera daug kajp supranu siuo metu... nu zodziu manau kad pilnai uztenka hd ready ir dar ilgai uzteks :( nu gal as daug ir nusisnekejau jei ka taj pataisykit :( o nuoroda i ta hdtv puslapi gal but daugeliui ir zinoma bet kas nezino taj spauskit CIA yra forumas todel galit ten daugiau pasiskaitineti :( nesupyks gal administratorius uz nuoroda :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del hdtvlietuva - skaitykit atsargiai - as vat paskaiciau ir buvau isbanintas :( ,"nes visi ten mano parasyti pranesimai izeidinejo kitus forumo dalyvius". Ten tas todel ~100 pranesimu as istryniau.

Gana keistas tas forumas. Pries metus (rodos) buvo teigta, kad vat tuoj Lietuvoj HDTV savo mobiliakuose matysim. Ir parase ne bet kas, o pats forumo administratorius. Vat vis ziuriu kas dien i savo mobiliaka ir laukiu kada gi prades rodyt. Kitas dalykas: labai negrazus HDTV SAT tiunerio Humax HDCI-2000T prastumimas - mol mkit, pats geriausias - kai tik atsiras HDTV Lietuvoj - galesit ziuret. O realiai tai - FTA (nekoduotu kanalu) tiuneris, kuri priderinti prie koduotu kanalu ziurejimo, galima tik su CI moduliais. Bet NTV+ ziuret neimanoma. Viasat pries pora savaiciu pradejo testuoti savo HDTV kanala - irgi nebus galima ziureti (NDS modulio dar nera). O as isikisau - ir gadinau bizni. Kiek atsimenu buvau nuoroda i pyramido foruma apie sio tiunerio gliukus idejes... vis vien negerai. Zodziu realiai uzbanino mano IP. Po to pora kartu buvau uzejes, situacija buvo nepagerejus. Ten yra meldziamasi HDTV standartui ir viskam kas su tuo susije. Technariu ten mazai. Realiai bandziusiu - dar maziau.

Paziurejau yra mase zmoniu, kuriuos as pazistu asmeniskai su kuriais as bendrauju kituose forumuose - jie irgi yra prisiregistrave tam forume. TIk, vat pranesimu - "0". O kitur - simtai, tukstanciai.

 

Zodziu tam forume tiesos gruda galima surast. Bet labai reikia moketi ieskoti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nusipirkau samsung lcd ir pamaciau kaip atrodo vaizdas, perlipus nuo kineskopinio tv, tai skirtumas l. didelis... grafika mmm :mellow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O prie pirmoje žinutėje paminėto tv ne tik per HDMI X-Boxą prijungt galima, taip? (Su standartinės Premium pakuotės laidais pavyktų?)

Redagavo AVP

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O prie pirmoje žinutėje paminėto tv ne tik per HDMI X-Boxą prijungt galima, taip? (Su standartinės Premium pakuotės laidais pavyktų?)

taip eitu ir per componentine,siaip beveik visi nauji lcd turi ta component jungti,dauguma turi ir HDMI,kaip ir sitas minetas,kiti ir vga,taigi pasirinkimas per ka jungt nemazas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O prie pirmoje žinutėje paminėto tv ne tik per HDMI X-Boxą prijungt galima, taip? (Su standartinės Premium pakuotės laidais pavyktų?)

 

 

Ne į temą

o seip as zn kad cia ne i tema bet jau mane gal menesi kankina kvailasklausimas: zinot tas pakuotes kur buna parasyta XBOX360 PREMIUM WITH HDMI ... tai kas tame pakete skirtingo? pridetas tik HDMI laidas? nes kazkaip meto kad dar kazkas skiriasi o kaina ta pati :)

 

 

(plz neduokit jau uz sita ispejimo, a ? juk cia loginis klausimas... :) )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

o seip as zn kad cia ne i tema bet jau mane gal menesi kankina kvailasklausimas: zinot tas pakuotes kur buna parasyta XBOX360 PREMIUM WITH HDMI ... tai kas tame pakete skirtingo? pridetas tik HDMI laidas? nes kazkaip meto kad dar kazkas skiriasi o kaina ta pati :)

(plz neduokit jau uz sita ispejimo, a ? juk cia loginis klausimas... :) )

skirtingo visu pirma kad konsole su HDMI jungtim,bet va laido tai nera HDMI,ji reiks isigyt atskirai,o dar gali skirtis viduriai,gali but su tom naujesnem motinom ir procais,ziurint kokiu metu ,kokio menesio modelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.