pleistras

PS3 Slim grafikos.. reiketu pagalbos.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, siandien gavau PS3 Slim, pirma karta isigijau kokia nors konsole, prie jo gavau ir zaidimu.. bet kai leidziu tuos zaidimos man aki rezia ju grafikos.. viskas aplinkui labai mirga, toks vaizdas kad nebutu anti-aliasingo.. taigi truputi susidomejas padariau isvada: mano televizorius per senas.. senai pirktas samsungas vienu zodziu LEVAS, taigi nuneses pas drauga pastebejau kad pas ji dar prasciau.. pas ji telikas didelis labai, HD nu vienu zodziu brangus naujas, bet vaizdas lyg butu issiliejes, viskas ne "smooth", tai kazkiek internete panarses uzmaciau toki dalyka kaip HDMI laidas (jei neklystu).. ant mano seno tv to HDMI lizdo laidui nera, tai taip iseina man reikes pirkti nauja televizoriu bei prie jo hdmi laida? bijau del teliko, nes jeigu problema ne hdmi laide tai veltui jis bus nupirktas.. gal kas nors buvo susidure su kuo nors panasaus, gal zinote iseiti? laukiu jusu patarimu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai nueik pas drauga ir išbandyk su HDMI kabeliu, šiaip jeigu ant HD teliko jungi per tulpes, tai vaizdas tikrai baisiau nei baisus.

Jauciu panašiai atrodo:

Nuotrauka

taip, kad ant CRT televizoriaus nenorėk stebuklingos grafikos.

Redagavo Rolazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai nueik pas drauga ir išbandyk su HDMI kabeliu, šiaip jeigu ant HD teliko jungi per tulpes, tai vaizdas tikrai baisiau nei baisus.

 

Ne į temą

Jis sako,kad nėra HDMI pas jį telike,tai kaip jis gali jungt ant HD teliko ? :)
Nemanau,kad problema telike,turi veikt per AV laidą normaliai. Aš pats neseniai gavau,tai su Av laidu pražaidžiau savaitę,ir viskas buvo ok,tad nemanau,kad telike problema. :) Redagavo Nuggles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai nueik pas drauga ir išbandyk su HDMI kabeliu, šiaip jeigu ant HD teliko jungi per tulpes, tai vaizdas tikrai baisiau nei baisus.

 

Na as neturiu HDMI kabelio, jis nebuvo pridetas pries Slim.. kokia mazdaug kaina to HDMI? Be to galiu tuojaus nufotogrofuoti vaizda.. ir prilipdyti cia Redagavo pleistras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as neturiu HDMI kabelio, jis nebuvo pridetas pries Slim.. kokia mazdaug kaina to HDMI? Be to galiu tuojaus nufotogrofuoti vaizda.. ir prilipdyti cia

 

Padaryk tai,ir parodyk nuotrauką.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, siandien gavau PS3 Slim, pirma karta isigijau kokia nors konsole, prie jo gavau ir zaidimu.. bet kai leidziu tuos zaidimos man aki rezia ju grafikos.. viskas aplinkui labai mirga, toks vaizdas kad nebutu anti-aliasingo.. taigi truputi susidomejas padariau isvada: mano televizorius per senas.. senai pirktas samsungas vienu zodziu LEVAS,

 

tai jau viskas cia atsakyta. pats atsakei ir neieskok slieku cia daugiau.antialiastingo jam nera :)

senas TV taip ir rodo. o tai pradesi cia dabar rodyt kur tau ten linijos kampuotos ir pan..jau ne pirmas veikejas su tokiom problemom. losk kaip turi.ir galvok apie tv nauja, arba jei PC monikas turi hdmi lizda jung per ji ir problemu neliks. jei HDTV per brangus pirkinys tai imk LCD monika su hdmi, tas bus pigiau ,kad ir naudota gali imt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Jis sako,kad nėra HDMI pas jį telike,tai kaip jis gali jungt ant HD teliko ? :)
Nemanau,kad problema telike,turi veikt per AV laidą normaliai. Aš pats neseniai gavau,tai su Av laidu pražaidžiau savaitę,ir viskas buvo ok,tad nemanau,kad telike problema. :)

 

Taigi jo draugas HD teliką turi, aš apie draugą šnekėjau...Įsiskaityk pirma.

P.s Scalman, tai čia ir taip aišku, kad senas CRT telikas pas jį, todėl ir akis bado.

Redagavo Rolazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

Kaip matot sonai tokie kampuoti, nera "svelnus"

 

 

http://www.part.lt/img/e963693953567ec6feee2348c57194ff667.JPG va is arciau

 

tai jau viskas cia atsakyta. pats atsakei ir neieskok slieku cia daugiau.antialiastingo jam nera :)

senas TV taip ir rodo. o tai pradesi cia dabar rodyt kur tau ten linijos kampuotos ir pan..jau ne pirmas veikejas su tokiom problemom. losk kaip turi.ir galvok apie tv nauja, arba jei PC monikas turi hdmi lizda jung per ji ir problemu neliks. jei HDTV per brangus pirkinys tai imk LCD monika su hdmi, tas bus pigiau ,kad ir naudota gali imt.

 

Tai taip iseina pirkt man nauja telika ir HDMI laida? :) Nes kaip ir sakiau, draugo tv tobulas, o vaizdas prasciau nei prastas :) Ar tikrai HDMI man pades? Be to noreciau suzinot jo kaina :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas čia normaliai, senas telikas, pirkt naują TV, arba kaip jau minėjo monitoriu su HDMI lizdu.

HDMI laido kaina įvairi, nuo 20-100LT

Redagavo Rolazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas čia normaliai, senas telikas, pirkt naują TV, arba kaip jau minėjo monitoriu su HDMI lizdu.

HDMI laido kaina įvairi, nuo 20-100LT

 

Aciu zmones uz pagalba :) Tai manau pirksiu nauja monitoriu su HDMI lizdu ir HDMI laida :) Bet ar tikrai visada HDMI laidas yra tokia butinybe? Keista kad jis nebuvo pridetas prie PS3..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

HDMI laido niekada komplekte nebūna, nebent patys perpardavėjai įdeda į komplektą, ar tiesiog kaip dovanų duoda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žodžiu jei greit taip nori pamatyt skirtumą, tai nusipirk HDMI laidą ir nueik pas draugą, manau suprasi viską, ką čia mes diskutavome. : )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku.. na man TV naujo nereik o apie monitoriu pc kaip tik galvojau :)) O kur tuos HDMI pirkti? Yra pvz kokiam Topo Centre?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.