IštrintasVartotojas001

PADEKIT skubiai! internetas

Rekomenduojami pranešimai

Bombolas, kokia pas tave opercanine sistema? Win7?

 

Ne,XP o ka?

 

Ne į temą

Aš nusipirkau Šitą ir viskas išsisprendė,jungiu ps3 ir kitus prietaisus,bet čia toks geresnis,jau ir ateičiai šiek tiek,ir šiaip sako,kad BUFaloo firma routerių geriausia,įpirksi ?. :D

 

 

 

viskas aisku su tokiom kainom..net nesiruosiu

 

Tai pasakysit kaip padaryt kad veiktu internetas,be routerio pirkimo :D ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kompas laptopas ar stacionaras?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau gal sunku susirast paprasta panaudota daleiskim routeri kuris veiktu ir viskas. cia nereikia jokio naglo, ar tu ant tiek tinginys, kad nieko pirkt nenori, daryt ir pns svarbu tik kad greit pasijungt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau gal sunku susirast paprasta panaudota daleiskim routeri kuris veiktu ir viskas. cia nereikia jokio naglo, ar tu ant tiek tinginys, kad nieko pirkt nenori, daryt ir pns svarbu tik kad greit pasijungt?

 

+1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei stacionaras, spėju WiFi kompe nėra... Tada lieka pirkti adapterį, arba daug geriau - maršrutizatoriu. Nusipirk kokį pigiausia, pvz. http://www.skytech.lt/tplink-tlwr740n-wireless-n150-1t1r-router-4xlan-1xwan-p-63472.html Aš nusipirkau už 60Lt ir viskas puikiai veikia, jokių problemų nebuvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Krc,o tai kaip kitiem ikisus laida is ps3 pasileidzia intikas neperkant visu situ sudu

 

tai gal tu ta laida tik ir matei? :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Krc,o tai kaip kitiem ikisus laida is ps3 pasileidzia intikas neperkant visu situ sudu

 

todel kad tas laidas eina is routerio.. tada ikisai ir veikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

be jokio routerio eina pas mane, kabeli ikisu i ps3 ir puikiausiai veikia, tik pries tai, pirma karta reikia rankiniu budu IP adresus susivesti, o zmogus paprasciausiai gal to nesugeba...

 

Balticum sviesolaidinis pas mane...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia žiūriu dauguma rašo tik tam, kad ką nors parašyt. Vieni tiekėjai riša MAC adresą, kiti ne (didžioji dalis riša). Jeigu pririšta prie mac(unikalaus tinklo plokštės kodo, kuri yra TAVO PC) ir nėra routerio ar kažko panašaus, tada internetas veikia tik ant vieno įrenginio, norint prijungti prie kito įrenginio reikia skambint tiekėjui, kad pakeistų mac adresą į naują, bet tada internetas veiks tik ant naujo įrenginio. Jeigu tau nepadeda rankiniu būdu suvesti IP ir kiti adresai, tada tavo mac pririštas. Yra keli būdai pajungti: 1lengviausias - nusipirkti routerį, kad ir be wifi jeigu tau jo nereikia ~50LT, internetą vienu metu turėsi ant keletos įrenginių. 2 susižinoti savo PS3 mac adresą, tada PC tinklo kortos MAC pakeist į tokį patį kaip ps3 MAC, paskambinti interneto tiekėjams, pasakyt, kad pirkai naują PC ar dar ką nors ir jie pakeis adresą, jeigu bus suvienodinti PS3 ir pc MAC, tada internetą galėsi pajungt perkišęs laidą, nereikės jokių priedų. 3 įsidėti antra tinklo plokštę į PC ir iš jo sharinti internetą PS3, antra tinklo korta ~15LT(ne wifi, o laidinė), bet tokiu atveju norint turėt internetą ant PS3 reikės būtinai laikyt įjungtą PC.

Redagavo Dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as kai nusipirkes buvau nesiojama kompa ir neturejau rauterio tai tiesiog paskambinau tiekejams ir pasakiau kad nusipirkau kita kompa ir man dabar reikia kad ant 2 veiktu, jie sake ok ir uz 10lt padare kad veiktu ant 2 kompu interas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.