altas123

Xbox 360 red lights

Rekomenduojami pranešimai

Man per xbox 360 buvo ismete tris raudonas lemputes tai labai persigandau galvojau perkaito xboxas bet kai internete paziurejau vaizdu kaip atrodo tas ziedas tai man uzssidege trys lemputes bet su kitokia kombinacija, va su kokia http://img231.imageshack.us/img231/2054/xb...fdeathrrgr9.jpg ten kur pazymejau man tos lemputes dege tai man atrodo gad cia nebuvo perkaites, tuo laiku kai man uzsidege tos lemputes as slinkau xboxa y sona ir uzsidege tos lemputes.Tai gal zinot ka reiskia ta kombinacija.As manau kad cia neperkaito.Ar gal kam nors irgi yra taip buve.Jei ir perkaistu tai dar man yra garantija nes dar nenuflashinau ir pirkau visai neseniai praejusy penktadieny.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as isivaizduoju kokia turejo buti tavo reakcija :) na jei jau stumei taj reiskia susijudino maitinimo laidas... taj tu ta lajda gerai gerai ikisk i xbox tajp kad tikrai butu gerai ir neuzsidegs tos lemputes... bent jau man tajp atrodo kad del to buvo uzsidege...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man per xbox 360 buvo ismete tris raudonas lemputes tai labai persigandau galvojau perkaito xboxas bet kai internete paziurejau vaizdu kaip atrodo tas ziedas tai man uzssidege trys lemputes bet su kitokia kombinacija, va su kokia http://img231.imageshack.us/img231/2054/xb...fdeathrrgr9.jpg ten kur pazymejau man tos lemputes dege tai man atrodo gad cia nebuvo perkaites, tuo laiku kai man uzsidege tos lemputes as slinkau xboxa y sona ir uzsidege tos lemputes.Tai gal zinot ka reiskia ta kombinacija.As manau kad cia neperkaito.Ar gal kam nors irgi yra taip buve.Jei ir perkaistu tai dar man yra garantija nes dar nenuflashinau ir pirkau visai neseniai praejusy penktadieny.

Bandyk pažieti gal kokie laidai blogai susikiše.

Ar tau jis dabar veikia?

Redagavo sc3m

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu penkias dienas.

Na greičiausiai tada kažka sujudinai ir tiek , bet tavim detas neskubečiau flashit ...

Paturek 1 men jai nebus itarimu tai tada gali bandyti tada ...

Redagavo sc3m

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesijaudink. Rrod būtum gavęs, būtų jau dabar neveikias, čia galėjo būti tik dėlto kad sujudinai laidus :-)

 

Nusiramink. :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprasau,kad rasau ne i tema,bet norejau paklausti,kodel atsiranda tas rrod?Ir ar ji galima pataisyti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprasau,kad rasau ne i tema,bet norejau paklausti,kodel atsiranda tas rrod?Ir ar ji galima pataisyti?

Rrod atsiranda, kai perkaista XBOX'as :-)

 

Galima pataisyti pas Edma, 100Lt - be garantijos. 500Lt - su garantija. Pakeičia visa plokštę ir gauni 6mėn garantija :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man rode rrod tai buvo sugedes blokelis kur elektra aprupina x360 ar kaip ten ji reikia vadint tai pakeite nauju ir ta pati konsole veikia normalei.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man per xbox 360 buvo ismete tris raudonas lemputes tai labai persigandau galvojau perkaito xboxas bet kai internete paziurejau vaizdu kaip atrodo tas ziedas tai man uzssidege trys lemputes bet su kitokia kombinacija, va su kokia http://img231.imageshack.us/img231/2054/xb...fdeathrrgr9.jpg ten kur pazymejau man tos lemputes dege tai man atrodo gad cia nebuvo perkaites, tuo laiku kai man uzsidege tos lemputes as slinkau xboxa y sona ir uzsidege tos lemputes.Tai gal zinot ka reiskia ta kombinacija.As manau kad cia neperkaito.Ar gal kam nors irgi yra taip buve.Jei ir perkaistu tai dar man yra garantija nes dar nenuflashinau ir pirkau visai neseniai praejusy penktadieny.

gal kiek paveluotai:

taviskis ziedas reiskia ne bokso perkaitima, o itampuos suoli veikimo metu. gali buti del brokuoto maitinblokio, bet greiciau jau del nekokybiskos elektros linijos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AAA nes pradzioj kai pamaciau tai persikau galvojau dabar tai jau reiks naujos konsoles :) bet sutaise.

P.S. Aciu uz informavima :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ne del tu triju raudonu ziedu Microsoft pratese xbox garantija iki 3 metu? Nes man neseniai buvo issoke tie trys raudoni, ir butent kaip yra toje nuotraukoje, kur sviecia, ne kur apibraukta, bezaidziant, ir uzgeso deze. Bet po to vel ijungiau, ir vel veikia. Tai nezinau... ku cia daryti :D

 

 

1http://www.xbox.com/en-GB/support/systemuse/xbox360/resources/warrantyfaq.htm

While we maintain our one-year console warranty (two years in some countries), Microsoft is extending the terms of its Xbox 360 warranty to three years for certain general hardware failures which are indicated by three flashing red lights on the console. This will apply to new and existing customers and we will retroactively pay back the out-of-warranty repair costs paid by customers for console problems indicated by the three flashing red lights.

Redagavo dalinis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zodziu as jau 3 dienas su 4 RRoD sedziu. Reik det x-clamp replacement.

Kas vilniuje daro ir uz kiek ?

 

Kaip suprast pas edma be garantijos 500lt ? Jei mano xbox360 yra flashintas, turiu garantija kuri dar galioja kelis menesius tai kainuos 100lt ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jis ten turejo omany kad uz 100 Lt sutaiso ir neduoda garantijos kad jis veiks, o susitaisai uz 500 Lt tai ir garantija gauni :( ie jeigu dar turi garantija pas edma tai jis tau nemokamai sutaisys :(

Redagavo razilxas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.