altas123

Xbox 360 red lights

Rekomenduojami pranešimai

as dariau clampa tik paciam neisejo veziau i vilniu pas meistra man padare uz 60 lt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikslinu, nes nezinau is kur jus prisigaudot tu mano variantu :)

Prakstiskai ,visokiais clampais as neuzsiimu ,nes tai loterija ir trumpalaikis problemos sprendimas. Daznai padeda tik keliom savaitem ar keliems menesiams arba visai nepadeda. Zodziu, praktiskai be reikalingas laiko ir pinigu svaistymas , savo bei kliento nervu gadinimas. Todel sito varianto net nenoriu uzsiimti. Clampa zmogus gali pasidaryti ir pats . tai nesudetinga - pilna instrukciju

Yra kitas variantas . Visos plokstes pakeitimas. Tai brangu , bet jau galima duoti rimta garantija ir dar nei vieno grizusio ar nepatenkinto. Taciau brangu - 500lt ir gaunate 6men garantijos. Tik nevisada yra reikiamu ploksciu. Jau ne vienam po atliktu clampu teko taip daryti.

Vienas zmogus pasipasakojo ,kad uz kaikur atlikta clampa sumokejo 400lt ir gavo 1men garantija. Po men ir keliu dienu vel sugedo . Taise, bet veike tik apie savaite. Po to atveze man ir keitem visa plokste. Uz tuos pinigus galejo nusipirkti ir nauja x360. Butu turejes papildomu priedu.

Yra dar vienas remonto budas, bet jis gana sudetingas ir reikia dar atidirbti rankele.... Gal kada veliau ,jei bus laiko ir dar bus aktualu.

Tai taip bus aiskiau...

Redagavo Edm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas, kur tu ten pasidarei x-clamp uz 60lt ?

 

As kalbejau su dima jis man sako x-clamp uz 200lt padarys ir laikys max 3 menesius. Tai kas cia per nesamone ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu darant clampa reikia daryti papildoma ausinima tada didesne tikimybe kad ilgau laikys...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.