ebsybyz

Padekit Softmode 4.2e Klaipedoje

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turiu wii noris ne tik originalius zaidimus zaisti, todel noreciau softmoda padaryti. Kadangi pats nesenai teturiu wii perdaug neko nesuprantu ziurejau pora tutorialu ir jusu forumieciu skaiciau kas kaip ir .t.t. bet vistiek bijau bricka gauti... gal kas esat sau dares arba uzsiemat tuom ir esat klaipedoje, parasykit man susitarsim manau kazka. Noris, kad tai padarytu jau zmogus su patirtimi :) aciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu wii noris ne tik originalius zaidimus zaisti, todel noreciau softmoda padaryti. Kadangi pats nesenai teturiu wii perdaug neko nesuprantu ziurejau pora tutorialu ir jusu forumieciu skaiciau kas kaip ir .t.t. bet vistiek bijau bricka gauti... gal kas esat sau dares arba uzsiemat tuom ir esat klaipedoje, parasykit man susitarsim manau kazka. Noris, kad tai padarytu jau zmogus su patirtimi :) aciu.

 

na aš savo wii pats softmodinau, tikrai lengvas dalykas :) Esu iš Klaipėdos, bet padėti softmodinti šiek tiek bijau, nes softmodinau tik savo wii, kuris yra gana senas ir jį galima lengvai unbrickinti, o tavo jeigu naujesnis daugiau problemų gali iškilti. Siūlau youtube susirasti kokį tikrai gera tutorial, kuriame wii atitiktų tavo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kaip ir niekas klp nedarot?

 

Na as wii uzvakar pirma karta paciupinejau, siandien pats softmodinau versija 4.3e bet koks skirtumas viskas paprastai pakankamai darosi,

kai geri zmones gidus ideda :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, pas mane irgi 4.2E versija bet nezinau PIN nes ne nauja pirkau, gal kas galit padet kaip sita versija atristi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.