SoulReaver

Xbox 360 Dec 4th dashboard update

Rekomenduojami pranešimai

galima is PC galima is USB rakto

na man is pc tai nedave tokio pasirinkimo,kad is boxo per video meniu ieit i savo pc,ta duoda tik is muzikos is photo meniu,na siaip naudoju ne Media Center Windousus bet per WMP 11 pasijunges ir leidziu sarint po pc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neturetu buti skirtumo ar tai wmp11, ar zune ar windows media center:

Nuotrauka

Redagavo ZZ1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau viskas veikia ir is disku avi eina ir is pc hardo,tiesiog pasirinkes Video spaudi X ir renkiesi is kur nori ziuret tuos avi,rodo labai gerai tik nemaciau ar palaiko ac3 garsa,ar kas megino kaip ten filmai su ac3 garsu ar boxas per koki namu kina duoda tuos 5.1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ir nesamone, taip nusivyliau xboxu (ne kaip konsole, o kaip multimedijos yrengeniu, nu i n*, geimamas tai belekas, be komentaru, o ant multimedios tai š****) nu isimetu i dvd dauk avi filmu, viskas liux, noriu paleist, ismete kad siusis update, parsisiunte, p*** atidaro ta avi gersas yra o vaizdo nea!!!! juodas ekranas wtf??? ir ant visu avi filmu mano... karoce nei gryst neina, isemi dvd ir pastriges boxas tik isjiunkt, taspac ir kai psp su avi pajungi, nu n* !!!!! nervuoje tokios nesamones ka daryt? ir kaip i ta x hdd nors kanors isikist??? nei mp3 nei kokiu video ikist negali, tai n*. arba kaip supista mp3 prasukt ant x? :angry::o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ir nesamone, taip nusivyliau xboxu (ne kaip konsole, o kaip multimedijos yrengeniu, nu i n*, geimamas tai belekas, be komentaru, o ant multimedios tai š****) nu isimetu i dvd dauk avi filmu, viskas liux, noriu paleist, ismete kad siusis update, parsisiunte, p*** atidaro ta avi gersas yra o vaizdo nea!!!! juodas ekranas wtf??? ir ant visu avi filmu mano... karoce nei gryst neina, isemi dvd ir pastriges boxas tik isjiunkt, taspac ir kai psp su avi pajungi, nu n* !!!!! nervuoje tokios nesamones ka daryt? ir kaip i ta x hdd nors kanors isikist??? nei mp3 nei kokiu video ikist negali, tai n*. arba kaip supista mp3 prasukt ant x? :angry::o

Pirma tai tau nusiraminti reikėtų. O antra hm čia jūs su tais filmų žiūrėjimais tai ir perkaitinsit ir bus Rrod... :-) Tam reikalui skirtas DVD grotuvas. Kiekvienas daiktas turi savo tikslią paskirtį. XBOX žaist žaidimus, DVD grotuvas rodyti filmus, manau reikia viską naudoti pagal paskirtį.. Na mano DVD grotuvas glai ir dainas ir nuotraukas rodyti, bet per jį tikrai jų nežiūriu :-) Nes turiu tam specialius dalykus per ką klausyt ir žiūrėti. Kam ten tą XBOX'ą dar kankinti su tais filmais ar muzika ar kažkuom kitu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma tai tau nusiraminti reikėtų. O antra hm čia jūs su tais filmų žiūrėjimais tai ir perkaitinsit ir bus Rrod... :-) Tam reikalui skirtas DVD grotuvas. Kiekvienas daiktas turi savo tikslią paskirtį. XBOX žaist žaidimus, DVD grotuvas rodyti filmus, manau reikia viską naudoti pagal paskirtį.. Na mano DVD grotuvas glai ir dainas ir nuotraukas rodyti, bet per jį tikrai jų nežiūriu :-) Nes turiu tam specialius dalykus per ką klausyt ir žiūrėti. Kam ten tą XBOX'ą dar kankinti su tais filmais ar muzika ar kažkuom kitu.

kiti sumokeje ~1400 nori kad tas dajktas galetu biski daugiau nei zaidima paleist :) taj yra normalu man atrodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma tai tau nusiraminti reikėtų. O antra hm čia jūs su tais filmų žiūrėjimais tai ir perkaitinsit ir bus Rrod... :-) Tam reikalui skirtas DVD grotuvas. Kiekvienas daiktas turi savo tikslią paskirtį. XBOX žaist žaidimus, DVD grotuvas rodyti filmus, manau reikia viską naudoti pagal paskirtį.. Na mano DVD grotuvas glai ir dainas ir nuotraukas rodyti, bet per jį tikrai jų nežiūriu :-) Nes turiu tam specialius dalykus per ką klausyt ir žiūrėti. Kam ten tą XBOX'ą dar kankinti su tais filmais ar muzika ar kažkuom kitu.

Cia tai susnekejai... Tai kam diegt i daikta tokias funkcijas, kuriu jam nepriklauso atlikti? jei nepriklausyt tai ir nebutu dvd playback'o kaip pvz wii.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vien del uzimo jis nelabai tinkamas filmam ziuret. Seip kiek bandzew filmu ziuret is nesiojamo hdd tai visi ejo beproblemu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gerai, matau užsipuolėt mane, tai žinoma žiūrėkit filmus, klausykit muzika ir poto čia vėl rašysit "kur ir už kiek sutaisyti rrod", "ar man galioja garantija jeigu nufleshinau, nes gavau rrod" ir t.t. Tai nežinau ar verta X'ą kankinti ant filmų... Vis dėlto jo pagrindas kurtas ant žaidimų. Jei tu jį perki manau tu su juo nori žaisti. Na šiais laikais ir DVD nėra brangus. Galima leisti tikrai sau nusipirkti. Bet kaip jums geriau :-) Galit ir X'ą kankinti.

 

P.s. MS diege viską kas įmanoma, bet kad poto daug kas neveikia ir pan jau jiems dzin. MS politika jau tokia yra, niekur nieko dorai nepadaro ir nepadarys.

Redagavo Kaifas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gerai, matau užsipuolėt mane, tai žinoma žiūrėkit filmus, klausykit muzika ir poto čia vėl rašysit "kur ir už kiek sutaisyti rrod", "ar man galioja garantija jeigu nufleshinau, nes gavau rrod" ir t.t. Tai nežinau ar verta X'ą kankinti ant filmų... Vis dėlto jo pagrindas kurtas ant žaidimų. Jei tu jį perki manau tu su juo nori žaisti. Na šiais laikais ir DVD nėra brangus. Galima leisti tikrai sau nusipirkti. Bet kaip jums geriau :-) Galit ir X'ą kankinti.

 

P.s. MS diege viską kas įmanoma, bet kad poto daug kas neveikia ir pan jau jiems dzin. MS politika jau tokia yra, niekur nieko dorai nepadaro ir nepadarys.

Na is tavo sito pasisakymo galima sprest ,kad x'as slamtas , kuriame niekas normaliai neveikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na is tavo sito pasisakymo galima sprest ,kad x'as slamtas , kuriame niekas normaliai neveikia

Na jei būtų šlamštas, pats nebūčiau pirkęs, bet kodėl PS3 sugebėjo padaryti, kad jis neperkaistų, o XBOX360 ne? O todėl kad MS daugiau $$$ išeis, kai jie vis leis po naują versiją kurioje vis kažkas bus patvarkyta ;-) Kada nors matėti WIN be skylių? Aš tai ne. Tokia politika pas MS ir nieko čia nepakeisi. Tai todėl taip ir gaunas, kad jie nieko neišbaigia kuom užsiema. O galėtų tikrai daug geriau viską padaryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ant zaidimu tai as atsiprasau kaip su savo politika MS padare xbox'a geresnio daikto ir nemaciau ant geimu, visais atvejais, bet va multimedijai tai lieva, nu man tai p* as pc tam turiu, bet biski sunervino tokios nesamones, bet palosiau ir praejo :D:):):)

 

p.s as jy ir pirkau tik ant zaidimu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.